AČMK - hráči


Naděžda BAUEROVÁ(71 let)
Czech Country Croquet Club Hořice
 
 
od r. 2007
  

účastník 27 turnajů

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 2 (0) / 33 (11)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(0:1)Bárta ml. Petr 
 -12O pohár CCCC '10skupina B
 
(1:6)Bárta st. Petr 
 -2Paralelní turnaj CCCC '08skupina B
 +2O pohár CCCC '09skupina C
 -8Hořický Local '10skupina A
 -4Podzimní CCCC turnaj '10skupina C
 -1(t)Pohár města Hořic '11plate skupina A
 -1(t)Pohár města Hořice '14plate skupina B
 -4(t)Pohár města Hořice '15skupina B
 
(2:4)Bártová Milada 
 +6O pohár CCCC '08skupina D
 -2(t)Podzimní turnaj CCCC '092. průchod
 +4O pohár CCCC '10skupina B
 -8Pohár města Hořic '11plate skupina A
 -7Podzimní CCCC turnaj '116. průchod
 -3(t)Podzimní CCCC turnaj '12skupina A
 
(1:1)Bauer Petr 
 +1(t)O pohár CCCC '10skupina B
 -3Podzimní CCCC turnaj '131. průchod
 
(0:5)Čihák Jan 
 -13Pohár města Hořic '11plate skupina A
 -25Pohár města Hořice '13skupina B
 -13Kroketová Praha '14skupina B
 -11Podzimní turnaj CCCC '14skupina A
 -14Kroketová Praha '15skupina A
 
(0:1)Čihák Jiří 
 -7(t)Podzimní turnaj CCCC '094. průchod
 
(0:1)Dehner Jan 
 -11Kroketová Praha '14skupina B
 
(0:1)Dehnerová Kateřina 
 -10Podzimní turnaj CCCC '095. průchod
 
(0:5)Draslar Petr 
 -11Podzimní CCCC turnaj '07skupina B
 -12Hořický Local '10skupina A
 -1(t)Pohár města Hořic '10plate čtvrtfinále
 -1(T)Podzimní CCCC turnaj '113. průchod
 -6Kroketová Praha '14skupina B
 
(0:2)Hajn David 
 -18Pohár města Hořic '09osmifinále
 -8O pohár CCCC '12skupina D
 
(0:3)Havlík Miroslav 
 -12Podzimní CCCC turnaj '10skupina C
 -22Pohár města Hořic '11skupina C
 -23Pohár města Hořice '14skupina D
 
(0:3)Hazdra Štěpán 
 -6Paralelní turnaj CCCC '08skupina B
 -8(t)Pohár města Hořic '09plate čtvrtfinále
 -8Podzimní turnaj CCCC '091. průchod
 
(0:1)Kamenický Antonín 
 -12Podzimní CCCC turnaj '07skupina B
 
(0:3)Kotyk Michal 
 -18Pohár města Hořice '13skupina B
 -12Kroketová Praha '15skupina A
 -9Telč croquet all-round cup AC '17plate semifinále
 
(1:6)Král Jan 
 -2(t)Podzimní turnaj CCCC '08skupina A
 +6(t)O pohár CCCC '11skupina C
 -3O pohár CCCC '12skupina D
 -7(t)Podzimní CCCC turnaj '12skupina A
 -14Pohár města Hořice '14plate finále
 -11(t)Pohár města Hořice '15skupina B
 -5(t)Telč croquet all-round cup AC '17skupina B
 
(0:7)Králová Anna 
 -1tO pohár CCCC '09skupina C
 -11Podzimní CCCC turnaj '115. průchod
 -6Podzimní CCCC turnaj '12skupina A
 -19Pohár města Hořice '13skupina B
 -4(t)Podzimní CCCC turnaj '134. průchod
 -11Kroketová Praha '14skupina B
 -22Pohár města Hořice '15skupina B
 
(0:2)Lammin John 
 -8(t)Kroketová Praha '14skupina B
 -14Kroketová Praha '15skupina A
 
(0:2)Marták Ivo 
 -7(t)Hořický Local '10skupina A
 -21Pohár města Hořic '10skupina A
 
(0:1)Navrátilová Martina 
 -3Paralelní turnaj CCCC '08skupina B
 
(1:0)Plachá Hana 
 +7O pohár CCCC '073. průchod
 
(0:4)Plachý Jiří 
 -8Podzimní CCCC turnaj '07skupina B
 -6O pohár CCCC '11skupina C
 -6O pohár CCCC '12skupina D
 -11Telč croquet all-round cup AC '17skupina B
 
(0:2)Rejmont Tomáš 
 -13Podzimní CCCC turnaj '111. průchod
 -10Podzimní CCCC turnaj '12skupina A
 
(0:3)Stankuš Otakar 
 -25Pohár města Hořic '11skupina C
 -8(t)O pohár CCCC '13čtvrtfinále
 -13Telč croquet all-round cup AC '17skupina B
 
(0:1)Štěpánek Pavel 
 -5O pohár CCCC '072. průchod
 
(0:7)Štěpánková Dagmar 
 -8Podzimní turnaj CCCC '08skupina A
 -8O pohár CCCC '09skupina C
 -4Podzimní turnaj CCCC '093. průchod
 -5O pohár CCCC '13plate semifinále
 -18Pohár města Hořice '13skupina B
 -11Podzimní CCCC turnaj '133. průchod
 -12Pohár města Hořice '14skupina D
 
(0:9)Vorel Stanislav 
 -6O pohár CCCC '071. průchod
 -8Paralelní turnaj CCCC '08skupina B
 -9(t)Podzimní turnaj CCCC '08skupina A
 -12O pohár CCCC '10skupina B
 -9Podzimní CCCC turnaj '10skupina C
 -7(t)Loser cup '10čtvrtfinále
 -5O pohár CCCC '11skupina C
 -5Podzimní CCCC turnaj '112. průchod
 -7Podzimní turnaj CCCC '14skupina A
 
(3:3)Vorlová Leona 
 +1(t)O pohár CCCC '08skupina D
 -8Pohár města Hořic '10skupina A
 -7Podzimní CCCC turnaj '114. průchod
 -1(t)Podzimní CCCC turnaj '132. průchod
 +3(t)Pohár města Hořice '14plate skupina B
 +4(t)Podzimní turnaj CCCC '14skupina A
 
(0:1)Vrtný Tomáš 
 -10O pohár CCCC '08skupina D
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email