AČMK - hráči


Tomáš VRTNÝ(42 let)
Spojený kroketový klub Silesia
 
 
od r. 2001
  

účastník 47 turnajů, z toho 1x vítěz turnaje a 11x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 5 (0) / 6 (6)


má zaplaceno i 2017


statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(1:2)Bárta ml. Petr 
 +4(t)O pohár CCCC '073. průchod
 -11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 -5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 
(2:0)Bártová Milada 
 +9O pohár CCCC '08skupina D
 +12Kroketová Praha '09skupina C
 
(1:0)Bauerová Naděžda 
 +10O pohár CCCC '08skupina D
 
(3:6)Borák Michal 
 -2(t)Ostrava Croquet NCA Cup '032. průchod
 -1(t)Panhavířovské hry '04finále
 +11Kroketová Praha '062. průchod
 -11Havířovský pohár '061. průchod
 -8(t)Pohár spravedlnosti '062. průchod
 -1INTERCLUB '074. zápas
 -10O pohár CCCC '08semifinále
 +10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina A
 +10(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 
(1:0)Burian Bohumil 
 +12Telčský pohár '05skupina B
 
(2:0)Cisovská Tereza 
 +13Havířovský pohár '062. průchod
 +12Velikonoční turnaj '11skupina A
 
(1:1)Cisovský Marek 
 +4(t)Pohár spravedlnosti '061. průchod
 -5INTERCLUB '074. zápas
 
(2:1)Čihák Jan 
 +11Kroketová Praha '09skupina C
 +1(t)Havířovský pohár '09čtvrtfinále
 -3(t)Telč croquet all-round cup AC '135. průchod
 
(1:0)Čihák Jiří 
 +6(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 
(9:10)Dehner Jan 
 +5Panhavířovské hry '02čtvrtfinále
 +7Cyrilometodějský turnaj '02semifinále
 -9Vánoční turnaj '02semifinále
 +7(t)Havířovský pohár '03Process 1. kolo
 +2Kroketový podzim '03semifinále
 -2(t)Telčský pohár '04skupina C
 +6Velikonoční turnaj '05čtvrtfinále
 -4Pohár spravedlnosti '05semifinále
 +2(t)Ostrava CC tournament '06Draw 2. kolo
 -2(t)Ostrava CC tournament '06Process 2. kolo
 +7(t)Ostrava CC tournament '06semifinále
 -5(t)Kroketová Praha '061. průchod
 -10August tournament '064. průchod
 +6(t)Pohár spravedlnosti '064. průchod
 -8Ostrava CC tournament '08semifinále
 -4(t)Havířovský pohár '08skupina B
 -12Velikonoční turnaj '09osmifinále
 +4(t)Telč croquet all-round cup AC '133. průchod
 -11(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 
(4:0)Dehnerová Kateřina 
 +10Kroketový podzim '03skupina A
 +1Panhavířovské hry '04semifinále
 +3(t)Havířovský pohár '042. průchod
 +11Telčský pohár '05skupina B
 
(5:2)Doskočil Václav 
 +4(t)Havířovský pohár '03Process 2. kolo
 +13(p)Havířovský pohár '03čtvrtfinále
 +7(t)Kroketová Praha '05semifinále
 +9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina C
 -8Kroketová Praha '064. průchod
 -12(p)INTERCLUB '076. zápas
 +3(t)Telč croquet all-round cup AC '15čtvrtfinále
 
(1:0)Draslar Petr 
 +3(t)Telčský pohár '091. průchod
 
(2:7)Hajn David 
 +5Pohár spravedlnosti '04semifinále
 -5(t)Havířovský pohár '044. průchod
 +2(t)Kroketová Praha '05Process 1. kolo
 -10INTERCLUB '052. zápas
 -10(p)INTERCLUB '076. zápas
 -12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina A
 -12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina C
 -11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 -20MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina A
 
(3:5)Hajnová Hana 
 +6Havířovský pohár '046. průchod
 -11(t)Kroketová Praha '05Process 2. kolo
 -4Kroketová Praha '05finále
 +6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina C
 +14(t)Telčský pohár '094. průchod
 -14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 -8MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 -13(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina A
 
(0:3)Havlík Miroslav 
 -4tVelikonoční turnaj '11skupina A
 -11Telč croquet all-round cup AC '134. průchod
 -23Telč croquet all-round cup AC '15finále
 
(4:0)Hazdra Štěpán 
 +5(t)Velikonoční turnaj '064. průchod
 +Velikonoční turnaj '07skupina C
 +14Havířovský pohár '08skupina B
 +11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina C
 
(2:0)Jaroš Robert 
 +3(t)Havířovský pohár '041. průchod
 +3INTERCLUB '052. zápas
 
(1:1)Jarošová Martina 
 -7(t)Telčský pohár '04skupina C
 +13Telčský pohár '05čtvrtfinále
 
(2:0)Komár Vladimír 
 +8Cyrilometodějský turnaj '02skupina B
 +7Vánoční turnaj '02o 3. místo
 
(5:2)Kotyk Michal 
 +11Velikonoční turnaj '04čtvrtfinále
 -13Telčský pohár '04skupina C
 +3(t)Kroketová Praha '05Draw 2. kolo
 +3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06čtvrtfinále
 +7MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06čtvrtfinále
 -4Havířovský pohár '064. průchod
 +3INTERCLUB '079. zápas
 
(1:0)Kozel František 
 +13Kvalifikace na MR 2008 '08čtvrtfinále
 
(1:1)Král Jan 
 +1(t)Pohár města Hořic '09osmifinále
 -13(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16osmifinále
 
(1:1)Králová Anna 
 +12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina C
 -3(t)Kroketová Praha '15skupina B
 
(2:0)Majer Tomáš 
 +10Velikonoční turnaj '061. průchod
 +1(t)Ostrava CC tournament '06Draw 1. kolo
 
(1:4)Marták Ivo 
 +3August tournament '062. průchod
 -1(t)Havířovský pohár '08skupina B
 -5(t)Pohár města Hořic '09čtvrtfinále
 -12Havířovský pohár '10čtvrtfinále
 -13Velikonoční turnaj '11skupina A
 
(1:1)Navrátil Boris 
 -2(t)Havířovský pohár '03Draw 1. kolo
 +13Ostrava CC tournament '08skupina A
 
(2:3)Navrátilová Martina 
 -4Havířovský pohár '03finále
 -1(t)Velikonoční turnaj '062. průchod
 +6August tournament '061. průchod
 -Velikonoční turnaj '07skupina C
 +3(t)Ostrava CC tournament '08skupina A
 
(2:0)Pantoflíček Jiří 
 +10Pohár spravedlnosti '04osmifinále
 +9(t)Kroketová Praha '063. průchod
 
(0:1)Pavlů Michal 
 -4Velikonoční turnaj '03čtvrtfinále
 
(1:0)Plachá Hana 
 +6O pohár CCCC '071. průchod
 
(2:3)Plachý Jiří 
 +2(t)Kroketová Praha '05čtvrtfinále
 -7Telčský pohár '05semifinále
 -21Telčský pohár '092. průchod
 -5(t)Telč croquet all-round cup AC '131. průchod
 +4(t)Telč croquet all-round cup AC '15semifinále
 
(1:0)Ryšánek Matěj 
 +9Cyrilometodějský turnaj '02skupina B
 
(2:0)Ryšánek David 
 +12Panhavířovské hry '02semifinále
 +13Cyrilometodějský turnaj '02finále
 
(1:0)Skalík Vojtěch 
 +10Panhavířovské hry '02skupina D
 
(2:0)Skalík Vladimír 
 +7Panhavířovské hry '02skupina D
 +1(t)Panhavířovské hry '04osmifinále
 
(1:0)Slezák Jan 
 +10Kroketový podzim '03skupina A
 
(3:1)Staník Ivo 
 +7Panhavířovské hry '02skupina D
 -1Havířovský pohár '02čtvrtfinále
 +6Vánoční turnaj '02skupina D
 +9Velikonoční turnaj '04osmifinále
 
(4:15)Stankuš Otakar 
 -8Panhavířovské hry '02finále
 +3Havířovský pohár '03semifinále
 -3Kroketový podzim '03finále
 -10Velikonoční turnaj '04semifinále
 -4(t)Pohár spravedlnosti '04finále
 -11Velikonoční turnaj '05finále
 +6(t)Kroketová Praha '05Draw 1. kolo
 +2Velikonoční turnaj '063. průchod
 -14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06semifinále
 -7MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06semifinále
 -9(t)Pohár spravedlnosti '063. průchod
 -11O pohár CCCC '072. průchod
 +11INTERCLUB '079. zápas
 -6Velikonoční turnaj '081. kolo
 -5Kroketová Praha '09semifinále
 -12Havířovský pohár '09semifinále
 -5Havířovský pohár '10plate semifinále
 -24MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 -11Kroketová Praha '15skupina B
 
(1:2)Struhala Jaromír 
 -6Havířovský pohár '05čtvrtfinále
 -10Ostrava CC tournament '06finále
 +1August tournament '063. průchod
 
(1:1)Struhalová Dana 
 -10Ostrava Croquet NCA Cup '031. průchod
 +8Ostrava CC tournament '08skupina A
 
(3:0)Suda Lubomír 
 +5Cyrilometodějský turnaj '02skupina B
 +11Velikonoční turnaj '05semifinále
 +11Pohár spravedlnosti '05čtvrtfinále
 
(1:0)Suchánek Ivo 
 +12Velikonoční turnaj '03skupina C
 
(2:0)Štěpánková Dagmar 
 +7Kvalifikace na MR 2008 '081. kolo
 +17(t)Telčský pohár '093. průchod
 
(1:0)Vajčner Jan 
 +10Pohár spravedlnosti '04čtvrtfinále
 
(1:1)Vavříček Pavel 
 -9Velikonoční turnaj '02čtvrtfinále
 +2(t)Velikonoční turnaj '03skupina C
 
(1:0)Vlk Petr 
 +10Panhavířovské hry '04čtvrtfinále
 
(1:0)Vorlová Leona 
 +5(t)O pohár CCCC '08skupina D
 
(2:0)Zeman Daniel 
 +13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina C
 +4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina A
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email