AČMK - hráči


Jan DEHNER(42 let)
 
 
 
od r. 2002
  

účastník 48 turnajů, z toho 4x vítěz turnaje a 5x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 7 (0) / 6 (1)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(0:2)Bárta ml. Petr 
 -4INTERCLUB '071. zápas
 -10INTERCLUB '09CCCC vs. SKKS
 
(2:0)Bártová Milada 
 +12Podzimní turnaj CCCC '093. průchod
 +8Hořický Local '10skupina B
 
(1:0)Bauerová Naděžda 
 +11Kroketová Praha '14skupina B
 
(3:3)Borák Michal 
 -11Panhavířovské hry '04semifinále
 -Velikonoční turnaj '07finále
 +7INTERCLUB '074. zápas
 -14Telč croquet '08Draw semifinále
 +10Velikonoční turnaj '11skupina B
 +14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 
(1:0)Buli Lukáš 
 +10Panhavířovské hry '02skupina C
 
(1:0)Bury Hynek 
 +10Kroketová Praha '12skupina A
 
(1:0)Cielecká Markéta 
 +4Cyrilometodějský turnaj '02skupina A
 
(3:0)Cisovská Tereza 
 +10August tournament '063. průchod
 +Velikonoční turnaj '07skupina B
 +14Ostrava CC tournament '08skupina B
 
(5:0)Cisovský Marek 
 +10August tournament '062. průchod
 +8Havířovský pohár '063. průchod
 +12INTERCLUB '074. zápas
 +9Velikonoční turnaj '08čtvrtfinále
 +9Ostrava CC tournament '08skupina B
 
(2:1)Čihák Jiří 
 +12INTERCLUB '09KKP vs. SKKS
 -5(t)Kroketová Praha '12skupina A
 +23MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 
(1:2)Čihák Jan 
 -2(t)Podzimní turnaj CCCC '095. průchod
 +17Havířovský pohár '09plate finále
 -11Kroketová Praha '14skupina B
 
(1:0)Davidová Martina 
 +10Kroketový podzim '03skupina B
 
(1:1)Dehnerová Kateřina 
 -12Havířovský pohár '043. průchod
 +8Pohár spravedlnosti '05čtvrtfinále
 
(0:5)Doskočil Václav 
 -5Telčský pohár '05čtvrtfinále
 -11Kroketová Praha '062. průchod
 -5INTERCLUB '076. zápas
 -3INTERCLUB '09CCDT vs. SKKS
 -6Telč croquet all-round cup AC '14skupina A
 
(2:0)Draslar Petr 
 +6(t)Podzimní turnaj CCCC '091. průchod
 +11Kroketová Praha '14skupina B
 
(4:10)Hajn David 
 -1Pohár spravedlnosti '04čtvrtfinále
 -6Telčský pohár '04čtvrtfinále
 +6Pohár spravedlnosti '05finále
 -6INTERCLUB '052. zápas
 -13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06semifinále
 -12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06semifinále
 +10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06semifinále
 +3INTERCLUB '076. zápas
 -11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 -6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 -8Telč croquet '093. průchod
 -13Velikonoční turnaj '10semifinále
 +11Telč croquet all-round cup AC '132. průchod
 -23MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 
(2:3)Hajnová Hana 
 +5(t)Kroketová Praha '063. průchod
 -2(t)Telčský pohár '07skupina D
 -1INTERCLUB '09CCDT vs. SKKS
 +7Velikonoční turnaj '10čtvrtfinále
 -5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina A
 
(4:2)Havlík Miroslav 
 +10Telčský pohár '05skupina D
 +10Velikonoční turnaj '063. průchod
 +10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina D
 -6Velikonoční turnaj '11semifinále
 +10Kroketová Praha '12skupina A
 -11Telč croquet all-round cup AC '131. průchod
 
(10:3)Hazdra Štěpán 
 +1(t)Velikonoční turnaj '03skupina B
 -10Havířovský pohár '03Draw 1. kolo
 +9Havířovský pohár '041. průchod
 +13Telčský pohár '05skupina D
 +11(t)Telč croquet '08Draw 1. kolo
 +11Havířovský pohár '08skupina B
 +9Telč croquet '094. průchod
 +13Podzimní turnaj CCCC '092. průchod
 +22Havířovský pohár '09plate semifinále
 -7Havířovský pohár '10plate čtvrtfinále
 +6Velikonoční turnaj '11skupina B
 -10Telč croquet all-round cup AC '135. průchod
 +13Telč croquet all-round cup AC '14skupina A
 
(1:0)Horsáková Monika 
 +11Panhavířovské hry '04čtvrtfinále
 
(1:0)Christie Adam 
 +5Velikonoční turnaj '064. průchod
 
(4:1)Jaroš Robert 
 -1(t)Kroketová Praha '05Process 2. kolo
 +3INTERCLUB '052. zápas
 +8MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06čtvrtfinále
 +9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06čtvrtfinále
 +9Telč croquet '095. průchod
 
(2:0)Jarošová Martina 
 +2Pohár spravedlnosti '04osmifinále
 +11Telčský pohár '04skupina C
 
(1:0)Komár Vladimír 
 +5Cyrilometodějský turnaj '02o 3. místo
 
(2:0)Kotlán Pavel 
 +4Cyrilometodějský turnaj '02skupina A
 +5Havířovský pohár '02skupina A
 
(1:0)Kotrbová Zuzana 
 +14Telč croquet '08Process 1. kolo
 
(5:6)Kotyk Michal 
 -1(t)Telčský pohár '04skupina C
 +8Havířovský pohár '045. průchod
 +7INTERCLUB '053. zápas
 -9Havířovský pohár '05čtvrtfinále
 -4Havířovský pohár '061. průchod
 +Velikonoční turnaj '07skupina B
 +6INTERCLUB '079. zápas
 -3INTERCLUB '09KKP vs. SKKS
 -4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina A
 -8Havířovský pohár '10čtvrtfinále
 +3(t)Telč croquet all-round cup AC '14čtvrtfinále
 
(2:0)Kozel František 
 +5INTERCLUB '071. zápas
 +8MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina B
 
(1:1)Králová Anna 
 -1(t)Hořický Local '10skupina B
 +4(t)Kroketová Praha '14skupina B
 
(1:0)Krejča Jiří 
 +1Panhavířovské hry '02skupina C
 
(0:1)Lammin John 
 -4(t)Kroketová Praha '14skupina B
 
(2:0)Majer Tomáš 
 +13Havířovský pohár '044. průchod
 +7(t)Velikonoční turnaj '062. průchod
 
(1:0)Malík Aleš 
 +4Panhavířovské hry '04osmifinále
 
(1:5)Marták Ivo 
 -12Telčský pohár '07skupina D
 -11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina B
 -12Havířovský pohár '08skupina B
 +4Havířovský pohár '08finále
 -2Velikonoční turnaj '09semifinále
 -14Podzimní turnaj CCCC '094. průchod
 
(2:1)Navrátil Boris 
 -4(t)Panhavířovské hry '03skupina D
 +4Ostrava Croquet NCA Cup '031. průchod
 +8Velikonoční turnaj '081. kolo
 
(4:3)Navrátilová Martina 
 -1(t)Panhavířovské hry '03skupina D
 -6Velikonoční turnaj '061. průchod
 +5(t)Ostrava CC tournament '06Draw 1. kolo
 -7MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina D
 +4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina B
 +9Velikonoční turnaj '09čtvrtfinále
 +7INTERCLUB '09FNCCO vs. SKKS
 
(1:1)Pantoflíček Jiří 
 +11Havířovský pohár '046. průchod
 -1(t)Kroketová Praha '05Draw 1. kolo
 
(1:0)Pažďora Miroslav 
 +5(t)Telčský pohár '07skupina D
 
(4:4)Plachý Jiří 
 -8Ostrava Croquet NCA Cup '03čtvrtfinále
 +3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina D
 -2Velikonoční turnaj '08semifinále
 -5(t)Telč croquet '08Process čtvrtfinále
 +3Havířovský pohár '08semifinále
 +9Telč croquet '092. průchod
 +12Velikonoční turnaj '11skupina B
 -4Telč croquet all-round cup AC '14semifinále
 
(0:1)Rejmont Tomáš 
 -5INTERCLUB '09CCCC vs. SKKS
 
(2:0)Ryšánek Matěj 
 +6Havířovský pohár '02čtvrtfinále
 +13Velikonoční turnaj '03skupina B
 
(1:1)Ryšánek David 
 -2Cyrilometodějský turnaj '02skupina A
 +10Vánoční turnaj '02finále
 
(1:0)Slezák Jan 
 +7Velikonoční turnaj '02osmifinále
 
(1:0)Staník Ivo 
 +5Havířovský pohár '02semifinále
 
(4:13)Stankuš Otakar 
 -7Panhavířovské hry '02skupina C
 -6Havířovský pohár '02finále
 +5Vánoční turnaj '02skupina A
 -6Velikonoční turnaj '03semifinále
 -8Kroketový podzim '03skupina B
 -11Havířovský pohár '042. průchod
 -4INTERCLUB '053. zápas
 +8Kroketová Praha '064. průchod
 -1Havířovský pohár '064. průchod
 +Velikonoční turnaj '07semifinále
 +3INTERCLUB '079. zápas
 -12Ostrava CC tournament '08skupina B
 -4(op)Ostrava CC tournament '08finále
 -14Havířovský pohár '09čtvrtfinále
 -3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina A
 -13Kroketová Praha '12semifinále
 -18MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 
(1:0)Struhala Jaromír 
 +9INTERCLUB '09FNCCO vs. SKKS
 
(1:1)Struhalová Dana 
 +6Havířovský pohár '062. průchod
 -1(t)Pohár spravedlnosti '062. průchod
 
(1:0)Suda Lubomír 
 +4(t)Pohár spravedlnosti '061. průchod
 
(2:1)Suchánek Ivo 
 -2Velikonoční turnaj '02čtvrtfinále
 +9Havířovský pohár '02skupina A
 +4Velikonoční turnaj '03čtvrtfinále
 
(1:0)Štěpánková Dagmar 
 +1(t)Hořický Local '10skupina B
 
(1:0)Vaňková Valérie 
 +5Ostrava Croquet NCA Cup '032. průchod
 
(1:1)Vavříček Pavel 
 +6(skr)Vánoční turnaj '02skupina A
 -4Velikonoční turnaj '04osmifinále
 
(1:0)Vokurka Zdeněk 
 +11Telč croquet '08Draw čtvrtfinále
 
(1:0)Vorel Stanislav 
 +12Telč croquet '091. průchod
 
(10:9)Vrtný Tomáš 
 -5Panhavířovské hry '02čtvrtfinále
 -7Cyrilometodějský turnaj '02semifinále
 +9Vánoční turnaj '02semifinále
 -7(t)Havířovský pohár '03Process 1. kolo
 -2Kroketový podzim '03semifinále
 +2(t)Telčský pohár '04skupina C
 -6Velikonoční turnaj '05čtvrtfinále
 +4Pohár spravedlnosti '05semifinále
 -2(t)Ostrava CC tournament '06Draw 2. kolo
 +2(t)Ostrava CC tournament '06Process 2. kolo
 -7(t)Ostrava CC tournament '06semifinále
 +5(t)Kroketová Praha '061. průchod
 +10August tournament '064. průchod
 -6(t)Pohár spravedlnosti '064. průchod
 +8Ostrava CC tournament '08semifinále
 +4(t)Havířovský pohár '08skupina B
 +12Velikonoční turnaj '09osmifinále
 -4(t)Telč croquet all-round cup AC '133. průchod
 +11(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 
(1:0)Zeman Daniel 
 +6Velikonoční turnaj '03o 3. místo
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email