AČMK - hráči


David HAJN(48 let)
Croquet Club Dynamo Telč
 
 
od r. 2002
  

účastník 47 turnajů, z toho 19x vítěz turnaje a 7x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 18 (0) / 3 (3)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(6:7)Bárta ml. Petr 
 +10O pohár CCCC '072. průchod
 -8INTERCLUB '073. zápas
 +10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08finále
 +10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08finále
 +7Telčský pohár '08finále
 -11INTERCLUB '09CCCC vs. CCDT
 +11O pohár CCCC '10semifinále
 -8MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10semifinále
 -5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10semifinále
 +3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10semifinále
 -12O pohár CCCC '11skupina D
 -3Pohár města Hořic '11semifinále
 -14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16čtvrtfinále
 
(5:1)Bárta st. Petr 
 +14Telčský pohár '06skupina A
 +10O pohár CCCC '06skupina A
 -7(t)Pohár města Hořic '09čtvrtfinále
 +12INTERCLUB '09CCCC vs. CCDT
 +8O pohár CCCC '11skupina D
 +26Pohár města Hořic '11skupina A
 
(1:0)Bártová Milada 
 +25Pohár města Hořic '11skupina A
 
(2:0)Bauerová Naděžda 
 +18Pohár města Hořic '09osmifinále
 +8O pohár CCCC '12skupina D
 
(7:0)Borák Michal 
 +7MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina A
 +12Kroketová Praha '061. průchod
 +4O pohár CCCC '06finále
 +12INTERCLUB '0710. zápas
 +9Telčský pohár '07skupina A
 +12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina A
 +16MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 
(1:0)Burian Bohumil 
 +12Telčský pohár '04skupina A
 
(4:1)Čihák Jan 
 +10Kroketová Praha '105. průchod
 +12Telčský pohár '11finále
 +18Pohár města Hořic '11skupina A
 -7O pohár CCCC '12semifinále
 +16Telčský pohár '12čtvrtfinále
 
(2:0)Čihák Jiří 
 +24Telčský pohár '092. průchod
 +25(p)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 
(10:4)Dehner Jan 
 +1Pohár spravedlnosti '04čtvrtfinále
 +6Telčský pohár '04čtvrtfinále
 -6Pohár spravedlnosti '05finále
 +6INTERCLUB '052. zápas
 -10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06semifinále
 +12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06semifinále
 +13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06semifinále
 -3INTERCLUB '076. zápas
 +6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 +11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 +8Telč croquet '093. průchod
 +13Velikonoční turnaj '10semifinále
 -11Telč croquet all-round cup AC '132. průchod
 +23MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 
(1:0)Dehnerová Kateřina 
 +4Telčský pohár '04skupina A
 
(6:4)Doskočil Václav 
 +9Telčský pohár '05semifinále
 +3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06čtvrtfinále
 +5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06čtvrtfinále
 -4Kroketová Praha '063. průchod
 -13Telčský pohár '06finále
 -1(t)Svatováclavský turnaj '061. průchod
 +10Telč croquet '105. průchod
 +6Svatováclavský turnaj '10semifinále
 +3Svatováclavský turnaj '11Draw čtvrtfinále
 -4Telč croquet all-round cup AC '14semifinále
 
(2:0)Draslar Petr 
 +13Telčský pohár '06skupina A
 +24Pohár města Hořice '14skupina A
 
(18:3)Hajnová Hana 
 +3Velikonoční turnaj '04čtvrtfinále
 +9Havířovský pohár '043. průchod
 +12Telč croquet '05skupina C
 +11Telčský pohár '05skupina A
 -13Telč croquet '06Process 2. kolo
 -3Telč croquet '06finále
 +7Svatováclavský turnaj '063. průchod
 +3O pohár CCCC '06skupina A
 +7O pohár CCCC '07čtvrtfinále
 +12Telčský pohár '07čtvrtfinále
 +11Telčský pohár '093. průchod
 +1(t)O pohár CCCC '10skupina A
 +10Kroketová Praha '101. průchod
 +5Telč croquet '103. průchod
 +4(p)Svatováclavský turnaj '10čtvrtfinále
 -3Svatováclavský turnaj '11Process čtvrtfinále
 +17Telčský pohár '12semifinále
 +19Telčský pohár '12semifinále
 +1Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 +14Telč croquet all-round cup AC '16semifinále
 +11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina A
 
(5:3)Havlík Miroslav 
 +10O pohár CCCC '06semifinále
 -3Podzimní CCCC turnaj '07finále
 +3Svatováclavský turnaj '11finále
 +12Telč croquet all-round cup AC '12čtvrtfinále
 +12Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 +11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13semifinále
 -11Pohár města Hořice '14semifinále
 -15Telč croquet all-round cup AC '15semifinále
 
(12:0)Hazdra Štěpán 
 +4Velikonoční turnaj '04semifinále
 +6Pohár spravedlnosti '05čtvrtfinále
 +14Telčský pohár '06skupina A
 +9Telčský pohár '08skupina A
 +11Telč croquet '091. průchod
 +17Telčský pohár '091. průchod
 +14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina C
 +11O pohár CCCC '11skupina D
 +12Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 +9Telč croquet all-round cup AC '131. průchod
 +6Telč croquet all-round cup AC '14čtvrtfinále
 +13Telč croquet all-round cup AC '16skupina A
 
(6:1)Jaroš Robert 
 +8Havířovský pohár '046. průchod
 +6Telč croquet '06semifinále
 +11Podzimní CCCC turnaj '07semifinále
 +8Telčský pohár '08skupina A
 +11Svatováclavský turnaj '08semifinále
 +13Kroketová Praha '102. průchod
 -5Telč croquet all-round cup AC '12semifinále
 
(1:0)Jaroš Erik 
 +11Telčský pohár '04skupina A
 
(1:1)Jarošová Martina 
 +1(t)Telč croquet '05semifinále
 -6(t)Kroketová Praha '05Draw 1. kolo
 
(2:0)Kotrbová Zuzana 
 +5Telč croquet '06Process 1. kolo
 +12Telč croquet '07Process 2. kolo
 
(8:0)Kotyk Michal 
 +13INTERCLUB '051. zápas
 +12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina A
 +7INTERCLUB '078. zápas
 +10Telčský pohár '07skupina A
 +10INTERCLUB '09CCDT vs. KKP
 +13Telč croquet all-round cup AC '135. průchod
 +9Telč croquet all-round cup AC '14skupina B
 +12Telč croquet all-round cup AC '16skupina A
 
(2:0)Kozel František 
 +14Telčský pohár '05skupina A
 +12INTERCLUB '073. zápas
 
(5:1)Král Jan 
 +13Svatováclavský turnaj '08čtvrtfinále
 +14O pohár CCCC '10skupina A
 +12Telč croquet '101. průchod
 +2O pohár CCCC '12skupina D
 -1(t)Telčský pohár '13skupina B
 +11Pohár města Hořice '14skupina A
 
(7:1)Králová Anna 
 +11O pohár CCCC '06skupina A
 +5(t)O pohár CCCC '10skupina A
 +13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina C
 +17Telčský pohár '11čtvrtfinále
 +7Svatováclavský turnaj '11Draw finále
 -5Telčský pohár '13finále
 +4Telčský pohár '13finále
 +5Telčský pohár '13finále
 
(6:4)Marták Ivo 
 -1INTERCLUB '0710. zápas
 +7Telčský pohár '08semifinále
 +5Telč croquet '092. průchod
 +14(p)INTERCLUB '09CCDT vs. SKKS
 +1Velikonoční turnaj '10finále
 -14O pohár CCCC '10finále
 -5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13finále
 +5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13finále
 +11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13finále
 24INTERCLUB SINGLES AC '18CCDT vs. SKKS
 
(3:0)Navrátilová Martina 
 +12O pohár CCCC '073. průchod
 +14O pohár CCCC '07semifinále
 +6INTERCLUB '09CCDT vs. FNCCO
 
(1:0)Pantoflíček Jiří 
 +10Havířovský pohár '042. průchod
 
(2:0)Pavlů Michal 
 +12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina A
 +9Telč croquet '07Draw 3. kolo
 
(1:0)Pažďora Miroslav 
 +13Telč croquet '07Draw 2. kolo
 
(1:0)Plachá Hana 
 +5(t)Telč croquet '05skupina C
 
(21:5)Plachý Jiří 
 +13Havířovský pohár '045. průchod
 +11Telč croquet '05finále
 +6Pohár spravedlnosti '05semifinále
 +10Telčský pohár '05finále
 +3(t)Telč croquet '06Draw 2. kolo
 +11Kroketová Praha '062. průchod
 +10Telčský pohár '06semifinále
 +10O pohár CCCC '06čtvrtfinále
 -11Telčský pohár '07semifinále
 +13Podzimní CCCC turnaj '07čtvrtfinále
 +7MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08semifinále
 +14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08semifinále
 +10Telčský pohár '08skupina A
 -4Svatováclavský turnaj '08finále
 +9Telč croquet '094. průchod
 +16Telčský pohár '094. průchod
 +10Kroketová Praha '103. průchod
 -8Telč croquet '102. průchod
 +9Svatováclavský turnaj '10finále
 +13Svatováclavský turnaj '11Draw semifinále
 +7O pohár CCCC '12skupina D
 -1(t)Telč croquet all-round cup AC '134. průchod
 +9Telčský pohár '13skupina B
 -4Telč croquet all-round cup AC '14skupina B
 +12Telč croquet all-round cup AC '16skupina A
 +10Telč croquet all-round cup AC '16finále
 
(1:0)Pospíšilová Lucie 
 +11Telčský pohár '05skupina A
 
(2:0)Rejmont Tomáš 
 +12(t)O pohár CCCC '10skupina A
 +17Telčský pohár '11semifinále
 
(12:5)Stankuš Otakar 
 -12Velikonoční turnaj '04finále
 -3Telčský pohár '04semifinále
 -12INTERCLUB '051. zápas
 +8MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06finále
 +14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06finále
 +8O pohár CCCC '07finále
 +13INTERCLUB '078. zápas
 +8Velikonoční turnaj '10čtvrtfinále
 +13(p)Kroketová Praha '104. průchod
 -9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 +4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 +10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 +7Telčský pohár '12finále
 +9Telčský pohár '12finále
 +9Telč croquet all-round cup AC '133. průchod
 +13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 16INTERCLUB SINGLES AC '18CCDT vs. KKP
 
(2:0)Struhala Jaromír 
 +7Kroketová Praha '064. průchod
 +14INTERCLUB '09CCDT vs. FNCCO
 
(1:0)Struhalová Dana 
 +10Telčský pohár '07skupina A
 
(1:0)Suda Lubomír 
 +3Pohár spravedlnosti '04osmifinále
 
(2:0)Štěpánková Dagmar 
 +14(p)Podzimní CCCC turnaj '07skupina A
 +20Telč croquet all-round cup AC '15čtvrtfinále
 
(1:0)Uhříček Břetislav 
 +9Podzimní CCCC turnaj '07skupina A
 
(1:0)Vít Jiří 
 +7Podzimní CCCC turnaj '07skupina A
 
(1:0)Vokurka Zdeněk 
 +9Svatováclavský turnaj '062. průchod
 
(2:0)Vorel Stanislav 
 +11Telč croquet '104. průchod
 +3(t)Telčský pohár '13semifinále
 
(3:0)Vorlová Leona 
 +14O pohár CCCC '071. průchod
 +14Svatováclavský turnaj '08osmifinále
 +26Telč croquet all-round cup AC '15osmifinále
 
(7:2)Vrtný Tomáš 
 -5Pohár spravedlnosti '04semifinále
 +5(t)Havířovský pohár '044. průchod
 -2(t)Kroketová Praha '05Process 1. kolo
 +10INTERCLUB '052. zápas
 +10(p)INTERCLUB '076. zápas
 +12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina A
 +12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina C
 +11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 +20MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina A
 
(6:0)Zeman Daniel 
 +9Velikonoční turnaj '04osmifinále
 +6Telčský pohár '05čtvrtfinále
 +6Telč croquet '06čtvrtfinále
 +14Telč croquet '07Process 3. kolo
 +10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina A
 +12Telč croquet '095. průchod
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email