AČMK - hráči


Hana HAJNOVÁ(33 let)
Croquet Club Dynamo Telč
 
 
od r. 2004
  

účastník 41 turnajů, z toho 3x vítěz turnaje a 3x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 10 (1) / 3 (0)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(0:3)Bárta ml. Petr 
 -11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina D
 -12Telčský pohár '08semifinále
 -2(t)Pohár města Hořic '09čtvrtfinále
 
(1:0)Bárta st. Petr 
 +10O pohár CCCC '06skupina A
 
(1:0)Bártová Milada 
 +4O pohár CCCC '11skupina B
 
(1:0)Bauerová Dita 
 +4(t)Paralelní turnaj CCCC '08skupina A
 
(0:2)Borák Michal 
 -3O pohár CCCC '06semifinále
 -11Havířovský pohár '08skupina A
 
(1:0)Cisovská Tereza 
 +13INTERCLUB '12CCDT vs. FNCCO
 
(1:1)Čihák Jan 
 +3INTERCLUB '09CCDT vs. KKP
 -7O pohár CCCC '12finále
 
(3:2)Dehner Jan 
 -5(t)Kroketová Praha '063. průchod
 +2(t)Telčský pohár '07skupina D
 +1INTERCLUB '09CCDT vs. SKKS
 -7Velikonoční turnaj '10čtvrtfinále
 +5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina A
 
(2:5)Doskočil Václav 
 -14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina C
 +11Telčský pohár '091. průchod
 -11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10semifinále
 -5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10semifinále
 +7MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10semifinále
 -9(t)Telč croquet all-round cup AC '15osmifinále
 -4Telč croquet all-round cup AC '16skupina B
 
(1:0)Draslar Petr 
 +2(t)O pohár CCCC '12skupina A
 
(3:18)Hajn David 
 -3Velikonoční turnaj '04čtvrtfinále
 -9Havířovský pohár '043. průchod
 -12Telč croquet '05skupina C
 -11Telčský pohár '05skupina A
 +13Telč croquet '06Process 2. kolo
 +3Telč croquet '06finále
 -7Svatováclavský turnaj '063. průchod
 -3O pohár CCCC '06skupina A
 -7O pohár CCCC '07čtvrtfinále
 -12Telčský pohár '07čtvrtfinále
 -11Telčský pohár '093. průchod
 -1(t)O pohár CCCC '10skupina A
 -10Kroketová Praha '101. průchod
 -5Telč croquet '103. průchod
 -4(p)Svatováclavský turnaj '10čtvrtfinále
 +3Svatováclavský turnaj '11Process čtvrtfinále
 -19Telčský pohár '12semifinále
 -17Telčský pohár '12semifinále
 -1Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 -14Telč croquet all-round cup AC '16semifinále
 -11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina A
 
(2:1)Havlík Miroslav 
 +2(t)Telč croquet '07Draw 1. kolo
 -5Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 +12Telč croquet all-round cup AC '16skupina B
 
(4:1)Hazdra Štěpán 
 +1(t)Telč croquet '07Process 2. kolo
 +6(t)Pohár města Hořic '09osmifinále
 +5Velikonoční turnaj '10plate finále
 -1(t)Telč croquet '101. průchod
 +11Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 
(2:1)Jaroš Robert 
 +6Havířovský pohár '044. průchod
 +1Kroketová Praha '05semifinále
 -10Telč croquet '07Process 3. kolo
 
(1:0)Jarošová Martina 
 +1(t)Telč croquet '06Draw 2. kolo
 
(0:1)Klenner Libor 
 -4Podzimní CCCC turnaj '07skupina C
 
(1:0)Kotrbová Zuzana 
 +12formální turnaj při Interclubu '05skupina A
 
(2:2)Kotyk Michal 
 +1(t)Havířovský pohár '042. průchod
 -5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina D
 -3(t)Kroketová Praha '102. průchod
 +9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina A
 
(3:0)Kozel František 
 +9Telčský pohár '05skupina A
 +12Telč croquet '07Draw 2. kolo
 +12Telčský pohár '08skupina D
 
(5:0)Král Jan 
 +9Svatováclavský turnaj '08plate finále
 +1(t)O pohár CCCC '10skupina A
 +21Pohár města Hořic '11skupina B
 +2(t)Pohár města Hořice '15semifinále
 +(t)INTERCLUB SINGLES AC '18CCCC vs. CCDT
 
(5:2)Králová Anna 
 +4O pohár CCCC '06skupina A
 +10Svatováclavský turnaj '08plate čtvrtfinále
 +3(t)O pohár CCCC '10skupina A
 +4(t)Telč croquet '102. průchod
 +5O pohár CCCC '11skupina B
 -6O pohár CCCC '12skupina A
 -6Pohár města Hořice '15finále
 
(0:1)Lammin John 
 -23MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16čtvrtfinále
 
(2:0)Majer Tomáš 
 +4Velikonoční turnaj '04osmifinále
 +8formální turnaj při Interclubu '05semifinále
 
(1:2)Marták Ivo 
 +1(t)Telč croquet '07Draw 3. kolo
 -11(t)Telčský pohár '07skupina D
 -3Svatováclavský turnaj '10plate semifinále
 
(1:0)Navrátil Boris 
 +2(t)Telčský pohár '08skupina D
 
(1:0)Navrátilová Martina 
 +1(t)Telčský pohár '08skupina D
 
(3:0)Pantoflíček Jiří 
 +5(t)Kroketová Praha '05Draw 2. kolo
 +11formální turnaj při Interclubu '05skupina A
 +1(t)Kroketová Praha '061. průchod
 
(1:0)Pažďora Miroslav 
 +3(t)Telčský pohár '07skupina D
 
(5:0)Plachá Hana 
 +2(t)Havířovský pohár '041. průchod
 +3(t)Telč croquet '05skupina C
 +11formální turnaj při Interclubu '05finále
 +7(t)Podzimní CCCC turnaj '07skupina C
 +25Telčský pohár '12čtvrtfinále
 
(3:9)Plachý Jiří 
 +6Kroketová Praha '05Process 1. kolo
 -9Telčský pohár '05osmifinále
 +11Telč croquet '06semifinále
 +2(t)Kroketová Praha '064. průchod
 -6(t)Svatováclavský turnaj '061. průchod
 -5Telč croquet '07Draw čtvrtfinále
 -2Havířovský pohár '08skupina A
 -8Svatováclavský turnaj '08čtvrtfinále
 -5O pohár CCCC '11semifinále
 -20Pohár města Hořic '11skupina B
 -5(t)Svatováclavský turnaj '11Draw čtvrtfinále
 -13Svatováclavský turnaj '11Process semifinále
 
(2:0)Pospíšilová Lucie 
 +11formální turnaj při Interclubu '05skupina A
 +2(t)Telčský pohár '05skupina A
 
(3:3)Rejmont Tomáš 
 +8O pohár CCCC '071. průchod
 -4(t)Paralelní turnaj CCCC '08skupina A
 -1(t)O pohár CCCC '10skupina A
 +11O pohár CCCC '11skupina B
 -7(t)Telčský pohár '11čtvrtfinále
 +12O pohár CCCC '12semifinále
 
(3:1)Stankuš Otakar 
 +4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina D
 +8Velikonoční turnaj '10plate semifinále
 -10Kroketová Praha '105. průchod
 +3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina A
 
(2:0)Struhala Jaromír 
 +8(t)Kroketová Praha '062. průchod
 +10O pohár CCCC '072. průchod
 
(1:0)Struhalová Dana 
 +12Havířovský pohár '08skupina A
 
(3:0)Štěpánková Dagmar 
 +16Telčský pohár '092. průchod
 +2O pohár CCCC '12skupina A
 +3(t)Pohár města Hořice '15skupina A
 
(9:0)Vorel Stanislav 
 +5(t)O pohár CCCC '06čtvrtfinále
 +11O pohár CCCC '073. průchod
 +7Podzimní CCCC turnaj '07skupina C
 +6(t)Kroketová Praha '104. průchod
 +1(t)Telč croquet '105. průchod
 +11Pohár města Hořic '11skupina B
 +11(t)Pohár města Hořice '15skupina A
 +14Telč croquet all-round cup AC '15plate finále
 +15(t)INTERCLUB '15CCCC vs. CCDT
 
(5:0)Vorlová Leona 
 +9Svatováclavský turnaj '08plate semifinále
 +12Kroketová Praha '103. průchod
 +9Svatováclavský turnaj '11Process 1. kolo
 +24Pohár města Hořice '15skupina A
 +10(t)Telč croquet all-round cup AC '15plate semifinále
 
(5:3)Vrtný Tomáš 
 -6Havířovský pohár '046. průchod
 +11(t)Kroketová Praha '05Process 2. kolo
 +4Kroketová Praha '05finále
 -6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina C
 -14(t)Telčský pohár '094. průchod
 +8MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 +14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 +13(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina A
 
(4:0)Zeman Daniel 
 +1MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina C
 +4(t)Svatováclavský turnaj '062. průchod
 +13Telč croquet '104. průchod
 +12Svatováclavský turnaj '10plate čtvrtfinále
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email