AČMK - hráči


Ivo MARTÁK(45 let)
Spojený kroketový klub Silesia
 
 
od r. 2006
  

účastník 28 turnajů, z toho 9x vítěz turnaje a 6x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 19 (3) / 2 (0)


zaplaceno i na rok 2017


statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(2:2)Bárta ml. Petr 
 -3INTERCLUB '077. zápas
 -3Pohár města Hořic '09finále
 +2INTERCLUB '09CCCC vs. SKKS
 +9Pohár města Hořic '10finále
 
(5:0)Bárta st. Petr 
 +10Podzimní CCCC turnaj '07čtvrtfinále
 +3(t)Podzimní turnaj CCCC '08čtvrtfinále
 +7(p)Podzimní turnaj CCCC '092. průchod
 +4(t)O pohár CCCC '10semifinále
 +10Hořický Local '10skupina A
 
(2:0)Bártová Milada 
 +18Pohár města Hořic '09osmifinále
 +10Podzimní turnaj CCCC '091. průchod
 
(2:0)Bauerová Naděžda 
 +7(t)Hořický Local '10skupina A
 +21Pohár města Hořic '10skupina A
 
(5:1)Borák Michal 
 +3August tournament '063. průchod
 +6Telč croquet '08finále
 +3Havířovský pohár '08semifinále
 +14Velikonoční turnaj '10semifinále
 +12Havířovský pohár '10finále
 -4Velikonoční turnaj '11semifinále
 
(1:0)Burian Bohumil 
 +11Telč croquet '08Process čtvrtfinále
 
(3:0)Cisovská Tereza 
 +4(t)Loser cup '07Process 1. kolo
 +14pVelikonoční turnaj '11skupina A
 +14INTERCLUB '12FNCCO vs. SKKS
 
(2:1)Cisovský Marek 
 +4August tournament '061. průchod
 -9Loser cup '07semifinále
 +23Havířovský pohár '09semifinále
 
(3:1)Čihák Jan 
 +12Podzimní turnaj CCCC '093. průchod
 +10Svatováclavský turnaj '10čtvrtfinále
 -9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 +2(t)INTERCLUB SINGLES AC '18KKP vs. SKKS
 
(1:0)Čihák Jiří 
 +11INTERCLUB '09KKP vs. SKKS
 
(5:1)Dehner Jan 
 +12Telčský pohár '07skupina D
 +11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina B
 +12Havířovský pohár '08skupina B
 -4Havířovský pohár '08finále
 +2Velikonoční turnaj '09semifinále
 +14Podzimní turnaj CCCC '094. průchod
 
(1:1)Doskočil Václav 
 +10INTERCLUB '09CCDT vs. SKKS
 -14Svatováclavský turnaj '10plate finále
 
(2:0)Draslar Petr 
 +13O pohár CCCC '10skupina C
 +10Hořický Local '10skupina A
 
(1:0)Gottwald Libor 
 +3Podzimní CCCC turnaj '07skupina E
 
(4:6)Hajn David 
 +1INTERCLUB '0710. zápas
 -7Telčský pohár '08semifinále
 -5Telč croquet '092. průchod
 -14(p)INTERCLUB '09CCDT vs. SKKS
 -1Velikonoční turnaj '10finále
 +14O pohár CCCC '10finále
 -11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13finále
 -5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13finále
 +5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13finále
 +4INTERCLUB SINGLES AC '18CCDT vs. SKKS
 
(2:1)Hajnová Hana 
 -1(t)Telč croquet '07Draw 3. kolo
 +11(t)Telčský pohár '07skupina D
 +3Svatováclavský turnaj '10plate semifinále
 
(3:1)Havlík Miroslav 
 +9(t)Loser cup '07Draw 2. kolo
 -1Podzimní CCCC turnaj '07semifinále
 +3Velikonoční turnaj '11skupina A
 +5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 
(8:0)Hazdra Štěpán 
 +12Kroketová Praha '073. průchod
 +14Havířovský pohár '08skupina B
 +14Svatováclavský turnaj '08osmifinále
 +8Telč croquet '095. průchod
 +18Havířovský pohár '09čtvrtfinále
 +14Velikonoční turnaj '10čtvrtfinále
 +14(p)O pohár CCCC '10skupina C
 +2Hořický Local '10finále
 
(4:2)Jaroš Robert 
 +8Telč croquet '07Process čtvrtfinále
 +1INTERCLUB '0710. zápas
 -4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 -3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 +4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 +12Telč croquet '091. průchod
 
(1:0)Jarošová Martina 
 +2(t)Telč croquet '07Draw 2. kolo
 
(1:0)Kotrbová Zuzana 
 +13Telč croquet '08Draw čtvrtfinále
 
(8:0)Kotyk Michal 
 +4INTERCLUB '072. zápas
 +10Telčský pohár '07semifinále
 +8Velikonoční turnaj '081. kolo
 +10Velikonoční turnaj '09čtvrtfinále
 +11INTERCLUB '09KKP vs. SKKS
 +19Pohár města Hořic '10čtvrtfinále
 +13Havířovský pohár '10semifinále
 +14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 
(3:0)Kozel František 
 +11INTERCLUB '077. zápas
 +12Telčský pohár '07čtvrtfinále
 +13(p)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina B
 
(1:0)Kožuch Jan 
 +4(t)Podzimní CCCC turnaj '07skupina E
 
(3:0)Král Jan 
 +11Telčský pohár '08skupina C
 +11Podzimní turnaj CCCC '08semifinále
 +13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 
(5:0)Králová Anna 
 +10Telčský pohár '08skupina C
 +6Svatováclavský turnaj '08čtvrtfinále
 +5Hořický Local '10semifinále
 +20MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 +(t)INTERCLUB SINGLES AC '18CCCC vs. SKKS
 
(2:0)Kuchta Petr 
 +14Telčský pohár '08skupina C
 +9(t)Podzimní turnaj CCCC '08skupina D
 
(0:1)Lammin John 
 -5INTERCLUB '12KKP vs. SKKS
 
(1:0)Navrátil Boris 
 +Velikonoční turnaj '07skupina A
 
(3:0)Navrátilová Martina 
 +12Velikonoční turnaj '08čtvrtfinále
 +13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina B
 +13INTERCLUB '09FNCCO vs. SKKS
 
(1:0)Pažďora Miroslav 
 +2(t)Telčský pohár '07skupina D
 
(6:5)Plachý Jiří 
 +6Telč croquet '07Process 3. kolo
 -8Telč croquet '07finále
 +7Telčský pohár '07finále
 +3(t)Telč croquet '08Draw semifinále
 +8Telč croquet '08Process semifinále
 -5Svatováclavský turnaj '08semifinále
 -9Velikonoční turnaj '09finále
 +4Pohár města Hořic '09semifinále
 -8Telč croquet '093. průchod
 -6Svatováclavský turnaj '10semifinále
 +5INTERCLUB '12CCDT vs. SKKS
 
(1:0)Pospíšilová Lucie 
 +11Loser cup '07Draw 1. kolo
 
(3:1)Rejmont Tomáš 
 +10Podzimní turnaj CCCC '08skupina D
 +11INTERCLUB '09CCCC vs. SKKS
 +8(t)Podzimní turnaj CCCC '095. průchod
 -4INTERCLUB '12CCCC vs. SKKS
 
(3:5)Stankuš Otakar 
 -Velikonoční turnaj '07skupina A
 -6Kroketová Praha '071. průchod
 -3Kroketová Praha '07čtvrtfinále
 -1INTERCLUB '072. zápas
 -9Velikonoční turnaj '08semifinále
 +7Havířovský pohár '09finále
 +8Pohár města Hořic '10semifinále
 +6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13semifinále
 
(1:1)Struhala Jaromír 
 -1August tournament '064. průchod
 +8INTERCLUB '09FNCCO vs. SKKS
 
(1:0)Svoboda Libor 
 +10Kroketová Praha '072. průchod
 
(2:0)Štěpánková Dagmar 
 +7Podzimní turnaj CCCC '08finále
 +11O pohár CCCC '10skupina C
 
(1:0)Uher Miloslav 
 +8Loser cup '07Process 2. kolo
 
(2:0)Vokurka Zdeněk 
 +12Telč croquet '07Process 2. kolo
 +12(p)Telč croquet '08Process 1. kolo
 
(1:0)Vorel Stanislav 
 +11Telč croquet '094. průchod
 
(2:0)Vorlová Leona 
 +11Podzimní turnaj CCCC '08skupina D
 +22Pohár města Hořic '10skupina A
 
(4:1)Vrtný Tomáš 
 -3August tournament '062. průchod
 +1(t)Havířovský pohár '08skupina B
 +5(t)Pohár města Hořic '09čtvrtfinále
 +12Havířovský pohár '10čtvrtfinále
 +13Velikonoční turnaj '11skupina A
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email