AČMK - novinky

rok 200318.11.: Lokální miniturnaj Kroketový podzim vyhrál O. Stankuš z Prahy... (TV)

27.09.: Ve dnech 31. října až 2. listopadu 2003 proběhne v Telči soustředění zaměřené na výklad pravidel a herní taktiku, jeho propozice budou v blízké budoucnosti zveřejněny na těchto stránkách a členům asociace rovněž zaslány e-mailem... (TV)

22.09.: VI. Sněm výrazně pozměnil složení vedení asociace, po dvou letech funkci prezidenta opustil O. Stankuš a novou hlavou AČMK se stal Štěpán Hazdra; poděkování odcházejícímu Seniorátu a moudrost a rozvahu tomu novému... hlavní turnaj sezóny, Havířovský pohár vyhrála Martina Navrátilová z Ostravy... (TV)

16.09.: Vítězství na Telč croquetu katapultovalo Jiřího Plachého do první pětky... zbývá poslední den pro podání přihlášky na hlavní turnaj sezóny - Havířovský pohár... (TV)

04.09.: Propozice telčského a havířovského turnaje... president AČMK svolává 6. Sněm na 19. září 2003 do Havířova, konkrétně do restaurace U Školky, od 21. hod... (TV)

25.08.: Gratulujeme vítězi ostravského NCA Cupu Petru Děrgelovi z Ostravy... (TV)

06.08.: Ve finále deblového Telčského poháru díky struhujícím závěru zvítězili Václav Doskočil a Michal Šmach... propozice k ostravskému turnaji... (TV)

18.07.: senior-praetor konečně autoritizoval překlad ORLC (Oficiálních rozhodnutí stran pravidel kroketu), vydaných Mezinárodní komisí pro pravidla při Světové kroketové federaci; vzhledem k rozsahu textu je poněkud zarážející, že k tomu nedošlo již dříve... (TV)

08.07.: další propozice k telčskému turnaji, jež bude mít nadále jméno Telčský pohár... Seniorát AČMK schválil část soutěžního řádu, konkrétně tu, která se týká rozhodčích... (TV)

07.07.: Klubový Cyrilometodějský turnaj v Havířově byl v tomto roce organizován coby deblový, což podle místní železné tradice spolehlivě přivolává průtrž mračen... gratulace vítězům (Monice Kociánové a Tomášovi Vrtnému), a uznání za výdrž všem hrdinným účastníkům... (TV)

23.06.: 4. ročník Telčského turnaje Oblast má konečně definitivní termín - sobotu 26. července 2003, specifikace v kalendáři... (TV)

28.05.: Slibovaný kalendář turnajů je na světě, byť zatím s neúplnými údaji... nejbližší dva turnaje, které nás čekají budou oba deblové a oba v červenci, první z nich 5.7. v Havířově, druhý, dlouho očekávaný koncem července v Telči, přesnější termín bude znám v nejbližší době... (TV)

19.05.: Spolu s Českým softtenisovým svazem pořádaný druhý ročník Panhavířovských her je minulostí; celkovým vítězem se stal Vladimír Skalík, kroketovou část zreříroval Jaromír Struhala z Ostravy, čest a sláva jim oběma... Mnohým osobám nebylo zcela zřejmo podle jakého klíče jsou přidělovány body do žebříčku, pročež je nyní na pokyn vicepresidenta požadovaná informace zveřejňována... (TV)

16.05.: Přidán glosář k nejdůležitějším termínům, které člověk může na kurtu zaslechnout... připomínáme, že zítra od 8:30 se v Havířově na hřišti ZŠ Na nábřeží koná druhý ročník Panhavířovských her, prezence účastníků je od 8:00... (TV)

20.04.: Velikonoční turnaj v Havířově vyhrál obhájce minuloročního triumfu O. Stankuš... 5 .sněm AČMK přinesl významnou obměnu vedení, změnu stanov a definitivní přechod na klubovou strukturu... na přelom července a srpna ohlásil telčský klub konání deblového turnaje, tentokrát již podle asociačních pravidel... Seniorát AČMK ohlásil, že se začíná pracovat na kalendáři turnajů a soutěžním řádu, které by měly být dostupné v dohledné době... (TV)

10.04.: Takto vypadá návrh nového znění stanov... (TV)

04.04.: V pátek 18. dubna od 20:30 proběhne v Havířově v restauraci Školka dlouho očekávaný Sněm, mající rozhodnout o dalším směřování asociace, jakož i o personálních otázkách, protože bude volen celý Seniorát... na sobotu 19. dubna 2003 od 8:30 je ohlášeno konání Velikonoční turnaj v Havířově (areál Atletického klubu) a na 17. května bylo dohodnuto s Českým softtenisovým svazem pořádání Panhavířovských her (hřiště ZŠ Na nábřeží), bližší propozice budou upřesněny časem... (TV)

23.01.: Drobná změna v designu stránek... (TV)

15.01.: Na mnohé žádosti přidána výrazně zjednodušená verze pravidel, která by měla pokrýt 99% herních situací... no uvidíme... (TV)

09.01.: Opraveno několik (věřme, že posledních) chyb v pravidlech, ale především konečně přidán rejstřík k nim... K dispozici jsou neúplné výsledky Vánočního turnaje, neúpné proto, že je zapisovatel ztratil; pokud si účastníci pamatují alespoň své vlastní hry, nechť jejich výsledky prosím v dohledné době zašlou vicepresidentovi ... (TV)

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email