AČMK - turnaje

GC Ladies Cup  - 4. ročník -  16. 5. 2015  (KARLOVY VARY)


singl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: Marion Radová
ředitel: Jarmila Ševčíková
turn. rozhodčí: Jan Král
delegát: Lucie Kotyková

propozice
místo: Karlovy Vary, Golfové hřišté Háje
kurty: 2 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, litinové, křížové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 14. května 2015
max. počet hráčů: 16
startovné: 150,-
poznámka:
Mailové přihlášky na marion.r@seznam.cz. Prezentace od 9:00 do 9:30, zahájení turnaje v 10:00. Občerstvení zajištěno. Zájem o ubytování hlásit předem. Zajistíme v soukromí. 
Delegat na turnaji bude Lucka Kotykova


výsledky

skupina A

Danuše Bezdíčková vs. Naděžda Bauerová 7-6
Anna Králová vs. Lucie Kotyková 7-2
Renata Bezdíčková vs. Darina Tomášková 4-7
Alena Míšková vs. Anna Králová 4-7
Darina Tomášková vs. Danuše Bezdíčková 3-7
Lucie Kotyková vs. Renata Bezdíčková 7-3
Naděžda Bauerová vs. Darina Tomášková 6-7
Renata Bezdíčková vs. Alena Míšková 5-7
Danuše Bezdíčková vs. Lucie Kotyková 3-7
Anna Králová vs. Renata Bezdíčková 7-3
Lucie Kotyková vs. Naděžda Bauerová 4-7
Alena Míšková vs. Danuše Bezdíčková 6-7
Darina Tomášková vs. Lucie Kotyková 7-3
Danuše Bezdíčková vs. Anna Králová 3-7
Naděžda Bauerová vs. Alena Míšková 7-0
Renata Bezdíčková vs. Danuše Bezdíčková 3-7
Alena Míšková vs. Darina Tomášková 7-5
Anna Králová vs. Naděžda Bauerová 7-6
Lucie Kotyková vs. Alena Míšková 7-4
Naděžda Bauerová vs. Renata Bezdíčková 7-5
Darina Tomášková vs. Anna Králová 2-7

skupina B

Libuše Ernestová vs. Marion Radová 3-7
Alena Pažďorová vs. Jitka Kulhánková 7-3
Leona Vorlová vs. Dagmar Štěpánková 6-7
Ekaterina Pešková vs. Alena Pažďorová 7-6
Dagmar Štěpánková vs. Libuše Ernestová 7-4
Jitka Kulhánková vs. Leona Vorlová 3-7
Marion Radová vs. Dagmar Štěpánková 3-7
Leona Vorlová vs. Ekaterina Pešková 2-7
Libuše Ernestová vs. Jitka Kulhánková 7-3
Alena Pažďorová vs. Leona Vorlová 7-5
Jitka Kulhánková vs. Marion Radová 2-7
Ekaterina Pešková vs. Libuše Ernestová 7-5
Dagmar Štěpánková vs. Jitka Kulhánková 7-4
Libuše Ernestová vs. Alena Pažďorová 2-7
Marion Radová vs. Ekaterina Pešková 6-7
Leona Vorlová vs. Libuše Ernestová 5-7
Ekaterina Pešková vs. Dagmar Štěpánková 2-7
Alena Pažďorová vs. Marion Radová 7-4
Jitka Kulhánková vs. Ekaterina Pešková 2-7
Marion Radová vs. Leona Vorlová 7-5
Dagmar Štěpánková vs. Alena Pažďorová 7-4

semifinále

Anna Králová vs. Ekaterina Pešková 7-1
Dagmar Štěpánková vs. Danuše Bezdíčková 7-4

finále

Anna Králová vs. Dagmar Štěpánková 5-7

konečné pořadí soutěže
 
1.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ8/8
2.Anna KRÁLOVÁ7/8
3.Ekaterina PEŠKOVÁ5/7
4.Danuše BEZDÍČKOVÁ4/7
5.Alena PAŽĎOROVÁ4/6
6.- 9.Darina TOMÁŠKOVÁ3/6
6.- 9.Marion RADOVÁ3/6
6.- 9.Lucie KOTYKOVÁ3/6
6.- 9.Naděžda BAUEROVÁ3/6
10.-11.Libuše ERNESTOVÁ2/6
10.-11.Alena MÍŠKOVÁ2/6
12.Leona VORLOVÁ1/6
13.-14.Renata BEZDÍČKOVÁ0/6
13.-14.Jitka KULHÁNKOVÁ0/6
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email