AČMK - turnaje

Podzimní U16 Cup  - 1. ročník -  11.- 12. 9. 2019  (TELČ)


singl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: David Hajn
ředitel: Otakar Stankuš
turn. rozhodčí: Tomáš Vrtný

propozice
kurty: 2 kurty, délka 7 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny


výsledky

skupina A

Michal Průcha vs. Filip Vávra 7-3
Michal Průcha vs. Michal Majcher 7-4
Filip Vávra vs. Michal Majcher 7-1

skupina B

Lukáš Svoboda vs. Natálie Kadlubová 7-5
Jan Dolejš vs. Dan Nemec 7-4
Lukáš Svoboda vs. Jan Dolejš 1-7
Natálie Kadlubová vs. Dan Nemec 3-7
Lukáš Svoboda vs. Dan Nemec 7-4
Natálie Kadlubová vs. Jan Dolejš 3-7

skupina C

Vojtěch Dušek vs. Nicole Kloiberová 4-7
Jiří Svoboda vs. Josef Rákosník 5-7
Vojtěch Dušek vs. Jiří Svoboda 7-6
Nicole Kloiberová vs. Josef Rákosník 7-2
Vojtěch Dušek vs. Josef Rákosník 3-7
Nicole Kloiberová vs. Jiří Svoboda 7-1

skupina D

Tom Nemec vs. Julie Vávrová 7-6
Tom Nemec vs. Martin Kasal 2-7
Julie Vávrová vs. Martin Kasal 7-5

o umístění

Michal Majcher vs. Natálie Kadlubová 5-7
Jiří Svoboda vs. Tom Nemec 2-7
Natálie Kadlubová vs. Vojtěch Dušek 2-7
Dan Nemec vs. Tom Nemec 5-7

o 13. místo

Jiří Svoboda vs. Michal Majcher 7-4

o 11. místo

Dan Nemec vs. Natálie Kadlubová 7-5

o 9. místo

Tom Nemec vs. Vojtěch Dušek 6-7

čtvrtfinále

Michal Průcha vs. Lukáš Svoboda 3-7
Julie Vávrová vs. Nicole Kloiberová 5-7
Martin Kasal vs. Josef Rákosník 5-7
Filip Vávra vs. Jan Dolejš 4-7

o umístění

Martin Kasal vs. Michal Průcha 7-6
Filip Vávra vs. Julie Vávrová 7-3

o 7. místo

Michal Průcha vs. Julie Vávrová 7-6

o 5. místo

Martin Kasal vs. Filip Vávra 5-7

semifinále

Lukáš Svoboda vs. Nicole Kloiberová 4-7
Josef Rákosník vs. Jan Dolejš 5-7

o 3. místo

Lukáš Svoboda vs. Josef Rákosník 7-5

finále

Nicole Kloiberová vs. Jan Dolejš 6-7

konečné pořadí soutěže
 
1.Jan DOLEJŠ6/6
2.Nicole KLOIBEROVÁ5/6
3.Lukáš SVOBODA4/6
4.Josef RÁKOSNÍK3/6
5.Filip VÁVRA3/5
6.Martin KASAL2/5
7.Michal PRŮCHA3/5
8.Julie VÁVROVÁ1/5
9.Vojtěch DUŠEK3/5
10.Tom NEMEC3/5
11.Dan NEMEC2/5
12.Natálie KADLUBOVÁ1/6
13.Jiří SVOBODA1/5
14.Michal MAJCHER0/4