AČMK - turnaje

GC Métis Cup Praha  - 2. ročník -  4. 9. 2021  (PRAHA)


singl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: Otakar Stankuš
turn. rozhodčí: Otakar Stankuš

propozice
místo: Praha, TJ Sokol I. Smíchov - Letní cvičiště Mrázovka
kurty: 2 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Dawson Int`l
přihlášky do: 04. září 2021
max. počet hráčů: 16


výsledky

15 účastníků bylo rozděleno do tří výkonnostních košů (první 4, druzí 4, zbytek) a následně rozlosováno do 4 skupin, ze kterých postupovali první dva do vyřazovací části. Hráči umistivší se na třetím a horším místě ve skupině následně odehráli plate, a to taktéž vyřazovacím způsobem. Tiebreak byl odehrán pomocí kolečka (počet úderů pro průjezd 6 branek). Mimo finále byly hry časově omezeny na 45 minut.


skupina A

Vojtěch Dušek vs. Jan Hruška 6-7
Jiří Svoboda vs. Jan Hruška 7-6
Vojtěch Dušek vs. Jiří Svoboda 7-6

skupina B

Nicole Kloiberová vs. Marie Dolejšová 7-0
Ondřej Simaichl vs. Štěpán Kozubek 4-7
Nicole Kloiberová vs. Štěpán Kozubek 7-1
Ondřej Simaichl vs. Marie Dolejšová 7-1
Nicole Kloiberová vs. Ondřej Simaichl 3-7
Štěpán Kozubek vs. Marie Dolejšová 7-5

skupina C

Josef Rákosník vs. Viktor Kloiber 6-7
Filip Vávra vs. Mykhailo Baidan 7-5
Josef Rákosník vs. Mykhailo Baidan 7-2
Filip Vávra vs. Viktor Kloiber 7-5
Josef Rákosník vs. Filip Vávra 4-7
Mykhailo Baidan vs. Viktor Kloiber 2-7

skupina D

Lukáš Svoboda vs. Mikuláš Kozubek 7-4
Jan Dolejš vs. Adam Hruška 7-2
Lukáš Svoboda vs. Adam Hruška 7-0
Jan Dolejš vs. Mikuláš Kozubek 5-7
Lukáš Svoboda vs. Jan Dolejš 7-4
Adam Hruška vs. Mikuláš Kozubek 4-7

tiebreak

Vojtěch Dušek 17
Jiří Svoboda 23, 16
Jan Hruška 23, 15

čtvrtfinále

Vojtěch Dušek vs. Mikuláš Kozubek 7-3
Ondřej Simaichl vs. Filip Vávra 7-4
Lukáš Svoboda vs. Jan Hruška 7-3
Nicole Kloiberová vs. Viktor Kloiber 7-2

semifinále

Vojtěch Dušek vs. Ondřej Simaichl 7-4
Lukáš Svoboda vs. Nicole Kloiberová 7-5

finále

Vojtěch Dušek vs. Lukáš Svoboda 7-6

plate čtvrtfinále

Jiří Svoboda vs. Adam Hruška 7-6
Marie Dolejšová vs. Josef Rákosník 1-7
Mykhailo Baidan vs. Štěpán Kozubek 4-7

plate semifinále

Jiří Svoboda vs. Josef Rákosník 2-7
Jan Dolejš vs. Štěpán Kozubek 4-7

plate finále

Josef Rákosník vs. Štěpán Kozubek 7-3

konečné pořadí soutěže
 
1.Vojtěch DUŠEK4/5
2.Lukáš SVOBODA5/6
3.-4.Nicole KLOIBEROVÁ3/5
3.-4.Ondřej SIMAICHL3/5
5.-8.Jan HRUŠKA1/3
5.-8.Viktor KLOIBER2/4
5.-8.Mikuláš KOZUBEK2/4
5.-8.Filip VÁVRA3/4
9.-15.Mykhailo BAIDAN0/4
9.-15.Jan DOLEJŠ1/4
9.-15.Marie DOLEJŠOVÁ0/4
9.-15.Adam HRUŠKA0/4
9.-15.Štěpán KOZUBEK4/6
9.-15.Josef RÁKOSNÍK4/6
9.-15.Jiří SVOBODA2/4
 

 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email