AČMK - turnaje

O pohár CCCC 28. 10. 2006  (HOŘICE)


kategorie Local, singl, handicapová hra, zkrácená na 14 bodů

funkcionáři
manažer: Stanislav Vorel
turn. rozhodčí: Štěpán Hazdra

propozice
místo: Bříšťany
kurty: 4 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 97 mm, kovové, křížové kotvení
koule: Sunshiny


výsledky

Hráči byli rozlosováni do sedmi skupin. Vítězové skupin postupují do čtvrtfinále ( ze čtyřčlenné skupiny postupují první dva). Dále pak vyřazovací systém.


skupina A

Hana Hajnová vs. Petr Bárta st. +10
Hana Hajnová vs. David Hajn -3
Hana Hajnová vs. Anna Králová +4
Petr Bárta st. vs. David Hajn -10
Petr Bárta st. vs. Anna Králová +3
David Hajn vs. Anna Králová +11

Postupují D.Hajn a H.Marečková

skupina B

Tereza Cisovská vs. Jan Král +6
Tereza Cisovská vs. Petr Bárta ml. -12
Jan Král vs. Petr Bárta ml. -8

Postupuje P. Bárta ml.

skupina C

Miroslav Pažďora vs. Leona Vorlová +7(t)
Miroslav Pažďora vs. Michal Borák -11
Leona Vorlová vs. Michal Borák -12

Postupuje M. Borák.

skupina D

Dagmar Štěpánková vs. Libor Svoboda -2
Dagmar Štěpánková vs. František Kozel +2
Libor Svoboda vs. František Kozel +7

Postupuje L. Svoboda.

skupina E

Stanislav Vorel vs. Petr Draslar +4
Stanislav Vorel vs. Tomáš Rejmont +1
Petr Draslar vs. Tomáš Rejmont +1(t)

Postupuje S. Vorel.

skupina F

Pavel Štěpánek vs. Štěpán Hazdra -2
Pavel Štěpánek vs. Miroslav Havlík -4
Štěpán Hazdra vs. Miroslav Havlík -8(t)

Postupuje M. Havlík.

skupina G

Hana Plachá vs. Marek Cisovský +2(t)
Hana Plachá vs. Jiří Plachý -11
Marek Cisovský vs. Jiří Plachý -3(t)

Postupuje J. Plachý.

čtvrtfinále

Stanislav Vorel vs. Hana Hajnová -5(t)
Michal Borák vs. Libor Svoboda +10
David Hajn vs. Jiří Plachý +10
Petr Bárta ml. vs. Miroslav Havlík -1

Postupující byli znovu rozlosováni do pavouka, přičemž postupující ze skupiny A byli nasazeni tak, aby k jejich případnému dalšímu střetnutí došlo až ve finále.

semifinále

Hana Hajnová vs. Michal Borák -3
David Hajn vs. Miroslav Havlík +10

finále

Michal Borák vs. David Hajn -4

konečné pořadí soutěže
 
1.David HAJN6/6
2.Michal BORÁK4/5
3.-4.Miroslav HAVLÍK3/4
3.-4.Hana HAJNOVÁ3/5
5.-8.Petr BÁRTA ML.2/3
5.-8.Jiří PLACHÝ2/3
5.-8.Libor SVOBODA2/3
5.-8.Stanislav VOREL2/3
9.-22.Petr BÁRTA ST.1/3
9.-22.Tereza CISOVSKÁ1/2
9.-22.Marek CISOVSKÝ0/2
9.-22.Petr DRASLAR1/2
9.-22.Štěpán HAZDRA1/2
9.-22.František KOZEL0/2
9.-22.Jan KRÁL0/2
9.-22.Hana PLACHÁ1/2
9.-22.Miroslav PAŽĎORA1/2
9.-22.Tomáš REJMONT0/2
9.-22.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ1/2
9.-22.Pavel ŠTĚPÁNEK0/2
9.-22.Leona VORLOVÁ0/2
9.-22.Anna KRÁLOVÁ0/3
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email