AČMK - turnaje

Telč croquet  - 4. ročník -  28. 4. 2007  (TELČ)


kategorie FirstClass, singl, level hra, zkrácená na 14 bodů

funkcionáři
manažer: Hana Hajnová
ředitel: Jiří Plachý
turn. rozhodčí: Štěpán Hazdra
delegát: Štěpán Hazdra

propozice
místo: Černíč
kurty: 4 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 100 mm, kovové, kruhové kotvení
koule: Sunshiny


výsledky

Draw 1. kolo

Hana Hajnová vs. Miroslav Havlík +2(t)
František Kozel vs. Hana Plachá +1(t)
Robert Jaroš vs. Leona Vorlová +13

Draw 2. kolo

Bohumil Burian vs. Zdeněk Vokurka +10
Štěpán Hazdra vs. Jiří Plachý -7
Martina Jarošová vs. Ivo Marták -2(t)
Hana Hajnová vs. František Kozel +12
Robert Jaroš vs. Zuzana Kotrbová +10
Václav Doskočil vs. Stanislav Vorel +11
Miroslav Pažďora vs. David Hajn -13
Michal Pavlů vs. Daniel Zeman +1(t)

Draw 3. kolo

Bohumil Burian vs. Jiří Plachý -6(t)
Ivo Marták vs. Hana Hajnová -1(t)
Robert Jaroš vs. Václav Doskočil -5(t)
David Hajn vs. Michal Pavlů +9

Draw čtvrtfinále

Jiří Plachý vs. Hana Hajnová +5

Process 1. kolo

Bohumil Burian vs. Robert Jaroš -5(t)
Miroslav Havlík vs. Michal Pavlů +4(t)
Hana Plachá vs. Daniel Zeman -3(t)

Process 2. kolo

Štěpán Hazdra vs. Hana Hajnová -1(t)
Zdeněk Vokurka vs. Ivo Marták -12
Jiří Plachý vs. František Kozel +7
Leona Vorlová vs. Miroslav Pažďora -5(t)
Václav Doskočil vs. Miroslav Havlík +5(t)
Zuzana Kotrbová vs. David Hajn -12
Stanislav Vorel vs. Daniel Zeman -1(t)

Process 3. kolo

Robert Jaroš vs. Hana Hajnová +10
Ivo Marták vs. Jiří Plachý +6
Miroslav Pažďora vs. Václav Doskočil -10(t)
David Hajn vs. Daniel Zeman +14

Process čtvrtfinále

Robert Jaroš vs. Ivo Marták -8

Jelikož hráči Doskočil a Hajn postoupili do čtvrtfinále v obou pavoucích, postupovali do semifinále oba. Vzhledem k časové tísni, v níž byl turnaj dohráván, po důkladném zvážení a schválení vicepresidentem, bylo rozhodnuto, že se semifinále odehraje tiebreakem.

tiebreak

David Hajn 1
Ivo Marták 2

(první "semifinále")


Jiří Plachý 3
Václav Doskočil 2

(druhé "semifinále")

finále

Jiří Plachý vs. Ivo Marták +8

konečné pořadí soutěže
 
1.Jiří PLACHÝ5/6
2.Ivo MARTÁK4/6
3.-4.Václav DOSKOČIL4/4
3.-4.David HAJN4/4
5.-6.Robert JAROŠ4/6
5.-6.Hana HAJNOVÁ4/6
7.Daniel ZEMAN2/4
8.-12.Bohumil BURIAN1/3
8.-12.Miroslav HAVLÍK1/3
8.-12.František KOZEL1/3
8.-12.Michal PAVLŮ1/3
8.-12.Miroslav PAŽĎORA1/3
13.-19.Martina JAROŠOVÁ0/1
13.-19.Štěpán HAZDRA0/2
13.-19.Zuzana KOTRBOVÁ0/2
13.-19.Hana PLACHÁ0/2
13.-19.Zdeněk VOKURKA0/2
13.-19.Stanislav VOREL0/2
13.-19.Leona VORLOVÁ0/2
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email