AČMK - turnaje

INTERCLUB  - 2. ročník -  6.- 8. 7. 2007  (TELČ)


kategorie ExtraClass, singl, level hra, zkrácená na 14 bodů

funkcionáři
manažer: Michal Borák
turn. rozhodčí: Tomáš Vrtný

propozice
místo: Černíč
kurty: 4 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 93 mm, litinové, křížové kotvení
koule: Sunshiny


výsledky

Turnaje se zúčastnilo pět klubů ( CCCC Hořice, CC Havířov, FNCC Ostrava, KK Praha a CCD Telč) kteréžto se utkaly každý s každým tak, aby jejich vzájemný mač tvořily čtyři singlové a jedna deblová hra. Pro určení pořadí byla v sestupné relevanci stanovena tato kritéria: počet bodů( za každý vítězný mač jeden) a počet vyhraných her.


1. zápas

František Kozel vs. Kateřina Dehnerová +7
Petr Bárta ml. vs. Jan Dehner +4

Bárta ml. Petr, Bárta st. Petr vs. Dehner Jan, Vrtný Tomáš -11


František Kozel vs. Jan Dehner -5
Petr Bárta ml. vs. Kateřina Dehnerová +13

2. zápas

Michal Borák vs. Michal Kotyk -5
Ivo Marták vs. Otakar Stankuš -1

Cisovský Marek, Marták Ivo vs. Kotyk Michal, Stankuš Otakar -10


Michal Borák vs. Otakar Stankuš -8
Ivo Marták vs. Michal Kotyk +4

3. zápas

František Kozel vs. Robert Jaroš -6
Petr Bárta ml. vs. David Hajn +8

Bárta st. Petr, Rejmont Tomáš vs. Doskočil Václav, Hajn David -4


František Kozel vs. David Hajn -12
Petr Bárta ml. vs. Robert Jaroš -5

4. zápas

Jan Dehner vs. Marek Cisovský +12
Tomáš Vrtný vs. Michal Borák -1

Dehner Jan, Vrtný Tomáš vs. Borák Michal, Marták Ivo -13


Jan Dehner vs. Michal Borák +7
Tomáš Vrtný vs. Marek Cisovský -5

5. zápas

František Kozel vs. Michal Kotyk -9
Petr Bárta ml. vs. Otakar Stankuš -6

Bárta st. Petr, Rejmont Tomáš vs. Kotyk Michal, Stankuš Otakar -13


František Kozel vs. Otakar Stankuš -11
Petr Bárta ml. vs. Michal Kotyk -10

6. zápas

Jan Dehner vs. Václav Doskočil -5
Tomáš Vrtný vs. David Hajn -10(p)

Dehner Jan, Vrtný Tomáš vs. Doskočil Václav, Hajn David -6


Jan Dehner vs. David Hajn +3
Tomáš Vrtný vs. Václav Doskočil -12(p)

7. zápas

František Kozel vs. Ivo Marták -11
Petr Bárta ml. vs. Michal Borák -3

Bárta st. Petr, Rejmont Tomáš vs. Borák Michal, Cisovský Marek -14


František Kozel vs. Michal Borák -7
Petr Bárta ml. vs. Ivo Marták +3

8. zápas

Otakar Stankuš vs. Václav Doskočil +7
Michal Kotyk vs. David Hajn -7

Kotyk Michal, Stankuš Otakar vs. Hajn David, Jaroš Robert -1


Otakar Stankuš vs. David Hajn -13
Michal Kotyk vs. Václav Doskočil -5

9. zápas

Jan Dehner vs. Michal Kotyk +6
Tomáš Vrtný vs. Otakar Stankuš +11

Dehner Jan, Vrtný Tomáš vs. Kotyk Michal, Stankuš Otakar -5


Jan Dehner vs. Otakar Stankuš +3
Tomáš Vrtný vs. Michal Kotyk +3

10. zápas

Michal Borák vs. Robert Jaroš -2
Ivo Marták vs. David Hajn +1

Borák Michal, Marták Ivo vs. Hajn David, Jaroš Robert -11


Michal Borák vs. David Hajn -12
Ivo Marták vs. Robert Jaroš +1

konečné pořadí soutěže
 
1.CCD Telč4/4
2.KK Praha2/4
3.FNCC Ostrava2/4
4.SKK Silesia1/4
5.CCCC Hořice1/4
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email