AČMK - turnaje

Telčský pohár  - 4. ročník -  25. 8. 2007  (TELČ)


kategorie GrandSlam, singl, level hra, zkrácená na 14 bodů

funkcionáři
manažer: Hana Hajnová
turn. rozhodčí: Štěpán Hazdra

propozice
místo: Černíč
kurty: 4 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, litinové, křížové kotvení
koule: Sunshiny


výsledky

Herní systém: první čtyři hráči dle žebříčku byli nasazeni jako číslo 1 do skupiny, zbylá místa ve skupině byla rozlosována z košů podle žebříčku (tedy: Hajn, Doskočil, Plachý, Dehner nasazeni, 1.koš: Borák, Jaroš, Navrátilová, Marečková, 2.koš: Kotyk, Zeman, Hazdra, Marták, 3.koš: Struhalová, Havlík, Kozel, Pažďora). Postupový klíč – po odehrání skupin postoupili z každé skupiny první dva hráči (rozhodoval počet vítězství, pak vzájemný zápas, případně tie-break), kteří byli rozlosováni do 8-členného vyřazovacího pavouka (vítězové skupin byli rozlosováni na pozice 1,3,5 a 7 v pavouku, zbylí hráči tak, aby se nesetkali podruhé s někým, s kým již hráli ve skupině). Časové limity – pro skupiny byl časový limit stanoven na 65 minut, pro pavouka na 75 minut a finále bylo bez časového limitu.


skupina A

David Hajn vs. Michal Borák +9
David Hajn vs. Michal Kotyk +10
David Hajn vs. Dana Struhalová +10
Michal Borák vs. Michal Kotyk -2(t)
Michal Borák vs. Dana Struhalová +3
Michal Kotyk vs. Dana Struhalová +6

skupina B

Václav Doskočil vs. Robert Jaroš -7
Václav Doskočil vs. Daniel Zeman +12
Václav Doskočil vs. Miroslav Havlík +10
Robert Jaroš vs. Daniel Zeman +4
Robert Jaroš vs. Miroslav Havlík -7
Daniel Zeman vs. Miroslav Havlík +4

skupina C

Jiří Plachý vs. Martina Navrátilová +10
Jiří Plachý vs. Štěpán Hazdra +2(t)
Jiří Plachý vs. František Kozel +9
Martina Navrátilová vs. Štěpán Hazdra +1(t)
Martina Navrátilová vs. František Kozel -1(t)
Štěpán Hazdra vs. František Kozel -8(t)

skupina D

Jan Dehner vs. Hana Hajnová -2(t)
Jan Dehner vs. Ivo Marták -12
Jan Dehner vs. Miroslav Pažďora +5(t)
Hana Hajnová vs. Ivo Marták -11(t)
Hana Hajnová vs. Miroslav Pažďora +3(t)
Ivo Marták vs. Miroslav Pažďora +2(t)

čtvrtfinále

Ivo Marták vs. František Kozel +12
Robert Jaroš vs. Michal Kotyk -2(t)
David Hajn vs. Hana Hajnová +12
Jiří Plachý vs. Václav Doskočil +9

semifinále

Ivo Marták vs. Michal Kotyk +10
David Hajn vs. Jiří Plachý -11

finále

Ivo Marták vs. Jiří Plachý +7

konečné pořadí soutěže
 
1.Ivo MARTÁK6/6
2.Jiří PLACHÝ5/6
3.-4.David HAJN4/5
3.-4.Michal KOTYK3/5
5.-8.Václav DOSKOČIL2/4
5.-8.Robert JAROŠ2/4
5.-8.František KOZEL2/4
5.-8.Hana HAJNOVÁ2/4
9.-16.Michal BORÁK1/3
9.-16.Jan DEHNER1/3
9.-16.Miroslav HAVLÍK1/3
9.-16.Štěpán HAZDRA0/3
9.-16.Martina NAVRÁTILOVÁ1/3
9.-16.Miroslav PAŽĎORA0/3
9.-16.Dana STRUHALOVÁ0/3
9.-16.Daniel ZEMAN1/3
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email