AČMK - turnaje

O pohár CCCC  - 3. ročník -  17. 5. 2008  (HOŘICE)


kategorie FirstClass, singl, level hra, zkrácená na 14 bodů

funkcionáři
manažer: Stanislav Vorel
ředitel: František Kozel
turn. rozhodčí: Štěpán Hazdra
delegát: Tomáš Vrtný
hodnocení: 7.75

propozice
místo: Bříšťany, sportovní areál,zahájení 9,00 hod
kurty: 4 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, křížové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 17. května 2008
startovné: 100 Kč, členové CCCC 50 Kč
poznámka:
ubytování zamluveno v kempu Milovce. 
Nutno potvrdit a nahlásit počet každý sám u p.Jirkové  493698149 (v pracovní době)
či camp@camp-milovice.cz


výsledky

19 hráčů bylo rozděleno do 4 skupin, jejichž vítězové postupovali do semifinále. Nasazeni byli 4 hráči dle aktuálního žebříčku. V základních skupinách byly hry omezeny na 60 minut. Povrch nebyl zcela ideální, jeho rychlost byla 5.5 plummerů.


skupina A

Jiří Plachý vs. Petr Kuchta +6(t)
Dagmar Štěpánková vs. Štěpán Hazdra -3(t)
Jiří Plachý vs. Jan Král +7(t)
Petr Kuchta vs. Štěpán Hazdra -1(t)
Dagmar Štěpánková vs. Jan Král +1(t)
Jiří Plachý vs. Dagmar Štěpánková +12
Petr Kuchta vs. Jan Král -6(t)
Jiří Plachý vs. Štěpán Hazdra +2(t)
Petr Kuchta vs. Dagmar Štěpánková -5
Štěpán Hazdra vs. Jan Král +7(t)

skupina bez překvapení

skupina B

Michal Borák vs. Stanislav Vorel +8
František Kozel vs. Pavel Štěpánek +6
Michal Borák vs. Boris Navrátil +10
Stanislav Vorel vs. Pavel Štěpánek +3
Stanislav Vorel vs. Boris Navrátil -8
Michal Borák vs. Pavel Štěpánek +10
František Kozel vs. Boris Navrátil -2(t)
Michal Borák vs. František Kozel +12
Stanislav Vorel vs. František Kozel -10
Pavel Štěpánek vs. Boris Navrátil -9

hráči CCCC se ještě neprosadili

skupina C

Martina Navrátilová vs. Petr Bárta st. +1(t)
Anna Králová vs. Daniel Zeman -12
Martina Navrátilová vs. Jaromír Struhala -5(t)
Martina Navrátilová vs. Daniel Zeman +12
Anna Králová vs. Jaromír Struhala -7
Martina Navrátilová vs. Anna Králová +8
Petr Bárta st. vs. Daniel Zeman -7
Petr Bárta st. vs. Anna Králová +6
Daniel Zeman vs. Jaromír Struhala -11
Petr Bárta st. vs. Jaromír Struhala -10

první nasazená neuspěla

skupina D

Tomáš Vrtný vs. Milada Bártová +9
Leona Vorlová vs. Naděžda Bauerová -1(t)
Tomáš Vrtný vs. Leona Vorlová +5(t)
Milada Bártová vs. Naděžda Bauerová -6
Tomáš Vrtný vs. Naděžda Bauerová +10
Milada Bártová vs. Leona Vorlová +10

děvčata musí více trénovat

semifinále

Tomáš Vrtný vs. Michal Borák -10

hra zcela mimo čas a prostor


Jaromír Struhala vs. Jiří Plachý -9

překvapení se nekonalo

finále

Michal Borák vs. Jiří Plachý -2

finále snů, manažer nadšeně prohlásil, že lepší utkání ještě neviděl, což bouřlivým potleskem potvrdili všichni diváci

konečné pořadí soutěže
 
1.Jiří PLACHÝ6/6
2.Michal BORÁK5/6
3.-4.Jaromír STRUHALA4/5
3..4.Tomáš VRTNÝ3/4
5.-8.Naděžda BAUEROVÁ2/3
5.-8.Štěpán HAZDRA3/4
5.-8.Boris NAVRÁTIL3/4
5.-8.Martina NAVRÁTILOVÁ3/4
9.-12.Milada BÁRTOVÁ1/3
9.-12.František KOZEL2/4
9.-12.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ2/4
9.-12.Daniel ZEMAN2/5
13.-19.Petr BÁRTA ST.1/4
13.-19.Jan KRÁL1/4
13.-19.Petr KUCHTA0/4
13.-19.Pavel ŠTĚPÁNEK0/4
13.-19.Stanislav VOREL1/4
13.-19.Leona VORLOVÁ0/3
13.-19.Anna KRÁLOVÁ0/3
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email