AČMK - turnaje

Pohár města Hořic  - 1. ročník -  8.- 9. 5. 2009  (HOŘICE)


kategorie GrandSlam, singl, hra podle rozšířených pravidel

funkcionáři
manažer: Petr Draslar
ředitel: Petr Bárta st.
turn. rozhodčí: Tomáš Vrtný

propozice
místo: Bříšťany,fotbalové hřišťe
kurty: 4 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 06. května 2009
max. počet hráčů: 24
startovné: 100Kč
poznámka:
Herní system na mísťě
Ubytování si zajistí každý sám(kemp Milovice č.tel 493698149,příp.autocamp Hořice U Věže č.tel.493621331)


výsledky

1. kolo

Jiří Čihák vs. Dagmar Štěpánková -7(t)
Štěpán Hazdra vs. Leona Vorlová +7(t)
Dita Bauerová vs. Jan Král -6(t)
Anna Králová vs. Milada Bártová -1

osmifinále

David Hajn vs. Naděžda Bauerová +18
Petr Bárta st. vs. Petr Draslar +8(t)
Petr Bárta ml. vs. Dagmar Štěpánková +18
Tomáš Rejmont vs. Jan Čihák +10(t)
Jiří Plachý vs. Stanislav Vorel +11(t)
Tomáš Vrtný vs. Jan Král +1(t)
Hana Hajnová vs. Štěpán Hazdra +6(t)
Ivo Marták vs. Milada Bártová +18

čtvrtfinále

David Hajn vs. Petr Bárta st. -7(t)
Tomáš Rejmont vs. Jiří Plachý -11(t)
Petr Bárta ml. vs. Hana Hajnová +2(t)
Tomáš Vrtný vs. Ivo Marták -5(t)

plate 1. kolo

Dagmar Štěpánková vs. Stanislav Vorel +2
Anna Králová vs. Milada Bártová +5
Štěpán Hazdra vs. Dita Bauerová +5(t)
Petr Draslar vs. Jan Čihák +7(t)

semifinále

Petr Bárta st. vs. Petr Bárta ml. -13
Ivo Marták vs. Jiří Plachý +4

plate čtvrtfinále

Dagmar Štěpánková vs. Leona Vorlová +13
Petr Draslar vs. Jan Král +4(t)
Anna Králová vs. Jiří Čihák +9(t)
Štěpán Hazdra vs. Naděžda Bauerová +8(t)

plate semifinále

Petr Draslar vs. Anna Králová +6(t)
Štěpán Hazdra vs. Dagmar Štěpánková -6

plate finále

Petr Draslar vs. Dagmar Štěpánková +2(t)

finále

Petr Bárta ml. vs. Ivo Marták +3

konečné pořadí soutěže
 
1.Petr BÁRTA ML.4/4
2.Ivo MARTÁK3/4
3.-4.Petr BÁRTA ST.2/3
3.-4.Jiří PLACHÝ2/3
5.-8.David HAJN1/2
5.-8,Hana HAJNOVÁ1/2
5.-8.Tomáš REJMONT1/2
5.-8.Tomáš VRTNÝ1/2
9.-16.Milada BÁRTOVÁ1/3
9.-16.Naděžda BAUEROVÁ0/2
9.-16.Jan ČIHÁK0/2
9.-16.Petr DRASLAR4/5
9.-16.Štěpán HAZDRA3/5
9.-16.Jan KRÁL1/3
9.-16.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ4/6
9.-16.Stanislav VOREL0/2
17.-20.Dita BAUEROVÁ0/2
17.-20.Jiří ČIHÁK0/2
17.-20.Leona VORLOVÁ0/2
17.-20.Anna KRÁLOVÁ2/4
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email