AČMK - turnaje

Loser cup  - 3. ročník -  20. 6. 2009  (TELČ)


kategorie Club, singl, handicapová hra, zkrácená na 14 bodů

funkcionáři
manažer: Štěpán Hazdra
ředitel: Štěpán Hazdra
turn. rozhodčí: Štěpán Hazdra
handicaper: Štěpán Hazdra

propozice
místo: Fotbalové hřiště v obci Růžená
kurty: 4 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kruhové kotvení
koule: Sunshiny
limity pro účast: handicap 8 až 13  
přihlášky do: 20. června 2009
startovné: 150,-Kč
poznámka:
Dalším limitem účasti je absence  turnajového vítězství na turnaji započítávaném do žebříčku AČMK.
Občerstvení zahrnuto v ceně startovného.
Začátek turnaje  - 9.00 SELČ


výsledky

Za příjemného počasí se adepti na první trunajové vítězství potýkali s poněkud pomalým povrchem, jehož naměřená rychlost činila 5,5 Plummeru. 14-ti bodové hry s časovým limitem 75 minut, se hrály Švýcarským systémem a papíroví favorité ani tentokrát předpoklady nesplnili. Oblíbený titul Superlosera si tentokrát odnáší Jiří Pantoflíček, a to nejen za herní výsledky, ale i za celkové herní pojetí. Budiž mu tento titul další vzpruhou v jeho neúnavné kroketové snaze ;-)


1. průchod

Jan Král vs. Anna Králová +6
Jan Čihák vs. Petr Draslar +4(t)
Bohumil Burian vs. Milada Bártová +5
Jiří Čihák vs. Michal Pavlů +3(t)
Štěpán Hazdra vs. Jiří Pantoflíček +4(t)
Dagmar Štěpánková vs. bye +14

2. průchod

Bohumil Burian vs. Dagmar Štěpánková +2(t)
Jan Čihák vs. Jiří Čihák +6(t)
Štěpán Hazdra vs. Jan Král +1(t)
Petr Draslar vs. Anna Králová +3(t)
Michal Pavlů vs. Jiří Pantoflíček +3(t)
Milada Bártová vs. bye +14

3. průchod

Jan Čihák vs. Štěpán Hazdra +6(t)
Jan Král vs. Bohumil Burian +1(t)
Milada Bártová vs. Dagmar Štěpánková +7
Petr Draslar vs. Michal Pavlů +7
Jiří Pantoflíček vs. Jiří Čihák +3(t)
Anna Králová vs. bye +14

4. průchod

Jan Čihák vs. Jan Král +6(t)
Štěpán Hazdra vs. Milada Bártová +6
Petr Draslar vs. Bohumil Burian +7(t)
Anna Králová vs. Jiří Čihák +1(t)
Dagmar Štěpánková vs. Jiří Pantoflíček +5(t)
Michal Pavlů vs. bye +14

5. průchod

Jan Čihák vs. Dagmar Štěpánková +4(t)
Petr Draslar vs. Štěpán Hazdra +8(t)
Jan Král vs. Michal Pavlů +3(t)
Bohumil Burian vs. Anna Králová +7
Jiří Čihák vs. Milada Bártová +8(t)
Jiří Pantoflíček vs. bye +14

konečné pořadí soutěže
 
1.Jan ČIHÁK5/5
2.Petr DRASLAR4/5
3.-5.Bohumil BURIAN3/5
Štěpán HAZDRA3/5
Jan KRÁL3/5
6.Jiří ČIHÁK2/5
7.-11.Milada BÁRTOVÁ1/4
Jiří PANTOFLÍČEK1/4
Michal PAVLŮ1/4
Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ1/4
Anna KRÁLOVÁ1/4
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email