AČMK - turnaje

Open Mill cup 2009  - 3. ročník -  25.- 26. 7. 2009  (KARLOVY VARY-BŘEZOVÁ)


singl

funkcionáři
manažer: Tomáš Vrtný
ředitel: Marion Radová
turn. rozhodčí: Otakar Stankuš

propozice
kurty: 2 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, litinové, křížové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 30. června 2009
max. počet hráčů: 24
startovné: 200 Kč


výsledky

16 přítomných účastníků se utkalo o pohár i o podíly na celkové finanční odměně 10.000 Kč ve dvou dnech... během prvního z nich byli rozděleni do dvou osmičlenných skupin, které s časovým omezením 45 minut na hru vygenerovaly po čtyřech postupujicích do závěrečných bojů... změřená rychlost kurtu dosáhla 10 plummerů...


skupina A

Miroslav Pažďora vs. Zdeněk Uhlík 7-4
Tomáš Vrtný vs. Vladimír Kočí 6-5(t)
Martina Navrátilová vs. Boris Navrátil 6-5(t)
Petr Bárta ml. vs. Jan Dehner 7-5
Miroslav Pažďora vs. Vladimír Kočí 7-4
Tomáš Vrtný vs. Boris Navrátil 7-2
Martina Navrátilová vs. Jan Dehner 6-7
Petr Bárta ml. vs. Zdeněk Uhlík 7-3
Miroslav Pažďora vs. Boris Navrátil 7-3
Tomáš Vrtný vs. Jan Dehner 1-7
Martina Navrátilová vs. Petr Bárta ml. 4-7
Vladimír Kočí vs. Zdeněk Uhlík 6-7
Miroslav Pažďora vs. Jan Dehner 7-3
Tomáš Vrtný vs. Petr Bárta ml. 6-5(t)
Martina Navrátilová vs. Vladimír Kočí 5-7
Boris Navrátil vs. Zdeněk Uhlík 4-7
Miroslav Pažďora vs. Petr Bárta ml. 4-7
Tomáš Vrtný vs. Martina Navrátilová 7-3
Jan Dehner vs. Vladimír Kočí 7-2
Miroslav Pažďora vs. Martina Navrátilová 7-2
Tomáš Vrtný vs. Zdeněk Uhlík 7-5
Jan Dehner vs. Boris Navrátil 7-4
Petr Bárta ml. vs. Vladimír Kočí 7-3
Miroslav Pažďora vs. Tomáš Vrtný 7-5
Martina Navrátilová vs. Zdeněk Uhlík 7-6
Petr Bárta ml. vs. Boris Navrátil 7-2
Jan Dehner vs. Zdeněk Uhlík 7-1
Boris Navrátil vs. Vladimír Kočí 7-6

Relativně těžší skupina se vyvíjela vcelku podle očekávání, přesto dvě zaznamenaná vítězství nováčka Z. Uhlíka patřila k drobným překvapením... po skončení skupiny odstoupil ze zdravotních důvodů T. Vrtný, takže se do čtyřky postupujicích mimo P. Bárty, M. Pažďory a J. Dehnera dostala i M. Navrátilová...

skupina B

Otakar Stankuš vs. Patrik Pažďora 7-3
Pavel Gašek ml. vs. Marion Radová 7-1
Petr Gašek vs. Alena Pažďorová 7-3
Adéla Navrátilová vs. Martin Kočí 7-3
Otakar Stankuš vs. Marion Radová 7-1
Pavel Gašek ml. vs. Alena Pažďorová 7-1
Petr Gašek vs. Martin Kočí 7-3
Adéla Navrátilová vs. Patrik Pažďora 7-3
Otakar Stankuš vs. Alena Pažďorová 7-0
Pavel Gašek ml. vs. Martin Kočí 7-2
Petr Gašek vs. Adéla Navrátilová 7-4
Marion Radová vs. Patrik Pažďora 4-7
Otakar Stankuš vs. Martin Kočí 7-1
Pavel Gašek ml. vs. Adéla Navrátilová 7-2
Petr Gašek vs. Marion Radová 7-4
Alena Pažďorová vs. Patrik Pažďora 7-2
Otakar Stankuš vs. Adéla Navrátilová 7-1
Pavel Gašek ml. vs. Petr Gašek 4-7
Martin Kočí vs. Marion Radová 7-5
Otakar Stankuš vs. Petr Gašek 6-5(t)
Alena Pažďorová vs. Marion Radová 7-6
Pavel Gašek ml. vs. Patrik Pažďora 7-3
Martin Kočí vs. Alena Pažďorová 7-4
Adéla Navrátilová vs. Marion Radová 7-2
Martin Kočí vs. Patrik Pažďora 7-5
Otakar Stankuš vs. Pavel Gašek ml. 7-3
Petr Gašek vs. Patrik Pažďora 7-2
Adéla Navrátilová vs. Alena Pažďorová 7-3

Postupujicími se stali papíroví favorité O. Stankuš, bratři Gaškové a A. Navrátilová a jedinou skutečnou nepředvídaností se stala porážka zkušenějšího Pavla svým bratrem Petrem...

čtvrtfinále

Petr Bárta ml. vs. Adéla Navrátilová 7-3

talentovaný hořičský P. Bárta kráčel turnajem úspěšně dál...


Petr Gašek vs. Jan Dehner 6-7

vítězství zkušeného hráče asociačního kroketu J. Dehnera nad golf kroketovým specialistou bylo skutečně vydřené...


Miroslav Pažďora vs. Pavel Gašek ml. 7-5

zkušenost rozdrtila mládí...


Otakar Stankuš vs. Martina Navrátilová 7-3

koncentrovaný O. Stankuš potvrdil předpoklady a bez potíží postoupil...

semifinále

Petr Bárta ml. vs. Jan Dehner 7-5
Otakar Stankuš vs. Miroslav Pažďora 7-5

oba poražení semifinalisté místy volili neortodoxní herní taktiku, takže postup jejich soupeřů do finále rozhodně nebyl šokující...

finále

Otakar Stankuš vs. Petr Bárta ml. 7-6, 7-4

přestože obě jména finalistů slibovala agresivní podívanou, staly se diváci svědky úporné obrany na obou stranách, ve které se nakonec poprávu projevila větší zkušenost republikové jedničky...

konečné pořadí soutěže
 
1.Otakar STANKUŠ11/11
2.Petr BÁRTA ML.8/11
3.-4.Jan DEHNER6/9
3.-4.Miroslav PAŽĎORA7/9
5.-8.Pavel GAŠEK ML.5/8
5.-8.Petr GAŠEK6/8
5.-8.Adéla NAVRÁTILOVÁ4/8
5.-8.Martina NAVRÁTILOVÁ2/8
9.-15.Martin KOČÍ3/7
9.-15.Vladimír KOČÍ1/7
9.-15.Boris NAVRÁTIL1/7
9.-15.Patrik PAŽĎORA1/7
9.-15.Alena PAŽĎOROVÁ2/7
9.-15.Marion RADOVÁ0/7
9.-15.Zdeněk UHLÍK2/7
16.Tomáš VRTNÝ5/7
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email