AČMK - turnaje

Golf cup CCCC (kvalifikace MČr GC 2014)  - 6. ročník -  8. 5. 2014  (HOŘICE)


singl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: Leona Vorlová
ředitel: Stanislav Vorel
turn. rozhodčí: Štěpán Hazdra
delegát: Jan Čihák
hodnocení: 7.5

propozice
místo: fotbalové hřiště v Hořicích
kurty: 4 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, litinové, křížové kotvení
koule: Sunshiny
limity pro účast: handicap není stanoven  
přihlášky do: 07. května 2014
startovné: 200.- Kč
poznámka:
současně odehrajeme dva turnaje

1. kvalifikaci MČr GC 2014
2. turnaj Golf cup CCCC 

sraz účastníků na hřišti v 9.00 hod
zahájení turnaje v 9.30 hod
s ubytováním členové  CCCC vypomůžou jak je  zvykem


poznámka delegáta: Kvalifikačního turnaje se zúčastnilo nečekaně hodně hráčů. Turnaj se odehrál v pohodové atmosféře bez větších prostojů a komplikací. Čtyři hráči se qualifikovali na MČR GC.


výsledky

skupina A

Anna Králová vs. Leona Vorlová 7-4
Jan Čihák vs. Štěpán Hazdra 7-4
Anna Králová vs. Jiří Plachý 5-7
Leona Vorlová vs. Jan Čihák 2-7
Anna Králová vs. Štěpán Hazdra 7-4
Leona Vorlová vs. Jiří Plachý 1-7
Anna Králová vs. Jan Čihák 1-7
Štěpán Hazdra vs. Jiří Plachý 7-5
Leona Vorlová vs. Štěpán Hazdra 6-7
Jan Čihák vs. Jiří Plachý 6-7

skupina B

Dagmar Štěpánková vs. Petr Kuchta 7-6
Miroslav Havlík vs. Petr Draslar 7-3
Dagmar Štěpánková vs. John Lammin 6-7
Petr Kuchta vs. Miroslav Havlík 5-7
Dagmar Štěpánková vs. Petr Draslar 5-7
Petr Kuchta vs. John Lammin 4-7
Dagmar Štěpánková vs. Miroslav Havlík 4-7
Petr Draslar vs. John Lammin 5-7
Petr Kuchta vs. Petr Draslar 7-4
Miroslav Havlík vs. John Lammin 7-3

skupina C

Tomáš Hnát vs. Robert David 6-7
Milada Bártová vs. Alena Králová 7-3
Jan Král st. vs. Michal Kotyk 1-7
Tomáš Hnát vs. Milada Bártová 7-5
Robert David vs. Jan Král st. 7-3
Alena Králová vs. Michal Kotyk 1-7
Tomáš Hnát vs. Alena Králová 7-6
Milada Bártová vs. Jan Král st. 7-3
Robert David vs. Michal Kotyk 5-7
Tomáš Hnát vs. Jan Král st. 7-2
Robert David vs. Alena Králová 7-0
Milada Bártová vs. Michal Kotyk 2-7
Tomáš Hnát vs. Michal Kotyk 5-7
Robert David vs. Milada Bártová 7-1
Alena Králová vs. Jan Král st. 6-7

skupina D

Stanislav Vorel vs. Petr Bauer 7-6
Václav Doskočil vs. Petr Bárta st. 7-1
Jiří Čihák vs. Naděžda Bauerová 7-4
Stanislav Vorel vs. Václav Doskočil 6-7
Petr Bauer vs. Jiří Čihák 3-7
Petr Bárta st. vs. Naděžda Bauerová 7-5
Stanislav Vorel vs. Petr Bárta st. 1-7
Václav Doskočil vs. Jiří Čihák 7-4
Petr Bauer vs. Naděžda Bauerová 7-4
Stanislav Vorel vs. Jiří Čihák 5-7
Petr Bauer vs. Petr Bárta st. 7-6
Václav Doskočil vs. Naděžda Bauerová 7-3
Stanislav Vorel vs. Naděžda Bauerová 7-5
Petr Bauer vs. Václav Doskočil 3-7
Petr Bárta st. vs. Jiří Čihák 5-7

čtvrtfinále

Jiří Čihák vs. Jiří Plachý 6-5(t)
Michal Kotyk vs. Jan Čihák 7-5
John Lammin vs. Robert David 3-7
Václav Doskočil vs. Miroslav Havlík 3-7

skupina E

John Lammin vs. Václav Doskočil 7-6

semifinále

Jiří Čihák vs. Michal Kotyk 5-7
Robert David vs. Miroslav Havlík 3-7

finále

Michal Kotyk vs. Miroslav Havlík 2-7

plate 1. kolo

Anna Králová vs. bye 7-0
Stanislav Vorel vs. bye 7-0
Naděžda Bauerová vs. Petr Bárta st. 7-6
Petr Bauer vs. Alena Králová 7-6
Štěpán Hazdra vs. Milada Bártová 5-7
Petr Kuchta vs. Dagmar Štěpánková 7-4
Jan Král st. vs. bye 7-0
Tomáš Hnát vs. bye 7-0

plate čtvrtfinále

Anna Králová vs. Stanislav Vorel 7-6
Naděžda Bauerová vs. Petr Bauer 7-6
Milada Bártová vs. Petr Kuchta 6-7
Jan Král st. vs. Tomáš Hnát 4-7

plate semifinále

Anna Králová vs. Naděžda Bauerová 7-2
Petr Kuchta vs. Tomáš Hnát 7-2

finále

Anna Králová vs. Petr Kuchta 7-4

konečné pořadí soutěže
 
1.Miroslav HAVLÍK7/7
2.Michal KOTYK7/8
3.- 4.Jiří ČIHÁK5/7
3.- 4.Robert DAVID5/7
5.- 8.Jiří PLACHÝ3/5
5.- 8.Jan ČIHÁK3/5
5.- 8.John LAMMIN4/6
5.- 8.Václav DOSKOČIL5/7
9.- 22.Anna KRÁLOVÁ5/7
9.- 22.Leona VORLOVÁ0/4
9.- 22.Štěpán HAZDRA2/5
9.- 22.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ1/5
9.- 22.Petr KUCHTA4/8
9.- 22.Petr DRASLAR1/4
9.- 22.Tomáš HNÁT4/7
9.- 22.Milada BÁRTOVÁ3/7
9.- 22.Alena KRÁLOVÁ0/6
9.- 22.Jan KRÁL ST.1/6
9.- 22.Stanislav VOREL2/6
9.- 22.Petr BAUER3/7
9.- 22.Petr BÁRTA ST.2/6
9.- 22.Naděžda BAUEROVÁ2/8
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email