AČMK - turnaje

Telč croquet all-round cup GC  - 11. ročník -  11. 8. 2019  (TELČ)


singl, level hra, 7bodová hra

funkcionáři
manažer: Hana Hajnová
ředitel: David Hajn
turn. rozhodčí: Štěpán Hazdra
handicaper: David Hajn

propozice
místo: Telč
kurty: 2 kurty, délka 7 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 09. srpna 2019
max. počet hráčů: 16
startovné: členové CCDT 150,- Kč, ostatní 200,- Kč
poznámka:
Herní systém bude upřesněn na místě. Bude se hrát opět o titul nejvšestrannějšího kroketového hráče. 

Se zajištěním ubytování rádi pomůžeme. 


výsledky

skupina A

Otakar Stankuš vs. Tomáš Vrtný 7-3
Jiří Plachý vs. Jan Dehner 7-1
Hana Hajnová vs. Tomáš Vrtný 4-7
Otakar Stankuš vs. Jan Dehner 7-3
Jiří Plachý vs. Hana Hajnová 7-3
Jan Dehner vs. Tomáš Vrtný 7-4
Otakar Stankuš vs. Hana Hajnová 7-3
Jiří Plachý vs. Tomáš Vrtný 7-5
Hana Hajnová vs. Jan Dehner 2-7
Otakar Stankuš vs. Jiří Plachý 6-7

skupina B

Miroslav Havlík vs. Štěpán Hazdra 7-0
Václav Doskočil vs. Michal Kloiber 7-3
Kateřina Dehnerová vs. Štěpán Hazdra 3-5(t)
Miroslav Havlík vs. Michal Kloiber 7-6
Václav Doskočil vs. Kateřina Dehnerová 7-4
Michal Kloiber vs. Štěpán Hazdra 7-6
Miroslav Havlík vs. Kateřina Dehnerová 7-2
Václav Doskočil vs. Štěpán Hazdra 7-1
Kateřina Dehnerová vs. Michal Kloiber 5-7
Miroslav Havlík vs. Václav Doskočil 7-4

o 9. místo

Hana Hajnová vs. Kateřina Dehnerová 4-7

o 7. místo

Tomáš Vrtný vs. Štěpán Hazdra 6-4(t)

o 5. místo

Jan Dehner vs. Michal Kloiber 7-6

o 3. místo

Otakar Stankuš vs. Václav Doskočil 6-7

finále

Jiří Plachý vs. Miroslav Havlík 6-7

Pořadí dle bodování soutěže o titul nejvšestrannějšího hráče kroketu: 1. Míra Havlík (54 bodů), 2. Jiří Plachý (41 bodů), 3. Otakar Stankuš (37 bodů), 4. Václav Doskočil (35 bodů), 5. David Hajn* (30 bodů), 6. Tomáš Vrtný (23 bodů), 7. Štěpán Hazdra (17 bodů), 8. Jan Dehner* (15 bodů), 9. Michal Kloiber* (13 bodů), 10. Kateřina Dehnerová* (4 body), 11. Hana Hajnová* (1 bod). *hráči s hvězdičkou hráli jen jeden z turnajů.

konečné pořadí soutěže
 
1.Miroslav HAVLÍK5/5
2.Jiří PLACHÝ4/5
3.Václav DOSKOČIL4/5
4.Otakar STANKUŠ3/5
5.Jan DEHNER3/5
6.Michal KLOIBER2/5
7.Tomáš VRTNÝ2/5
8.Štěpán HAZDRA1/5
9.Kateřina DEHNEROVÁ1/5
10.Hana HAJNOVÁ0/5
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email