AČMK - turnaje

Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila 6.- 7. 6. 2020  (TELČ)


singl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: Tomáš Vrtný
ředitel: Jiří Plachý
turn. rozhodčí: Tomáš Vrtný

propozice
místo: Telč, areál Batelovská
kurty: 2 kurty, délka 7 yd
branky: rozchod 93 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 25. května 2020
startovné: 100 Kč
poznámka:
herní systém:

Při předpokládaných 20 hráčích budou hráči rozlosováni do 4 skupin, 
jeden nasazený do každé skupiny, dva postupují do čtvrtfinále.
Ve skupinách budou hry omezeny na 50 minut, ve čtvrtfinále a semifinále na 75 minut.


hrubý časový plán turnaje:

So
9.00 - kontrola prezence
9.30 - začátek turnaje (skupiny)
soumrak - konec prvního dne

Ne
9.45 - kontrola prezence
10.00 - čtvrtfinále
11.30 - semifinále
13.00 - finále
14.00 - 15.00 vyhlášení výsledků, ukončení


výsledky

V základních skupinách hry časově omezeny na 50 minut. Z každé skupiny postupovali 2 hráči do čtvrtfinále.


skupina A

Miroslav Havlík vs. Leona Vorlová 7-1
Adéla Navrátilová vs. Lucie Kotyková 7-5
Miroslav Havlík vs. Dana Struhalová 7-1
Leona Vorlová vs. Lucie Kotyková 7-4
Adéla Navrátilová vs. Dana Struhalová 7-6
Miroslav Havlík vs. Lucie Kotyková 7-3
Leona Vorlová vs. Adéla Navrátilová 7-5
Lucie Kotyková vs. Dana Struhalová 7-2
Miroslav Havlík vs. Adéla Navrátilová 7-6
Leona Vorlová vs. Dana Struhalová 7-2

skupina B

Jan Král vs. Ivo Marták 7-4
Jan Dehner vs. Dagmar Štěpánková 6-7
Jan Král vs. Antonín Pokorný 7-1
Ivo Marták vs. Jan Dehner 5-7
Antonín Pokorný vs. Dagmar Štěpánková 3-7
Jan Král vs. Jan Dehner 5-7
Ivo Marták vs. Dagmar Štěpánková 3-7
Jan Dehner vs. Antonín Pokorný 7-4
Jan Král vs. Dagmar Štěpánková 7-4
Ivo Marták vs. Antonín Pokorný 7-6

skupina C

Anna Králová vs. Štěpán Hazdra 7-3
Petr Děrgel vs. Soňa Děrgelová 7-6
Anna Králová vs. Aneta Bartoňová 7-2
Štěpán Hazdra vs. Petr Děrgel 5-7
Soňa Děrgelová vs. Aneta Bartoňová 3-7
Anna Králová vs. Petr Děrgel 4-7
Štěpán Hazdra vs. Soňa Děrgelová 7-4
Petr Děrgel vs. Aneta Bartoňová 7-6
Anna Králová vs. Soňa Děrgelová 7-0
Štěpán Hazdra vs. Aneta Bartoňová 7-4

skupina D

Václav Doskočil vs. Martina Navrátilová 7-4
Stanislav Vorel vs. Michal Borák 7-3
Václav Doskočil vs. Michal Kotyk 5-7
Martina Navrátilová vs. Stanislav Vorel 4-7
Michal Borák vs. Michal Kotyk 2-7
Václav Doskočil vs. Stanislav Vorel 5-7
Martina Navrátilová vs. Michal Borák 3-7
Stanislav Vorel vs. Michal Kotyk 7-6
Václav Doskočil vs. Michal Borák 7-3
Martina Navrátilová vs. Michal Kotyk 5-7

plate 1. kolo

Ivo Marták vs. Dagmar Štěpánková 6-7
Štěpán Hazdra vs. Antonín Pokorný 7-5
Václav Doskočil vs. Aneta Bartoňová 7-2

plate čtvrtfinále

Adéla Navrátilová vs. Michal Borák 7-4
Dagmar Štěpánková vs. Dana Struhalová 7-3
Martina Navrátilová vs. Štěpán Hazdra 6-7
Václav Doskočil vs. Lucie Kotyková 7-1

plate semifinále

Štěpán Hazdra vs. Václav Doskočil 7-6
Adéla Navrátilová vs. Dagmar Štěpánková 3-7

čtvrtfinále

Miroslav Havlík vs. Jan Král 7-4
Petr Děrgel vs. Michal Kotyk 5-7
Jan Dehner vs. Leona Vorlová 7-4
Anna Králová vs. Stanislav Vorel 2-7

semifinále

Miroslav Havlík vs. Michal Kotyk 7-1
Stanislav Vorel vs. Jan Dehner 7-6

plate finále

Dagmar Štěpánková vs. Štěpán Hazdra 7-3

finále

Stanislav Vorel vs. Miroslav Havlík 7-5, 2-7, 5-7

konečné pořadí soutěže
 
1.Miroslav HAVLÍK8/9
2.Stanislav VOREL7/9
3.-4.Jan DEHNER4/6
3.-4.Michal KOTYK4/6
5.-8.Petr DĚRGEL4/5
5.-8.Jan KRÁL3/5
5.-8.Anna KRÁLOVÁ3/5
5.-8.Leona VORLOVÁ3/5
9.-12.Václav DOSKOČIL4/7
9.-12.Štěpán HAZDRA5/8
9.-12.Adéla NAVRÁTILOVÁ3/6
9.-12.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ7/8
13.-16.Aneta BARTOŇOVÁ1/5
13.-16.Michal BORÁK1/5
13.-16.Lucie KOTYKOVÁ1/5
13.-16.Ivo MARTÁK1/5
17.-20.Soňa DĚRGELOVÁ0/4
17.-20.Martina NAVRÁTILOVÁ0/5
17.-20.Antonín POKORNÝ0/5
17.-20.Dana STRUHALOVÁ0/5