AČMK - turnaje

Podzimní CCCC turnaj  - 1. ročník -  13. 10. 2007  (HOŘICE)


kategorie Local, singl, handicapová hra, zkrácená na 14 bodů

funkcionáři
manažer: Stanislav Vorel
ředitel: František Kozel
turn. rozhodčí: Štěpán Hazdra
handicaper: Štěpán Hazdra
delegát: Hana Hajnová
hodnocení: 6.25

propozice
místo: Sportovní areál v obci Bříšťany
kurty: 6 kurtů, délka 5 yd
branky: rozchod 100 mm, kovové, křížové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 13. října 2007
startovné: 100,- Kč, členové CCCC 50,- Kč
poznámka:
prezence od 8.00 do 8.25 hod a začátek turnaje 8.30 hod


výsledky

skupina A

David Hajn vs. Dagmar Štěpánková +14(p)
Jiří Vít vs. Břetislav Uhříček +7
David Hajn vs. Jiří Vít +7
Dagmar Štěpánková vs. Břetislav Uhříček -6
David Hajn vs. Břetislav Uhříček +9
Dagmar Štěpánková vs. Jiří Vít -4

skupina B

Jiří Plachý vs. Naděžda Bauerová +8
Antonín Kamenický vs. Petr Draslar -9
Jiří Plachý vs. Antonín Kamenický +7
Naděžda Bauerová vs. Petr Draslar -11
Jiří Plachý vs. Petr Draslar +5
Naděžda Bauerová vs. Antonín Kamenický -12

skupina C

Hana Hajnová vs. Hana Plachá +7(t)
Libor Klenner vs. Stanislav Vorel +7
Hana Hajnová vs. Libor Klenner -4
Hana Plachá vs. Stanislav Vorel -12
Hana Hajnová vs. Stanislav Vorel +7
Hana Plachá vs. Libor Klenner -8

skupina D

Robert Jaroš vs. Pavel Štěpánek +10
Robert Jaroš vs. Leona Vorlová +7
Pavel Štěpánek vs. Leona Vorlová +1

skupina E

Ivo Marták vs. Jan Kožuch +4(t)
Ivo Marták vs. Libor Gottwald +3
Jan Kožuch vs. Libor Gottwald -5

skupina F

Štěpán Hazdra vs. Anna Králová +7
Štěpán Hazdra vs. Hana Kozlová +6
Anna Králová vs. Hana Kozlová -3

skupina G

Miroslav Havlík vs. Tomáš Rejmont -2
Miroslav Havlík vs. Jan Král +11
Tomáš Rejmont vs. Jan Král -1(t)

skupina H

František Kozel vs. Petr Bárta st. -7
František Kozel vs. Milada Bártová +1(t)
Petr Bárta st. vs. Milada Bártová +9

tiebreak

Miroslav Havlík 3, 7
Tomáš Rejmont 3, 6
Jan Král 1

čtvrtfinále

Robert Jaroš vs. Štěpán Hazdra +12
Jiří Plachý vs. David Hajn -13
Ivo Marták vs. Petr Bárta st. +10
Miroslav Havlík vs. Libor Klenner +3

semifinále

Robert Jaroš vs. David Hajn -11
Ivo Marták vs. Miroslav Havlík -1

finále

David Hajn vs. Miroslav Havlík -3

konečné pořadí soutěže
 
1.Miroslav HAVLÍK4/5
2.David HAJN5/6
3.-4.Robert JAROŠ3/4
3.-4.Ivo MARTÁK3/4
5.-8.Štěpán HAZDRA2/3
5.-8.Jiří PLACHÝ3/4
5.-8.Petr BÁRTA ST.2/3
5.-8.Libor KLENNER3/4
9.-27.Milada BÁRTOVÁ0/2
9.-27.Naděžda BAUEROVÁ0/3
9.-27.Petr DRASLAR2/3
9.-27.Libor GOTTWALD1/2
9.-27.Antonín KAMENICKÝ1/3
9.-27.František KOZEL1/2
9.-27.Hana KOZLOVÁ1/2
9.-27.Jan KOŽUCH0/2
9.-27.Jan KRÁL1/2
9.-27.Hana HAJNOVÁ2/3
9.-27.Hana PLACHÁ0/3
9.-27.Tomáš REJMONT1/2
9.-27.Pavel ŠTĚPÁNEK1/2
9.-27.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ0/3
9.-27.Břetislav UHŘÍČEK1/3
9.-27.Jiří VÍT2/3
9.-27.Stanislav VOREL1/3
9.-27.Leona VORLOVÁ0/2
9.-27.Anna KRÁLOVÁ0/2
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email