AČMK - turnaje

Mill cup 2008  - 2. ročník -  26.- 27. 7. 2008  (KARLOVY VARY)


singl, level hra

funkcionáři
manažer: Miroslav Pažďora
turn. rozhodčí: Tomáš Vrtný

propozice
místo: Hotel Starý mlýn Březová u Karlových Varů
kurty: 2 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kruhové kotvení
koule: Sunshiny
max. počet hráčů: 16
startovné: 120,- Kč
poznámka:
začátek 8:30


výsledky

skupina A

David Openshaw vs. Patrik Pažďora 7-3
Michal Borák vs. Adéla Navrátilová 5-7
Tomáš Vrtný vs. Hana Hajnová 7-2
Pavel Gašek ml. vs. David Openshaw 7-1
Michal Borák vs. Patrik Pažďora 7-0
Tomáš Vrtný vs. Adéla Navrátilová 7-3
Hana Hajnová vs. David Openshaw 4-7
Pavel Gašek ml. vs. Patrik Pažďora 7-3
Michal Borák vs. Tomáš Vrtný 7-2
David Openshaw vs. Adéla Navrátilová 7-2
Hana Hajnová vs. Patrik Pažďora 7-3
Tomáš Vrtný vs. Pavel Gašek ml. 7-6
David Openshaw vs. Michal Borák 7-1
Hana Hajnová vs. Adéla Navrátilová 7-5
Tomáš Vrtný vs. Patrik Pažďora 7-1
Pavel Gašek ml. vs. Michal Borák 7-4
David Openshaw vs. Tomáš Vrtný 7-3
Pavel Gašek ml. vs. Hana Hajnová 7-1
Adéla Navrátilová vs. Patrik Pažďora 7-2
Michal Borák vs. Hana Hajnová 7-3
Pavel Gašek ml. vs. Adéla Navrátilová 7-5

skupina B

Miroslav Pažďora vs. Martina Navrátilová 7-4
Otakar Stankuš vs. Štěpán Hazdra 7-5
David Hajn vs. Petr Gašek 3-7
Miroslav Pažďora vs. Boris Navrátil 7-3
Otakar Stankuš vs. Martina Navrátilová 4-7
David Hajn vs. Štěpán Hazdra 7-1
Miroslav Pažďora vs. Petr Gašek 7-6
Martina Navrátilová vs. Boris Navrátil 7-6
Otakar Stankuš vs. David Hajn 7-3
Miroslav Pažďora vs. Štěpán Hazdra 7-5
Martina Navrátilová vs. Petr Gašek 7-3
David Hajn vs. Boris Navrátil 7-2
Miroslav Pažďora vs. Otakar Stankuš 7-2
Petr Gašek vs. Štěpán Hazdra 7-2
David Hajn vs. Martina Navrátilová 7-3
Otakar Stankuš vs. Boris Navrátil 7-1
Miroslav Pažďora vs. David Hajn 7-6
Petr Gašek vs. Boris Navrátil 7-0
Martina Navrátilová vs. Štěpán Hazdra 7-3
Otakar Stankuš vs. Petr Gašek 7-4
Štěpán Hazdra vs. Boris Navrátil 7-3

čtvrtfinále

Pavel Gašek ml. vs. Petr Gašek 7-4
Miroslav Pažďora vs. Michal Borák 7-5
David Openshaw vs. Otakar Stankuš 7-4
Tomáš Vrtný vs. Martina Navrátilová 7-2

o umístění

Petr Gašek vs. Michal Borák 7-2
Otakar Stankuš vs. Martina Navrátilová 7-2

semifinále

Miroslav Pažďora vs. Pavel Gašek ml. 7-4
David Openshaw vs. Tomáš Vrtný 7-3

finále

David Openshaw vs. Miroslav Pažďora 5-7, 7-4, 7-2

konečné pořadí soutěže
 
1.David OPENSHAW9/11
2.Miroslav PAŽĎORA9/11
3.-4.Pavel GAŠEK ML.6/8
3.-4.Tomáš VRTNÝ5/8
5.-6.Petr GAŠEK4/8
5.-6.Otakar STANKUŠ5/8
7.-8.Michal BORÁK3/8
7.-8.Martina NAVRÁTILOVÁ4/8
9.-16.David HAJN3/6
9.-16.Štěpán HAZDRA1/6
9.-16.Hana HAJNOVÁ2/6
9.-16.Boris NAVRÁTIL0/6
9.-16.Adéla NAVRÁTILOVÁ2/6
9.-16.Patrik PAŽĎORA0/6