AČMK - turnaje

Pohár města Hořic  - 2. ročník -  31. 7.- 1. 8. 2010  (HOŘICE)


kategorie GrandSlam, singl, hra podle rozšířených pravidel

funkcionáři
manažer: Petr Draslar
ředitel: Petr Bárta st.
turn. rozhodčí: Otakar Stankuš

propozice
místo: Hořice,fotbalové hřiště Gothard
kurty: délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kruhové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 28. července 2010
max. počet hráčů: 24
startovné: členové CCCC100,-Kč,ostatní150,-Kč
poznámka:
Herní system bude upřesněn na místě.
Prezentace v 8,00,losování8,30,první údery v 9,00.Oblečení světlé barvy.Přihlašeni os:M.Kotyk 26.7.2010,10.09hod.


poznámka vicepresidenta: Vzhledem k nezpůsobilosti terénu v původním termínu konání turnaje, byl turnaj vicepresidentem na žádost CCCC Hořice přesunut na termín 31.7. - 1.8. 2010


výsledky

skupina A

Ivo Marták vs. Naděžda Bauerová +21
Leona Vorlová vs. Naděžda Bauerová +8
Ivo Marták vs. Leona Vorlová +22

skupina B

Otakar Stankuš vs. Anna Králová +23
Michal Kotyk vs. Anna Králová +20
Otakar Stankuš vs. Michal Kotyk +13(t)

skupina C

Petr Bárta ml. vs. Petr Bárta st. +11
Petr Draslar vs. Petr Bárta st. +4(t)
Petr Bárta ml. vs. Petr Draslar +13

skupina D

Jan Čihák vs. Jiří Čihák +9(t)
Milada Bártová vs. Dagmar Štěpánková -10
Jiří Čihák vs. Dagmar Štěpánková +3(t)
Jan Čihák vs. Milada Bártová +9(t)
Milada Bártová vs. Jiří Čihák -21(t)
Jan Čihák vs. Dagmar Štěpánková +3

čtvrtfinále

Ivo Marták vs. Michal Kotyk +19
Leona Vorlová vs. Otakar Stankuš -23
Jan Čihák vs. Petr Draslar +13(t)
Petr Bárta ml. vs. Jiří Čihák +24

semifinále

Ivo Marták vs. Otakar Stankuš +8
Jan Čihák vs. Petr Bárta ml. -15

finále

Ivo Marták vs. Petr Bárta ml. +9

plate čtvrtfinále

Dagmar Štěpánková vs. Michal Kotyk -8
Petr Draslar vs. Naděžda Bauerová +1(t)
Anna Králová vs. Milada Bártová +10

plate semifinále

Michal Kotyk vs. Petr Draslar -3(t)
Anna Králová vs. Petr Bárta st. -3

plate finále

Petr Bárta st. vs. Petr Draslar -7

konečné pořadí soutěže
 
1.Ivo MARTÁK5/5
2.Petr BÁRTA ML.4/5
3. - 4,Jan ČIHÁK4/5
3. - 4.Otakar STANKUŠ3/4
5. - 8.Jiří ČIHÁK2/4
5. - 8.Petr DRASLAR4/6
5. - 8.Michal KOTYK1/5
5, - 8.Leona VORLOVÁ1/3
9. - 13.Petr BÁRTA ST.1/4
9. - 13.Milada BÁRTOVÁ0/4
9. - 13.Naděžda BAUEROVÁ0/3
9. - 13.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ2/4
9. - 13.Anna KRÁLOVÁ1/4
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email