AČMK - turnaje

Mistrovství republiky GC  - 1. ročník -  20.- 21. 8. 2011  (PRAHA)


singl

funkcionáři
manažer: Jiří Plachý
ředitel: Jan Čihák
turn. rozhodčí: Otakar Stankuš

propozice
místo: fotbalový stadion TJ Spartak Hrdlořezy
kurty: 4 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 93 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
max. počet hráčů: 16
startovné: 400,-Kč, termín úhrady do 24.července 2011
poznámka:
Kvalifikace:
-turnaje se zúčastní 16 hráčů
-automaticky se kvalifikují všichni hráči první desítky platného gradeového žebříčku, ke dni 20. 6. 2011
- víceprezident udělí jednu divokou kartu, nejpozději do 24. 7. 2011
- nominační komise udělí jednu divokou kartu, nejpozději do 24. 7. 2011
- zbylé osoby, hodlající se zúčastnit MR, se utkají na zvláštním kvalifikačním turnaji, který se bude konat v Růžené 
17. 7. 2011, viz. propozice
- v případě, že osoba, která se kvalifikovala na MR, svoji účast odřekne nebo se z jakéhokoli důvodu nezúčastní, 
bude na její místo kvalifikována další osoba podle pořadí na kvalifikačním turnaji - max. však 8 osob, a to i za předpokladu, 
že by na MR měla zůstat neobsazená místa, tzv. bye

Herní systém MR v GC:
- čtyři skupiny po 4 osobách
- účastníci budou zařazeni do skupin podle pořadí v aktuálním gradeovém žebříčku - skupina A - 1, 8, 9, 16 - 
skupina B - 2, 7, 10, 15 - skupina C - 3, 6, 11, 14 - skupina D - 4, 5, 12, 13
- případný bye bude zařezen do skupin v pořadí A, B, C, D
- ve skupině se utká každý s každým v 13 bodových hrách na jednu vítěznou hru s časovým omezením 1hod 15min. 
Ze skupiny postoupí všichni hráči, pořadí ve skupině určí nasazení pro osmifinále.
- pořadí ve skupině určí kritéria v tomto pořadí (počet vyhraných her, vzájemný zápas, rozstřel)
- osmifinále se bude hrát na dvě vítězné hry s časovým omezením na 1hod 15 min
-čtvrtfinále a semifinále se bude hrát na dvě vítězné hry s časovým omezením na 1hod 30min
- finále se bude hrát na dvě vítězné hry bez časového omezení

Odvolací výbor:
- má 5 členů
- zabývá se řešením nerozumných rozhodnutí manažera, handicapper a případů podjatosti turnajového rozhodčího. 
Pro podání námitky je nutno složit kauci 200,- Kč, která bude v případě oprávněnosti námitky vrácena.
- členy určí víceprezident do 31. 7. 2011
 
 


výsledky

skupina A

Otakar Stankuš vs. Štěpán Hazdra 7-0
Miroslav Havlík vs. Jan Čihák 7-2
Miroslav Havlík vs. Štěpán Hazdra 7-0
Otakar Stankuš vs. Jan Čihák 7-6
Jan Čihák vs. Štěpán Hazdra 7-2
Otakar Stankuš vs. Miroslav Havlík 7-6

skupina B

bye vs. Jan Král 0-7
Tomáš Vrtný vs. Tomáš Rejmont 6-7
bye vs. Tomáš Rejmont 0-7
Tomáš Vrtný vs. Jan Král 7-2
Tomáš Rejmont vs. Jan Král 7-2
bye vs. Tomáš Vrtný 0-7

skupina C

David Hajn vs. Anna Králová 7-4
Jan Dehner vs. Michal Kotyk 7-5
David Hajn vs. Michal Kotyk 7-6
Jan Dehner vs. Anna Králová 7-5
Michal Kotyk vs. Anna Králová 6-7
David Hajn vs. Jan Dehner 3-7

skupina D

Jiří Plachý vs. Hana Hajnová 7-4
bye vs. Jiří Čihák 0-7
Jiří Plachý vs. Jiří Čihák 7-5
bye vs. Hana Hajnová 0-7
Jiří Čihák vs. Hana Hajnová 7-3
Jiří Plachý vs. bye 7-0

osmifinále

Otakar Stankuš vs. bye 7-0, 7-0
Jan Král vs. David Hajn 1-7, 4-7
Tomáš Vrtný vs. Anna Králová 7-4, 3-7, 7-6
Štěpán Hazdra vs. Jiří Plachý 3-7, 3-7
Jan Dehner vs. bye 7-0, 7-0
Hana Hajnová vs. Miroslav Havlík 7-6, 7-4
Jiří Čihák vs. Jan Čihák 5-7, 7-3, 2-7
Michal Kotyk vs. Tomáš Rejmont 6-7, 7-5, 4-7

čtvrtfinále

Otakar Stankuš vs. David Hajn 7-5, 7-6
Tomáš Vrtný vs. Jiří Plachý 7-2, 7-6
Jan Dehner vs. Hana Hajnová 7-2, 7-5
Jan Čihák vs. Tomáš Rejmont 6-7, 6-7

plate skupina A

Anna Králová vs. Jan Čihák 7-5
Štěpán Hazdra vs. Jan Čihák 5-7
Anna Králová vs. Štěpán Hazdra 7-2

plate skupina B

Jiří Čihák vs. Jiří Plachý 5-7
Michal Kotyk vs. Jiří Plachý 7-5
Jiří Čihák vs. Michal Kotyk 3-7

plate finále

Anna Králová vs. Michal Kotyk 7-5

semifinále

Otakar Stankuš vs. Tomáš Vrtný 7-3, 7-5
Jan Dehner vs. Tomáš Rejmont 7-6, 5-7, 4-7

finále

Otakar Stankuš vs. Tomáš Rejmont 4-7, 7-6, 7-6

konečné pořadí soutěže
 
1.Otakar STANKUŠ9/10
2.Tomáš REJMONT9/13
3.-4.Jan DEHNER6/8
3.-4.Tomáš VRTNÝ5/9
5.-8.Jan ČIHÁK4/10
5.-8.David HAJN4/7
5.-8.Hana HAJNOVÁ2/6
5.-8.Jiří PLACHÝ5/8
9.-14.Jiří ČIHÁK2/7
9.-14.Miroslav HAVLÍK2/5
9.-14.Štěpán HAZDRA0/7
9.-14.Michal KOTYK3/9
9.-14.Jan KRÁL0/4
9.-14.Anna KRÁLOVÁ5/9
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email