AČMK - turnaje

GC Ladies cup  - 2. ročník -  5. 5. 2012  (KARLOVY VARY)


singl

funkcionáři
manažer: Marion Radová
ředitel: Jarmila Ševčíková
turn. rozhodčí: Jan Král
delegát: Anna Králová

propozice
místo: Březová Starý Mlýn K.Vary
kurty: 2 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 03. května 2012
max. počet hráčů: 24
startovné: 100 Kč pro všechny
poznámka:
Prezentace 08-08 30 zahájení turnaje v 09 00

Přihlášeni: Pažďorová Alena
                     Kulhánková Jitka
                     Tomášková Darina
                      Radová Marion
                      Míšková Alena
                      Čížková Zdena
                      Ernestová Líba
                      Zoubková Jarka
                      Ňorbová Káťa
                      Ševčíková Jarmila
                      Zbránková Anna
                       Štěpánková Dagmar
                       Bauerová Naďa
                        Zbránková Renata


výsledky

skupina A

Darina Tomášková vs. Jaroslava Zoubková 4-1
Jitka Kulhánková vs. Zdenka Čížková 4-3
Alena Míšková vs. Ekaterina Pešková 4-0
Renata Zbránková vs. Jitka Kulhánková 1-4
Jaroslava Zoubková vs. Renata Zbránková 3-4
Alena Míšková vs. Zdenka Čížková 4-1
Jitka Kulhánková vs. Darina Tomášková 2-4
Ekaterina Pešková vs. Renata Zbránková 1-4
Renata Zbránková vs. Alena Míšková 4-0
Jaroslava Zoubková vs. Jitka Kulhánková 4-1
Ekaterina Pešková vs. Jaroslava Zoubková 4-1
Alena Míšková vs. Darina Tomášková 2-4
Zdenka Čížková vs. Renata Zbránková 2-4
Jaroslava Zoubková vs. Alena Míšková 1-4
Darina Tomášková vs. Zdenka Čížková 3-1(t)
Jitka Kulhánková vs. Ekaterina Pešková 3-4
Alena Míšková vs. Jitka Kulhánková 4-2
Darina Tomášková vs. Ekaterina Pešková 2-4
Renata Zbránková vs. Darina Tomášková 2-4
Zdenka Čížková vs. Jaroslava Zoubková 4-2
Ekaterina Pešková vs. Zdenka Čížková 4-1

skupina B

Naděžda Bauerová vs. Alena Pažďorová 0-4
Libuše Ernestová vs. Marion Radová 3-4
Jarmila Ševčíková vs. Anna Králová 4-3
Dagmar Štěpánková vs. Libuše Ernestová 3-4
Alena Pažďorová vs. Dagmar Štěpánková 4-2
Jarmila Ševčíková vs. Marion Radová 4-3
Libuše Ernestová vs. Naděžda Bauerová 4-3
Anna Králová vs. Dagmar Štěpánková 4-1
Dagmar Štěpánková vs. Jarmila Ševčíková 4-0
Alena Pažďorová vs. Libuše Ernestová 3-4
Anna Králová vs. Alena Pažďorová 2-4
Jarmila Ševčíková vs. Naděžda Bauerová 2-4
Marion Radová vs. Dagmar Štěpánková 3-4
Alena Pažďorová vs. Jarmila Ševčíková 4-2
Naděžda Bauerová vs. Marion Radová 1-4
Libuše Ernestová vs. Anna Králová 2-4
Jarmila Ševčíková vs. Libuše Ernestová 4-1
Naděžda Bauerová vs. Anna Králová 1-4
Dagmar Štěpánková vs. Naděžda Bauerová 4-3
Marion Radová vs. Alena Pažďorová 3-4
Anna Králová vs. Marion Radová 4-2

semifinále

Darina Tomášková vs. Anna Králová 7-6
Alena Pažďorová vs. Renata Zbránková 7-5

finále

Alena Pažďorová vs. Darina Tomášková 7-5, 7-4

konečné pořadí soutěže
 
1.Alena PAŽĎOROVÁ8/9
2.Darina TOMÁŠKOVÁ6/9
3.-4.Renata ZBRÁNKOVÁ4/7
3.-4.Anna KRÁLOVÁ4/7
5.-14.Ekaterina PEŠKOVÁ4/6
5.-14.Alena MÍŠKOVÁ4/6
5.-14.Libuše ERNESTOVÁ3/6
5.-14.Jarmila ŠEVČÍKOVÁ3/6
5.-14.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ3/6
5.-14.Marion RADOVÁ2/6
5.-14.Jitka KULHÁNKOVÁ2/6
5.-14.Naděžda BAUEROVÁ1/6
5.-14.Zdenka ČÍŽKOVÁ1/6
5.-14.Jaroslava ZOUBKOVÁ1/6
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email