AČMK - turnaje

Mill Cup Open  - 7. ročník -  6.- 8. 9. 2013  (KARLOVY VARY)


singl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: Tomáš Vrtný
ředitel: Miroslav Pažďora
turn. rozhodčí: Otakar Stankuš
delegát: Jan Dehner
hodnocení: 6.25

propozice
místo: areál hotelu Střelecký mlýn v Březové
kurty: 2 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kruhové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 04. září 2013
max. počet hráčů: 16
startovné: 20 € / 520 Kč
poznámka:
2 skupiny po 8, následované vyřazovací částí začínající čtvrtfinálem, 
finále bude hráno na 2 vítězné hry 
předpokládaný časový limit 45 minut na hru, finále bez časového omezení

so 6. 9.
8.00 kontrola prezence
8.15 zahájení turnaje
--- plánováno odehrání skupin
19.15 předpokládaný konec prvního hracího dne


ne 7. 9.
--- plánováno odehrání čtvrtfinále, semifinále a finále
13.00 - 17.00 předpokládané ukončení turnaje

pro ubytování kontaktujte, prosím, info@camphotelmlyn.cz
pro účastníky mající zájem bude v sobotu připravena fakultativní společná večeře (10 €)


výsledky

Osm hráčů na málo početně, ale o to lépe výkonnostně obsazeném turnaji se utkalo v základní skupině každý s každým. Nejlepší dva postupovali přímo do semifinále a třetí až šestý se střetli ve čtvrtfinále. Počasí přálo a na kurtech o rychlosti 8,6 plummerů byla k vidění jak agresivní dravost, tak defenzivní taktizování.


každý s každým

Alexander Kirsten vs. Tomáš Vrtný 7-2
Otakar Stankuš vs. Jan Dehner 7-2
Miroslav Havlík vs. Miroslav Pažďora 7-3
Anne Lehmann vs. Patrik Pažďora 5-7
Alexander Kirsten vs. Miroslav Havlík 7-5
Miroslav Pažďora vs. Tomáš Vrtný 7-3
Jan Dehner vs. Anne Lehmann 7-4
Otakar Stankuš vs. Patrik Pažďora 7-3
Miroslav Havlík vs. Tomáš Vrtný 7-0
Otakar Stankuš vs. Anne Lehmann 7-2
Miroslav Pažďora vs. Alexander Kirsten 7-5
Jan Dehner vs. Patrik Pažďora 7-4
Jan Dehner vs. Tomáš Vrtný 7-2
Alexander Kirsten vs. Otakar Stankuš 7-1
Miroslav Havlík vs. Anne Lehmann 7-4
Miroslav Pažďora vs. Patrik Pažďora 7-5
Otakar Stankuš vs. Tomáš Vrtný 7-3
Anne Lehmann vs. Alexander Kirsten 7-6
Jan Dehner vs. Miroslav Pažďora 7-6
Miroslav Havlík vs. Patrik Pažďora 7-2
Tomáš Vrtný vs. Patrik Pažďora 7-5
Alexander Kirsten vs. Jan Dehner 7-2
Miroslav Pažďora vs. Anne Lehmann 7-1
Miroslav Havlík vs. Otakar Stankuš 7-1
Anne Lehmann vs. Tomáš Vrtný 7-6
Alexander Kirsten vs. Patrik Pažďora 7-2
Otakar Stankuš vs. Miroslav Pažďora 7-1
Miroslav Havlík vs. Jan Dehner 7-4

Se základní skupinou se nejlépe vyrovnali M. Havlík a A. Kirsten, čímž si zajistili přímý postup do semifinále. Čtvrtfinálovou skupinu pak obsadili O. Stankuš, J. Dehner, M. Pažďora a A. Lehmann

čtvrtfinále

Miroslav Pažďora vs. Jan Dehner 7-5
Otakar Stankuš vs. Anne Lehmann 7-5

semifinále

Miroslav Havlík vs. Miroslav Pažďora 7-6
Alexander Kirsten vs. Otakar Stankuš 7-4

finále

Alexander Kirsten vs. Miroslav Havlík 7-3

Prakticky celý turnaj vynikající hrou se prezentující finalisté nakonec předvedli poměrně defenzivní hru, po níž si německý Alexander "Kurt" Kirsten zcela po právu připsal své první vítězství na Mill Cupu

konečné pořadí soutěže
 
1.Alexander KIRSTEN7/9
2.Miroslav HAVLÍK7/9
3.-4.Miroslav PAŽĎORA5/9
3.-4.Otakar STANKUŠ6/9
5.-6.Jan DEHNER4/8
5.-6.Anne LEHMANN2/8
7.Tomáš VRTNÝ1/7
8.Patrik PAŽĎORA1/7
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email