branky: rozchod 93 mm, kovové, kuželové kotvení

Účastníci:
•	kluby zaregistrované v AČMK k 31. 12. 2020
•	kluby přihlášené prostřednictvím přihlášky podané do 13. 6. 2021
•	vedení klubu pošle e-mail na adresu kotyk.michal@gmail.com
•	kluby, které v termínu do 30. 6. 2021 uhradí startovné ve výši 1500 Kč za každé družsto

Startovné:
•	částku zasílejte na účet AČMK 2200562082/2010, do zprávy pro příjemce uveďte jméno klubu

•	odvolací výbor: má 5 členů, jeho členy jmenuje president a kapitáni družstev;
	odvolací výbor se zabývá řešením nerozumných rozhodnutí manažera a případů podjatosti turnajového rozhodčího;
	pro podání námitky je nutno složit kauci 200 Kč, která bude v případě oprávněnosti námitky vrácena

Herní systém:
•	každý klub může vytvořit 2 družstva, do něhož před zahájením turnaje nominuje 3 až 12 hráčů,
	kteří musí být členy příslušného klubu a jednoho z nich určí za kapitána
•	jedna skupina, v níž se utká každé družstvo s každým
•	vzájemný zápas (družstvo vs. družstvo) se bude skládat ze dvou her v asociačním kroketu, ze tří her v golf kroketu
	jedné golf kroketové čtyřhry a jedné čtyřhry v asociačním kroketu.
•	2x asociační kroket – dvouhra: 26ti bodové hry podle rozšířených pravidel s časovým omezením na 150 minut
        – jeden bod za každou vítěznou hru
•	3x golf kroket – dvouhra: 13ti bodové hry s časovým omezením 60 minut – jeden bod za každou vítěznou hru
•	1x golf kroket – čtyřhra: 13ti bodová hra s časovým omezením 60 minut – jeden bod za vítěznou hru
•	1x asociační kroket – čtyřhra: 26ti bodová hra podle rozšířených pravidel s časovým omezením na 150 minut
•	ke každému zápasu budou nominováni minimálně 3 a maximálně 10 hráčů z družstva

Nasazování hráčů:
•	kapitán družstva písemně nahlásí manažerovi turnaje před zahájením turnaje jmenný seznam
	nominovaných hráčů pro všechny zápasy mezi družstvy, (singles AC hráč 1 a 2, singles GC hráč 1, 2 a 3;
•	hráče na jednotlivé zápasy kapitán družstva písemně nahlásí manažerovi turnaje před zahájením zápasu;
•	bude-li hráč po nasazení zraněn a nebude moci ke hře nastoupit, může být nahrazen náhradníkem;
	zraněný hráč nebude moci hrát v žádném dalším zápase proti jinému družstvu
•	zraní-li se hráč během hry tak, že nebude moci ve hře pokračovat bude výsledek kontumován

Kritéria pro určení celkového pořadí:
1.	počet vítězných zápasů mezi družstvy
2.	rozdíl celkového skóre mezi nerozhodnutými družstvy
        •	od součtu získaných bodů družstva se odečte součet bodů jeho soupeřů ve vzájemných zápasech;
		výsledky se setřídí podle velikosti, družstva se umístí v tabulce dle hodnoty výsledku od největšího k nejmenšímu
3.	rozdíl celkového skóre mezi všemi družstvy v tabulce
4.	AC tie-break, kterým bude součet bodů z rozstřelu 2 členů družstva (určí kapitán družstva)
        •	jako tie-break je určen pokus o dosažení co nejvyššího počtu bodů strikerovou koulí v průběhu jednoho tahu
		začínajícího ze standardního postavení koulí pro break ze tří koulí (strikerova koule a druhá koule
		v jednoyardovém okolí první branky a třetí koule v jednoyardovém okolí druhé branky)

Ostatní:
•	ceny: putovní trofej AČMK pro vítězný klub
•	oblečení hráčů: v převažující bílé barvě
•	koučování je povoleno pouze před tahem, nikoliv během tahu, během tahu žádné technické rady