AČMK - turnaje

O pohár CCCC  - 11. ročník -  18. 9. 2021  (HOŘICE)


singl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: Anna Králová
ředitel: Dagmar Štěpánková
turn. rozhodčí: Jan Král

propozice
místo: Hořice
kurty: 4 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 17. září 2021
max. počet hráčů: 20
startovné: 150


výsledky

skupina A

Miroslav Havlík vs. Michal Kloiber 7-5
Anna Králová vs. Lucie Kotyková 7-2
Miroslav Havlík vs. Lucie Kotyková 7-4
Anna Králová vs. Vojtěch Dušek 7-6
Anna Králová vs. Michal Kloiber 7-6
Vojtěch Dušek vs. Lucie Kotyková 6-7
Miroslav Havlík vs. Vojtěch Dušek 7-6
Lucie Kotyková vs. Michal Kloiber 3-7
Miroslav Havlík vs. Anna Králová 7-6
Vojtěch Dušek vs. Michal Kloiber 3-7

skupina C

Jan Král vs. Ondřej Simaichl 6-7
Nicole Kloiberová vs. Viktor Kloiber 7-3
Jan Král vs. Viktor Kloiber 7-5
Nicole Kloiberová vs. Jan Dolejš 7-5
Nicole Kloiberová vs. Ondřej Simaichl 7-4
Jan Dolejš vs. Viktor Kloiber 7-4
Jan Král vs. Jan Dolejš 3-7
Viktor Kloiber vs. Ondřej Simaichl 7-6
Jan Král vs. Nicole Kloiberová 7-4
Jan Dolejš vs. Ondřej Simaichl 7-6

skupina B

Otakar Stankuš vs. Roman Dušek 7-1
Josef Rákosník vs. Petr Kuchta 7-2
Otakar Stankuš vs. Petr Kuchta 7-0
Josef Rákosník vs. Lukáš Svoboda 7-5
Josef Rákosník vs. Roman Dušek 7-0
Lukáš Svoboda vs. Petr Kuchta 7-4
Otakar Stankuš vs. Lukáš Svoboda 7-0
Petr Kuchta vs. Roman Dušek 7-0
Otakar Stankuš vs. Josef Rákosník 7-2
Lukáš Svoboda vs. Roman Dušek 7-2

skupina D

Dagmar Štěpánková vs. Jakub Plachý 7-2
Michal Kotyk vs. Tomáš Vrtný 4-7
Dagmar Štěpánková vs. Tomáš Vrtný 6-7
Michal Kotyk vs. Kateřina Kuchtová 7-1
Michal Kotyk vs. Jakub Plachý 7-6
Kateřina Kuchtová vs. Tomáš Vrtný 2-7
Dagmar Štěpánková vs. Kateřina Kuchtová 7-3
Tomáš Vrtný vs. Jakub Plachý 7-3
Dagmar Štěpánková vs. Michal Kotyk 5-7
Kateřina Kuchtová vs. Jakub Plachý 7-2

čtvrtfinále

Miroslav Havlík vs. Josef Rákosník 6-7
Tomáš Vrtný vs. Jan Dolejš 2-7
Nicole Kloiberová vs. Michal Kotyk 7-2
Otakar Stankuš vs. Anna Králová 7-3

o umístění

Miroslav Havlík vs. Tomáš Vrtný 6-7
Michal Kotyk vs. Anna Králová 7-5
Michal Kloiber vs. Dagmar Štěpánková 7-4
Jan Král vs. Lukáš Svoboda 7-1
Lucie Kotyková vs. Kateřina Kuchtová 7-5
Viktor Kloiber vs. Petr Kuchta 2-7
Vojtěch Dušek vs. Jakub Plachý 7-2
Ondřej Simaichl vs. Roman Dušek 7-3

o 5. místo

Tomáš Vrtný vs. Michal Kotyk 7-2

o 7. místo

Miroslav Havlík vs. Anna Králová 7-0

o 9. místo

Jan Král vs. Michal Kloiber 7-3

o 11. místo

Dagmar Štěpánková vs. Lukáš Svoboda 7-3

o 13. místo

Petr Kuchta vs. Lucie Kotyková 7-6

o 15. místo

Viktor Kloiber vs. Kateřina Kuchtová 7-5

o umístění

Vojtěch Dušek vs. Ondřej Simaichl 7-4

o 17. místo


Roman Dušek vs. Jakub Plachý 7-4

o 19. místo

semifinále

Josef Rákosník vs. Jan Dolejš 6-7
Nicole Kloiberová vs. Otakar Stankuš 2-7

o 3. místo

Josef Rákosník vs. Nicole Kloiberová 5-7

finále

Jan Dolejš vs. Otakar Stankuš 0-7

konečné pořadí soutěže
 
1.Otakar STANKUŠ7/7
2.Jan DOLEJŠ5/7
3.Nicole KLOIBEROVÁ5/7
4.Josef RÁKOSNÍK4/7
5.Tomáš VRTNÝ6/7
6.Michal KOTYK4/7
7.Miroslav HAVLÍK5/7
8.Anna KRÁLOVÁ3/7
9.Jan KRÁL4/6
10.Michal KLOIBER3/6
11.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ3/6
12.Lukáš SVOBODA2/6
13.Petr KUCHTA3/6
14.Lucie KOTYKOVÁ2/6
15.Viktor KLOIBER2/6
16.Kateřina KUCHTOVÁ1/6
17.Vojtěch DUŠEK2/6
18.Ondřej SIMAICHL2/6
19.Roman DUŠEK1/6
20.Jakub PLACHÝ0/6
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email