AČMK - turnaje

Kvalifikace na MR 2008  - 2. ročník -  18. 5. 2008  (HOŘICE)


kategorie FirstClass, singl, level hra, zkrácená na 14 bodů

funkcionáři
manažer: Michal Borák
ředitel: Stanislav Vorel
turn. rozhodčí: Tomáš Vrtný
handicaper: Štěpán Hazdra

propozice
místo: Bříšťany, sportovní areál
kurty: 3 kurty,
branky: rozchod 94 mm, kovové, kruhové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 17. května 2008
startovné: 200,- Kč
poznámka:
vyřazovací systém
1.-4. hráč postupují na MR 2008
5.-8. hráč náhradníci na MR 2008


výsledky

Kvalifikační turnaj se hrál vyřazovacím způsobem přičemž čtyři hráči byli nasaszeni dle aktuálního žebříčku. Kvalifikace byla dobře obsazeným turnajem v němž místní hráči nebyli jenom do počtu. Dobrou náladu nedokázal pokazit ani vytrvalý déšť, který se střídal s průtrží mračen.To nám umožnilo přidat do statistik novou položku měřěnou na turnaji - výška napršeného vodního sloupce za dobu hraní turnaje činila 27 mm. Rychlost kurtu 5,5 plummerů.


1. kolo

Petr Bárta st. vs. Leona Vorlová +13

Bárta jednoznačným průběhem zápasu ukázal své kvality a zaslouženě postoupil


Daniel Zeman vs. Petr Bauer +3

Bauer přesnou hrou zlikvidoval značný Zemanův náskok a málem se tím postaral o první překvapení kvalifikačního turnaje


Štěpán Hazdra vs. Tomáš Rejmont -6

Černý kůň klubu CCCC ve vyrovnaném zápase vyřadil papírového favorita


Tomáš Vrtný vs. Dagmar Štěpánková +7

S drobným trápením postoupil zkušenější hráč


Stanislav Vorel vs. Jan Král -5

Velmi dlouhá a velmi vyrovnaná hra značně poznamenaná nervozitou obou hráčů


Jaromír Struhala vs. Anna Králová +11

Rychlá hra - Struhala odmítl trávit na dešti více času než bylo nutné


Milada Bártová vs. Pavel Štěpánek +2

rovnocení soupeři si v krátké hře rychle udělali jasno o vítězi


František Kozel vs. Boris Navrátil +3

úporná obranná hra obou hráčů protáhla hru na nejdelší zápas kvalifikace, který trval přes tři hodiny a čtyři průtrže mračen

čtvrtfinále

Tomáš Rejmont vs. Petr Bárta st. +6

další z vyrovnaných zápasů stejně dobrých hráčů


Jaromír Struhala vs. Milada Bártová +10

Struhala si svým sebejistým výkonem zasloužil postup na MR


Daniel Zeman vs. Jan Král +6

Zeman se silným deštěm nenechal rozhodit a dotáhl zápas do vítězného konce


Tomáš Vrtný vs. František Kozel +13

Zkušený Vrtný nepřipustil Kozla ke hře, který do ní nastoupil ihned po oné tříhodinové bitvě s Navrátilem

o umístění

Jan Král vs. Petr Bárta st. -5

Průměrná hra značně promrzlých pánů


Milada Bártová vs. František Kozel -5

Bártová úspěšně bránila Kozlovi ve snadném zisku vítězství.

o 5. místo

Petr Bárta st. vs. František Kozel -6

Zápas vyrovnaný do posledního okamžiku

o 7. místo

Jan Král vs. Milada Bártová -2

I tento zápas byl vyrovnaný až do konce, avšak Bártová dokázala využít závěrečné chyby soupeře a úspěšně završila hru

konečné pořadí soutěže
 
1.-4.Tomáš REJMONT2/2
1.-4.Jaromír STRUHALA2/2
1.-4.Tomáš VRTNÝ2/2
1.-4.Daniel ZEMAN2/2
5.František KOZEL3/4
6.Petr BÁRTA ST.2/4
7.Milada BÁRTOVÁ2/4
8.Jan KRÁL1/4
9.-16.Petr BAUER0/1
9.-16.Štěpán HAZDRA0/1
9.-16.Boris NAVRÁTIL0/1
9.-16.Pavel ŠTĚPÁNEK0/1
9.-16.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ0/1
9.-16.Stanislav VOREL0/1
9.-16.Leona VORLOVÁ0/1
9.-16.Anna KRÁLOVÁ0/1
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email