AČMK - turnaje

Panhavířovské hry  - 3. ročník -  15. 5. 2004  (HAVÍŘOV)


kategorie Club, singl, handicapová hra, zkrácená na 14 bodů

funkcionáři
manažer: Tomáš Vrtný
turn. rozhodčí: Tomáš Vrtný

propozice
místo: hřiště TJ Slovan
kurty: 2 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 100 mm, kovové
koule: Jacques 16 oz


výsledky

Kroketová část 3. ročníku propagačního turnaje "Panhavířovské hry" pořádaného spolu s Českým softtenisovým svazem byla odehrána podle asociačních pravidel a coby handicapová (ve smyslu Pravidla 2(b)(6) tvořilo délkovou jednotku 5 yardů a podle Pravidla 44(c) byly hrány zkrácené hry na 14 bodů). 16 přítomných hráčů bylo rozlosováno do klasického pavouka s tím, že 4 žebříčkově nejlepší přítomní (T. Vrtný, J. Struhala, J. Dehner, K. Burková) byli nasazeni... organizátoři zajistili kurty volné pouze na velmi omezenou dobu, a tak byly hry zkráceny na 60 minut...


osmifinále

Tomáš Vrtný vs. Vladimír Skalík +1(t)
Petr Vlk vs. Katarína Babiaková +4
Karel Suda vs. Jan Frolík -8
Kamil Slonka vs. Kateřina Dehnerová -5
Jan Dehner vs. Aleš Malík +4
Tomáš Majer vs. Monika Horsáková -10
Michal Borák vs. Lubomír Suda +9
Jan Vajčner vs. Jaromír Struhala -12

charakter turnaje coby handicapového opět potvrdil otřepanou pravdu, že výsledek žádného utkání nelze předejímat...

čtvrtfinále

Tomáš Vrtný vs. Petr Vlk +10
Jan Frolík vs. Kateřina Dehnerová -1
Jan Dehner vs. Monika Horsáková +11
Michal Borák vs. Jaromír Struhala +2(t)

poměrným překvapením se stalo relativně brzké vyřazení obhájce minuloročního vítězství, J. Struhaly (4., Ostrava), jakkoli k němu došlo v časově omezené hře...

semifinále

Tomáš Vrtný vs. Kateřina Dehnerová +1

K. Burková (22., Havířov) stála půl kroku od postupu do finále, ale v dramatické koncovce nakonec svému zkušenějšímu soupeři podlehla...


Jan Dehner vs. Michal Borák -11

M. Borák (31., Ostrava) zdolal ještě stále herně se probouzejícího J. Dehnera (10., Havířov) překvapivě snadno...

finále

Tomáš Vrtný vs. Michal Borák -1(t)

Hra byla z organizačně technických důvodů ukončena už po 30 minutách, což finalistům příliš neumožnilo předvést své kroketové kvality...

konečné pořadí soutěže
 
1.Michal BORÁK4/4
2.Tomáš VRTNÝ3/4
3.-4.Kateřina DEHNEROVÁ2/3
3.-4.Jan DEHNER2/3
5.-8.Jan FROLÍK1/2
5.-8.Monika HORSÁKOVÁ1/2
5.-8.Jaromír STRUHALA1/2
5.-8.Petr VLK1/2
9.-16.Katarína BABIAKOVÁ0/1
9.-16.Tomáš MAJER0/1
9.-16.Aleš MALÍK0/1
9.-16.Vladimír SKALÍK0/1
9.-16.Kamil SLONKA0/1
9.-16.Karel SUDA0/1
9.-16.Lubomír SUDA0/1
9.-16.Jan VAJČNER0/1
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email