AČMK - turnaje

O pohár CCCC  - 4. ročník -  17. 4. 2010  (HOŘICE)


kategorie FirstClass, singl, level hra, zkrácená na 14 bodů

funkcionáři
manažer: Tomáš Rejmont
ředitel: Dagmar Štěpánková
turn. rozhodčí: Jan Král

propozice
místo: Hořice fotbalové hřiště Gothard
kurty: délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 17. dubna 2010
startovné: členCCCCHořice100,- ostatní 150,-kč
poznámka:
Herní systém bude upřesněn až na místě.Prezentace v 8hod,losování v 8,30a začátek v 9hodin.Oblečení světlé.S případným ubytováním pomůžeme.
Výsledky zatím nemohou být zadány.
System  nepojme více neź 31zápasů.
Na tomto turnaji jich bylo odehráno 39, asi historicky doposavad nejvíce.
Vebmastr na rozšíŕení intenzivně pracuje.
Děkujeme za trpělivost.


výsledky

skupina A

David Hajn vs. Anna Králová +5(t)
Tomáš Rejmont vs. Jan Král +4(t)
Anna Králová vs. Tomáš Rejmont -6(t)
Jan Král vs. Hana Hajnová -1(t)
Hana Hajnová vs. Tomáš Rejmont -1(t)
Jan Král vs. David Hajn -14
Anna Králová vs. Jan Král -5(t)
David Hajn vs. Tomáš Rejmont +12(t)
Anna Králová vs. Hana Hajnová -3(t)
David Hajn vs. Hana Hajnová +1(t)

skupina B

Petr Bárta ml. vs. Stanislav Vorel +11
Petr Bauer vs. Naděžda Bauerová -1(t)
Stanislav Vorel vs. Naděžda Bauerová +12
Petr Bauer vs. Milada Bártová -3(t)
Milada Bártová vs. Naděžda Bauerová -4
Petr Bauer vs. Petr Bárta ml. -5
Petr Bárta ml. vs. Naděžda Bauerová +12
Stanislav Vorel vs. Milada Bártová +7
Petr Bárta ml. vs. Milada Bártová +10
Stanislav Vorel vs. Petr Bauer +7

skupina C

Ivo Marták vs. Štěpán Hazdra +14(p)
Petr Draslar vs. Dagmar Štěpánková -4(t)
Dagmar Štěpánková vs. Ivo Marták -11
Petr Draslar vs. Štěpán Hazdra +2(t)
Ivo Marták vs. Petr Draslar +13
Dagmar Štěpánková vs. Štěpán Hazdra -2(t)

skupina D

Václav Doskočil vs. Petr Bárta st. -6
Jan Čihák vs. Miroslav Havlík +4(t)
Petr Bárta st. vs. Jan Čihák +8(t)
Miroslav Havlík vs. Leona Vorlová +12
Leona Vorlová vs. Jan Čihák -5(t)
Miroslav Havlík vs. Václav Doskočil -4(t)
Petr Bárta st. vs. Miroslav Havlík -10
Jan Čihák vs. Václav Doskočil -1(t)
Petr Bárta st. vs. Leona Vorlová +7
Václav Doskočil vs. Leona Vorlová +12

semifinále

Ivo Marták vs. Petr Bárta st. +4(t)
David Hajn vs. Petr Bárta ml. +11

finále

Ivo Marták vs. David Hajn +14

konečné pořadí soutěže
 
1.Ivo MARTÁK5/5
2.David HAJN5/6
3.-4.Petr BÁRTA ML.4/5
3.-4.Petr BÁRTA ST.3/5
5.-19.Milada BÁRTOVÁ1/4
5.-19.Petr BAUER0/4
5.-19.Naděžda BAUEROVÁ2/4
5.-19.Jan ČIHÁK2/4
5.-19.Václav DOSKOČIL3/4
5.-19,Petr DRASLAR1/3
5.-19,Hana HAJNOVÁ2/4
5.-19.Miroslav HAVLÍK2/4
5.-19.Štěpán HAZDRA1/3
5.-19.Jan KRÁL1/4
5.-19.Tomáš REJMONT3/4
5.-19.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ1/3
5.-19.Stanislav VOREL3/4
5.-19.Leona VORLOVÁ0/4
5,-19.Anna KRÁLOVÁ0/4
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email