AČMK - turnaje

O pohár CCCC  - 2. ročník -  16. 5. 2007  (HOŘICE)


kategorie FirstClass, singl, level hra, zkrácená na 14 bodů

funkcionáři
manažer: Stanislav Vorel
turn. rozhodčí: Štěpán Hazdra

propozice
místo: Bříšťany
kurty: 4 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 95 mm, kovové, křížové kotvení
koule: Sunshiny


výsledky

1. průchod

František Kozel vs. Jaromír Struhala -8
Naděžda Bauerová vs. Stanislav Vorel -6
Marek Cisovský vs. Jiří Plachý -10
Hana Plachá vs. Tomáš Vrtný -6
Petr Bárta ml. vs. Petr Bárta st. +11
Dagmar Štěpánková vs. Otakar Stankuš -10
Pavel Štěpánek vs. Milada Bártová -6
Daniel Zeman vs. Michal Borák +3
Michal Kotyk vs. Martina Navrátilová -4(t)
Štěpán Hazdra vs. Lucie Kotyková +8
Tomáš Rejmont vs. Hana Hajnová -8
Leona Vorlová vs. David Hajn -14

2. průchod

Jiří Plachý vs. Daniel Zeman +7
Jaromír Struhala vs. Hana Hajnová -10
Otakar Stankuš vs. Tomáš Vrtný +11
Štěpán Hazdra vs. Martina Navrátilová -8
David Hajn vs. Petr Bárta ml. +10
Milada Bártová vs. Stanislav Vorel -8
Marek Cisovský vs. Petr Bárta st. +6
Dagmar Štěpánková vs. František Kozel +3
Hana Plachá vs. Michal Borák -10
Michal Kotyk vs. Tomáš Rejmont +2(t)
Pavel Štěpánek vs. Naděžda Bauerová +5
Lucie Kotyková vs. Leona Vorlová -2

3. průchod

David Hajn vs. Martina Navrátilová +12
Jiří Plachý vs. Otakar Stankuš +11
Hana Hajnová vs. Stanislav Vorel +11
Petr Bárta ml. vs. Tomáš Vrtný -4(t)
Milada Bártová vs. Daniel Zeman -8
Marek Cisovský vs. Dagmar Štěpánková +11
Štěpán Hazdra vs. Pavel Štěpánek +10
Leona Vorlová vs. Jaromír Struhala -7
Michal Kotyk vs. Michal Borák -7
Hana Plachá vs. Naděžda Bauerová -7
Lucie Kotyková vs. Tomáš Rejmont -11
Petr Bárta st. vs. František Kozel -7

tiebreak

Martina Navrátilová 2
Michal Borák 1
Daniel Zeman 1
Otakar Stankuš 2
Marek Cisovský 2
Stanislav Vorel 1
Štěpán Hazdra 0
Tomáš Vrtný 0
Jaromír Struhala 2

(první kolo tiebreaku)


Michal Borák 6
Daniel Zeman 1
Stanislav Vorel 2

(druhé kolo tiebreaku)

čtvrtfinále

Jiří Plachý vs. Michal Borák -12
Otakar Stankuš vs. Marek Cisovský +1(t)
Hana Hajnová vs. David Hajn -7
Jaromír Struhala vs. Martina Navrátilová -12

semifinále

Michal Borák vs. Otakar Stankuš -14
David Hajn vs. Martina Navrátilová +14

finále

Otakar Stankuš vs. David Hajn -8

konečné pořadí soutěže
 
1.David HAJN6/6
2.Otakar STANKUŠ4/6
3.-4.Michal BORÁK3/5
3.-4.Martina NAVRÁTILOVÁ3/5
5.-8.Marek CISOVSKÝ2/4
5.-8.Hana HAJNOVÁ3/4
5.-8.Jiří PLACHÝ3/4
5.-8.Jaromír STRUHALA2/4
9.-12.Štěpán HAZDRA2/3
9.-12.Stanislav VOREL2/3
9.-12.Tomáš VRTNÝ2/3
9.-12.Daniel ZEMAN2/3
13.-21.Petr BÁRTA ML.1/3
13.-21.Milada BÁRTOVÁ1/3
13.-21.Naděžda BAUEROVÁ1/3
13.-21.Michal KOTYK1/3
13.-21.František KOZEL1/3
13.-21.Tomáš REJMONT1/3
13.-21.Pavel ŠTĚPÁNEK1/3
13.-21.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ1/3
13.-21.Leona VORLOVÁ1/3
22.-24.Petr BÁRTA ST.0/3
22.-24.Hana PLACHÁ0/3
22.-24.Lucie KOTYKOVÁ0/3
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email