AČMK - turnaje

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC  - 5. ročník -  2.- 3. 7. 2016  (PRAHA)


kategorie ExtraClass, singl

funkcionáři
manažer: Michal Kotyk
turn. rozhodčí: Tomáš Vrtný
handicaper: Jan Dehner

propozice
místo: Praha
kurty: 4 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 93 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 04. června 2016
max. počet hráčů: 12
startovné: 500 Kč
poznámka:
Způsobilost k účasti a přihlášky:
 všichni zájemci o účast na MČR, kteří splňují podmínky stanovené SR č. 103, se přihlásí nejpozději do 3. června 2016
 automaticky se kvalifikují všichni přihlášení hráči první desítky platného gradeového žebříčku podle stavu po konání 
  turnaje O pohár CCCC (23. dubna 2016)
 všichni přihlášení automaticky kvalifikovaní hráči dle postaveni v gradeovém žebříčku zaplatí startovné nejpozději do 
  8. května 2016
 vicepresident udělí 1 divokou kartu, a to nejpozději do 3. června 2016
 reprezentační úsek udělí 1 divokou kartu (a seřazený seznam, dle žebříčku, náhradníků z těch, kteří vyjádřili zájem 
  o účast přihlášením se), a to nejpozději do 3. června 2016
 v případě, že osoba, která se kvalifikovala na MČR, svou účast odřekne nebo se z jakéhokoli důvodu nezúčastní, bude 
  místo ní udělena další divoká karta reprezentačním úsekem z řad stanovených náhradníků
 osoby, jež se zúčastní MČR za základě udělené divoké karty zaplatí startovné nejpozději do 19. června 2016 nebo jednoho 
  týdne od dne jejího udělení podle toho, co nastane později, nejpozději však do kontroly prezence prvního hracího dne turnaje
 přihlášky zasílejte na mail: michal.kotyk@kroket.org

Herní systém:
 4 skupiny po 3 hráčích
 4 hráči budou nasazeni do jednotlivých skupin podle pořadí v aktuálním gradeovém žebříčku v době losu (v případě 
  stejného gradeu se jako další kritérium bere hodnota indexu ke zmíněnému datu)
 4. června 2016 bude v Telči proveden los
 ve skupině se utká každý s každým. Vítězové skupin postoupí do čtvrtfinále. Ostatní postoupí do předkola čtvrtfinále: 
  P1 – C3 v. D2, P2 – B2 v. A3, P3 – A2 v. B3, P4 – D3 v. C2. Čtvrtfinále: A1 v. P1, D1 v. P2, C1 v. P3, B1 v. P4
 zápasy do semifinále včetně budou hrány na 1 vítěznou hru, finále na vítězné hry 2
 26bodové hry (varianta volitelné zdvižení nebo kontakt), mimo finále s časovým limitem 2,5 hodiny; ve smyslu 53(b)(2) 
  nahrazuje 53(b)(3) Pravidlo 35(b)

Předpokládaný hrubý časový plán:
So 2. července
 8.30 – prezence, 8.40 – zahájení turnaje, 9.00 – začátek 1. hracího dne
 všechny zápasy ve skupinách, předkolo čtvrtfinále, čtvrtfinále
Ne 3. července
 8.45 – prezence, 9.00 – začátek 2. hracího dne
 semifinále, finále

Odvolací výbor:
 pět členů, jež jmenuje vicepresident nejpozději do 2. července 2016; pro podání námitky je nutno složit kauci 200 Kč, která 
  bude v případě oprávněnosti námitky vrácena

Doporučený dress code:
oblečení bílé barvy


Rozlosování skupin MR AC 2016

Skupina A
David Hajn
Hana Hajnová
Tomáš Vrtný

Skupina B
Václav Doskočil
John Lammin
Anna Králová

Skupina C
Jan Čihák
Michal Kotyk
Petr Bárta ml.

Skupina D
Miroslav Havlík
Ivo Marták
Jan Král


poznámka vicepresidenta: .


výsledky

skupina A

David Hajn vs. Tomáš Vrtný +20
Hana Hajnová vs. Tomáš Vrtný +13(t)
David Hajn vs. Hana Hajnová +11

skupina B

Václav Doskočil vs. Anna Králová +17
John Lammin vs. Anna Králová +14 SP
Václav Doskočil vs. John Lammin -3

skupina C

Jan Čihák vs. Petr Bárta ml. +10
Michal Kotyk vs. Petr Bárta ml. -26
Jan Čihák vs. Michal Kotyk +20

skupina D

Miroslav Havlík vs. Jan Král +13(t)

osmifinále

Hana Hajnová vs. bye +26
Václav Doskočil vs. Michal Kotyk +23
Jan Král vs. Tomáš Vrtný +13(t)
Petr Bárta ml. vs. Anna Králová +1(t)

čtvrtfinále

David Hajn vs. Petr Bárta ml. -14
Miroslav Havlík vs. Václav Doskočil +6
Jan Čihák vs. Jan Král +9(t)
John Lammin vs. Hana Hajnová +23

semifinále

Petr Bárta ml. vs. Miroslav Havlík +10
John Lammin vs. Jan Čihák -18

finále

Petr Bárta ml. vs. Jan Čihák +1, +7 P

konečné pořadí soutěže
 
1.Petr BÁRTA ML.6/7
2.Jan ČIHÁK4/6
3.-4.Miroslav HAVLÍK2/3
3.–4.John LAMMIN3/4
5.–8.Václav DOSKOČIL2/4
5.–8.David HAJN2/3
5.–8.Hana HAJNOVÁ1/3
5.–8.Jan KRÁL1/3
9.–11.Michal KOTYK0/3
9.–11.Anna KRÁLOVÁ0/3
9.–11.Tomáš VRTNÝ0/3
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email