AČMK - turnaje

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC  - 6. ročník -  5.- 7. 7. 2019  (TELČ)


kategorie ExtraClass, singl, level hra

funkcionáři
manažer: Michal Kotyk
ředitel: Jiří Plachý
turn. rozhodčí: prozatím nepřidělen

propozice
místo: Telč
kurty: 2 kurty, délka 7 yd
branky: rozchod 93 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 09. června 2019
max. počet hráčů: 12
startovné: 500 Kč
poznámka:
Způsobilost k účasti a přihlášky:
 všichni zájemci o účast na MČR, kteří splňují podmínky stanovené SR č. 103, se přihlásí nejpozději do 9. června 2019
 automaticky se kvalifikují všichni přihlášení hráči první desítky platného gradeového žebříčku podle stavu po konání 
  turnaje Kroketová Praha (27. dubna 2019)
 všichni přihlášení automaticky kvalifikovaní hráči dle postaveni v gradeovém žebříčku zaplatí startovné nejpozději do 
  14. června 2019
 vicepresident udělí 1 divokou kartu, a to nejpozději do 19. června 2019
 reprezentační úsek udělí 1 divokou kartu (a seřazený seznam, dle žebříčku, náhradníků z těch, kteří vyjádřili zájem 
  o účast přihlášením se), a to nejpozději do 19. června 2019
 v případě, že osoba, která se kvalifikovala na MČR, svou účast odřekne nebo se z jakéhokoli důvodu nezúčastní, bude 
  místo ní udělena další divoká karta reprezentačním úsekem z řad stanovených náhradníků
 osoby, jež se zúčastní MČR za základě udělené divoké karty zaplatí startovné nejpozději do 26. června 2019 nebo jednoho 
  týdne od dne jejího udělení podle toho, co nastane později, nejpozději však do kontroly prezence prvního hracího dne turnaje
 přihlášky zasílejte na mail: michal.kotyk@kroket.org

Herní systém:
 4 skupiny po 3 hráčích
 4 hráči budou nasazeni do jednotlivých skupin podle pořadí v aktuálním gradeovém žebříčku v době losu (v případě 
  stejného gradeu se jako další kritérium bere hodnota indexu ke zmíněnému datu)
 ve skupině se utká každý s každým. Vítězové skupin postoupí do čtvrtfinále. Ostatní postoupí do předkola čtvrtfinále: 
  P1 – C3 v. D2, P2 – B2 v. A3, P3 – A2 v. B3, P4 – D3 v. C2. Čtvrtfinále: A1 v. P1, D1 v. P2, C1 v. P3, B1 v. P4
 zápasy do semifinále včetně budou hrány na 1 vítěznou hru, finále na vítězné hry 2
 26bodové hry (varianta volitelné zdvižení nebo kontakt), mimo finále s časovým limitem 3 hodiny; ve smyslu 53(b)(2) 
  nahrazuje 53(b)(3) Pravidlo 35(b)

Předpokládaný hrubý časový plán:
Pá 5. července
 8.30 – prezence, 8.40 – zahájení turnaje, 9.00 – začátek 1. hracího dne
 všechny zápasy ve skupinách, předkolo čtvrtfinále
So 6. července
 8.45 – prezence, 9.00 – začátek 2. hracího dne
 
Ne 7. července
 8.45 – prezence, 9.00 – začátek 3. hracího dne
 

Odvolací výbor:
 pět členů, jež jmenuje vicepresident 5. července 2019; pro podání námitky je nutno složit kauci 200 Kč, která 
  bude v případě oprávněnosti námitky vrácena

Doporučený dress code:
 oblečení bílé barvy

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email