AČMK - turnaje

Golf cup CCCC  - 9. ročník -  21. 4. 2018  (HOŘICE)


singl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: Leona Vorlová
ředitel: Leona Vorlová
turn. rozhodčí: prozatím nepřidělen
handicaper: Jan Dehner

propozice
místo: fotbalové hřiště Hořice
kurty: 2 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 20. dubna 2020
max. počet hráčů: 20
startovné: 150.- Kč
poznámka:
prezence hráčů do 9,00 hodin a zahájení turnaje v 9,30 hodni
s ubytováním hostů vypomůžou hráči klubu dle jejich možností


výsledky

skupina A

Jan Král vs. Naděžda Bauerová 6-7
Dagmar Štěpánková vs. Petr Draslar 7-4
Jan Král st. vs. Alena Králová 7-4
Miroslav Havlík vs. Naděžda Bauerová 7-5
Dagmar Štěpánková vs. Jan Král st. 7-2
Alena Králová vs. Petr Draslar 3-7
Miroslav Havlík vs. Petr Draslar 7-3
Jan Král vs. Alena Králová 7-1
Jan Král st. vs. Naděžda Bauerová 3-7
Miroslav Havlík vs. Alena Králová 7-1
Jan Král vs. Petr Draslar 7-6
Dagmar Štěpánková vs. Naděžda Bauerová 4-7
Miroslav Havlík vs. Jan Král st. 7-1
Jan Král vs. Dagmar Štěpánková 5-7
Alena Králová vs. Naděžda Bauerová 6-7
Miroslav Havlík vs. Dagmar Štěpánková 7-5
Jan Král vs. Jan Král st. 7-2
Petr Draslar vs. Naděžda Bauerová 6-7
Miroslav Havlík vs. Jan Král 7-4
Dagmar Štěpánková vs. Alena Králová 4-7
Jan Král st. vs. Petr Draslar 2-7

skupina B

Otakar Stankuš vs. Štěpán Hazdra 7-2
Jiří Plachý vs. Stanislav Vorel 6-7
Anna Králová vs. Leona Vorlová 7-1
Michal Kotyk vs. Milada Bártová 7-4
Otakar Stankuš vs. Stanislav Vorel 7-4
Jiří Plachý vs. Štěpán Hazdra 7-3
Anna Králová vs. Michal Kotyk 6-7
Milada Bártová vs. Leona Vorlová 7-6
Otakar Stankuš vs. Leona Vorlová 7-1
Jiří Plachý vs. Milada Bártová 7-0
Anna Králová vs. Štěpán Hazdra 7-4
Michal Kotyk vs. Stanislav Vorel 7-4
Otakar Stankuš vs. Milada Bártová 7-3
Jiří Plachý vs. Leona Vorlová 7-5
Anna Králová vs. Stanislav Vorel 5-7
Michal Kotyk vs. Štěpán Hazdra 7-3
Otakar Stankuš vs. Michal Kotyk 2-7
Jiří Plachý vs. Anna Králová 7-5
Milada Bártová vs. Stanislav Vorel 5-7
Leona Vorlová vs. Štěpán Hazdra 5-7
Otakar Stankuš vs. Anna Králová 7-5
Jiří Plachý vs. Michal Kotyk 6-7
Milada Bártová vs. Štěpán Hazdra 7-5
Leona Vorlová vs. Stanislav Vorel 1-7
Otakar Stankuš vs. Jiří Plachý 7-3
Anna Králová vs. Milada Bártová 7-2
Michal Kotyk vs. Leona Vorlová 7-2
Stanislav Vorel vs. Štěpán Hazdra 7-4

semifinále

Miroslav Havlík vs. Otakar Stankuš 4-7
Michal Kotyk vs. Naděžda Bauerová 7-5

finále

Otakar Stankuš vs. Michal Kotyk 7-6

konečné pořadí soutěže
 
1.Otakar STANKUŠ8/9
2.Michal KOTYK8/9
3.Naděžda BAUEROVÁ5/7
4.Miroslav HAVLÍK6/7
5.Milada BÁRTOVÁ2/7
6.Petr DRASLAR2/6
7.Štěpán HAZDRA1/7
8.Jan KRÁL3/6
9.Jan KRÁL ST.1/6
10.Anna KRÁLOVÁ3/7
11.Alena KRÁLOVÁ1/6
12.Jiří PLACHÝ4/7
13.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ3/6
14.Stanislav VOREL5/7
15.Leona VORLOVÁ0/7
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email