AČMK - turnaje

Golf cup CCCC  - 11. ročník -  14. 5. 2022  (HOŘICE)


singl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: Leona Vorlová
ředitel: Leona Vorlová
turn. rozhodčí: Jan Král

propozice
místo: Hořice
kurty: 2 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: Deprecated: Function split() is deprecated in /mnt/data/hosting/org/kroket.org/root/kroket.org/turnaje/turnaje.php on line 338 13. května 2022
max. počet hráčů: 24
startovné: 150.- Kč
poznámka:
prezence hráčů od 9.00 a zahájení turnaje  v 9,30 hodin


výsledky

skupina A

Stanislav Vorel vs. Milada Bártová 7-6
Leona Vorlová vs. Jiří Svoboda 7-2
Stanislav Vorel vs. Lukáš Svoboda 7-2
Milada Bártová vs. Leona Vorlová 7-5
Stanislav Vorel vs. Jiří Svoboda 7-3
Milada Bártová vs. Lukáš Svoboda 5-7
Stanislav Vorel vs. Leona Vorlová 7-3
Jiří Svoboda vs. Lukáš Svoboda 3-7
Milada Bártová vs. Jiří Svoboda 5-7
Leona Vorlová vs. Lukáš Svoboda 7-3

skupina B

Jan Král vs. Josef Rákosník 7-1
Kateřina Kuchtová vs. Dagmar Štěpánková 7-5
Naděžda Bauerová vs. Anna Králová 1-7
Jan Král vs. Kateřina Kuchtová 7-2
Josef Rákosník vs. Naděžda Bauerová 6-7
Dagmar Štěpánková vs. Anna Králová 4-7
Jan Král vs. Dagmar Štěpánková 6-5t
Kateřina Kuchtová vs. Naděžda Bauerová 4-7
Josef Rákosník vs. Anna Králová 2-7
Jan Král vs. Naděžda Bauerová 7-5
Josef Rákosník vs. Dagmar Štěpánková 7-3
Kateřina Kuchtová vs. Anna Králová 2-7
Jan Král vs. Anna Králová 7-3
Josef Rákosník vs. Kateřina Kuchtová 7-3
Dagmar Štěpánková vs. Naděžda Bauerová 7-5

o 9. místo

Milada Bártová vs. Dagmar Štěpánková 2-7
Dagmar Štěpánková vs. Kateřina Kuchtová 7-2

o 5. místo

Lukáš Svoboda vs. Josef Rákosník 0-7
Naděžda Bauerová vs. Jiří Svoboda 7-4

o 7. místo

Lukáš Svoboda vs. Jiří Svoboda 7-6

o 5. místo

Josef Rákosník vs. Naděžda Bauerová 7-5

semifinále

Stanislav Vorel vs. Anna Králová 7-4
Jan Král vs. Leona Vorlová 7-5

o 3. místo

Anna Králová vs. Leona Vorlová 7-3

finále

Stanislav Vorel vs. Jan Král 4-7

konečné pořadí soutěže
 
1.Jan KRÁL
2.Stanislav VOREL
3.Anna KRÁLOVÁ
4.Leona VORLOVÁ
5.Josef RÁKOSNÍK
6.Naděžda BAUEROVÁ
7.Lukáš SVOBODA
8.Jiří SVOBODA
9.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ
10.Kateřina KUCHTOVÁ
11.Milada BÁRTOVÁ
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email