AČMK - turnaje

Golf cup CCCC  - 10. ročník -  12. 6. 2021  (HOŘICE)


singl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: Leona Vorlová
ředitel: Stanislav Vorel
turn. rozhodčí: Jan Král

propozice
místo: Hořice, fotbalové hřiště
kurty: 2 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 11. června 2021
startovné: 150 Kč
poznámka:
registrace na turnaj od 8,30 hodin, zahájení turnaje v 9,00 hodin


výsledky

skupina A

Stanislav Vorel vs. Petr Kuchta 6-7
Anna Králová vs. Josef Rákosník 7-6
Leona Vorlová vs. Naděžda Bauerová 4-7
Stanislav Vorel vs. Anna Králová 5-7
Petr Kuchta vs. Leona Vorlová 7-4
Josef Rákosník vs. Naděžda Bauerová 7-6
Anna Králová vs. Leona Vorlová 7-5
Stanislav Vorel vs. Josef Rákosník 7-3
Petr Kuchta vs. Naděžda Bauerová 7-4
Stanislav Vorel vs. Leona Vorlová 7-1
Petr Kuchta vs. Josef Rákosník 7-4
Anna Králová vs. Naděžda Bauerová 7-3
Stanislav Vorel vs. Naděžda Bauerová 7-2
Petr Kuchta vs. Anna Králová 7-4
Josef Rákosník vs. Leona Vorlová 7-5

skupina B

Otakar Stankuš vs. Štěpán Hazdra 7-3
Jan Dolejš vs. Alena Pažďorová 5-7
Dagmar Štěpánková vs. Ekaterina Pešková 7-5
Otakar Stankuš vs. Jan Dolejš 7-2
Štěpán Hazdra vs. Dagmar Štěpánková 6-7
Alena Pažďorová vs. Ekaterina Pešková 7-5
Jan Dolejš vs. Dagmar Štěpánková 6-7
Otakar Stankuš vs. Alena Pažďorová 7-1
Štěpán Hazdra vs. Ekaterina Pešková 7-1
Otakar Stankuš vs. Dagmar Štěpánková 7-4
Štěpán Hazdra vs. Alena Pažďorová 5-7
Jan Dolejš vs. Ekaterina Pešková 7-6
Otakar Stankuš vs. Ekaterina Pešková 6-7
Štěpán Hazdra vs. Jan Dolejš 7-2
Alena Pažďorová vs. Dagmar Štěpánková 4-7

o umístění

Ekaterina Pešková vs. Naděžda Bauerová 7-3
Leona Vorlová vs. Jan Dolejš 7-4

o 11. místo

Naděžda Bauerová vs. Jan Dolejš 6-7

o 9. místo

Ekaterina Pešková vs. Leona Vorlová 7-6

o umístění

Stanislav Vorel vs. Štěpán Hazdra 7-3
Alena Pažďorová vs. Josef Rákosník 3-7

o 7. místo

Štěpán Hazdra vs. Alena Pažďorová 7-3

o 5. místo

Stanislav Vorel vs. Josef Rákosník 7-2

semifinále

Petr Kuchta vs. Dagmar Štěpánková 7-6
Anna Králová vs. Otakar Stankuš 3-7

o 3. místo

Dagmar Štěpánková vs. Anna Králová 7-4

finále

Otakar Stankuš vs. Petr Kuchta 7-1

konečné pořadí soutěže
 
1.Otakar STANKUŠ6/7
2.Petr KUCHTA6/7
3.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ5/7
4.Anna KRÁLOVÁ4/7
5.Stanislav VOREL5/7
6.Josef RÁKOSNÍK2/7
7.Štěpán HAZDRA3/7
8.Alena PAŽĎOROVÁ3/7
9.Ekaterina PEŠKOVÁ3/7
10.Leona VORLOVÁ2/7
11.Jan DOLEJŠ2/7
12.Naděžda BAUEROVÁ1/7
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email