AČMK - novinky

rok 200531.12.: Všem členům AČMK herně úspěšný rok 2006... (ŠH)

19.12.: Ve dnech 27.-29. ledna 2006 se uskuteční výjezdní zasedání Seniorátu v Rožnově pod Radhoštěm, na programu je mj. určení místa konání MR a praetorem avizované přezkoušení všech aktuálních i potenciálních žadatelů o licenci rozhodčího (je v nejvlastnějším zájmu každého klubu, aby alespoň jednu takovou osobu ve svém středu měl)... perspektivní účastníci nechť se prosím ozvou vicepresidentovi, uzávěrka přihlášek je týden před pořádanou akcí... (TV)

30.11.: Rozhodnutím Seniorátu se mění datum pořádání mistrovství republiky na 7.-9. 7. 2006, tedy na termín o týden předcházející termínu původně stanovenému... (TV)

05.10.: Stali jsme se řádnými členy Evropské kroketové federace (FEC), třikrát sláva... výsledky kvalifikačního turnaje na MR a aktuální seznam kvalifikantů... (TV)

29.09.: Svatováclavský turnaj, jak se ukazuje, bude zajímavou připomínkou té skutečnosti, že právě na den sv. Václava, tedy včera 28.9. , jsme se stali členy Světové kroketové federace (WCF)... dobrá práce ze strany všech, kteří na tom měli podíl, na prvním místě president Štěpán Hazdra... (TV)

27.09.: Po dvou letech přijela Havířovský pohár opět vyhrát Martina Navrátilová z Ostravy... finálová účast přinesla Jiřímu Plachému z Telče dostatek bodů, aby vystřídal svého klubového kolegu D. Hajna na místě jedničky... subjekty ucházející se ve smyslu prepropozic o pořádání mistrovství republiky v příštím roce jsou povinny do přihlášky zahrnout fotografie (celkové a detailní) povrchu, na kterém předpokládají konání téhož... aktuální seznam kvalifikantů... (TV)

26.09.: Propozice na poslední turnaj sezóny – Svatováclavský turnaj, který se uskuteční paralelně s Kvalifikačním turnajem pro Mistrovství republiky. Oba turnaje se uskuteční 1.10. v Černíči. (TV)

14.09.: Se zpožděním výsledky Telčského poháru a v souvislosti s tím aktualizován žebříček... (TV)

06.09.: Propozice k Havířovskému poháru a první prepropozice k Mistrovství republiky v příštím roce... z technických důvodů nebyly ještě přidány výsledky Telčského poháru a nebyl dosud aktualizován žebříček, k čemuž dojde v nejbližší době... (TV)

26.08.: Je zde další pozvánka na mezinárodní turnaj, tentokrát do Německa. (TV)

01.08.: Opraveny chyby v tabulce handicapů... (TV)

29.07.: Aktualizována tabulka handicapů, hc budou nadále vedeny v sekci dokumenty... (TV)

28.07.: Máme za sebou další Sněm... (TV)

25.07.: Přidány propozice na Telečský pohár 13.-14.8.. (TV)

18.07.: Extrémně vyrovnaný INTERCLUB vyhrál Kroketový klub Praha... (TV)

11.07.: Country match s Rakouskem skončil naší těsnou prohrou 3:4, která nicméně z jakéhosi důvodu nerozladila žádného z našich hráčů ... (TV)

04.07.: Na výborně obsazené Kroketové Praze zvítězila Hana Marečková... (TV)

30.06.: Přidány propozice na Kroketovou Prahu 2.7.. (TV)

21.06.: Dne 9.7. se v rakouském městě Wolkersdorf uskuteční utkání mezi vybranými hráči z České republiky a Rakouska. Nepromeškejte jedinečnou šanci a přijeďte podpořit naše reprezentanty! (ŠH)

21.06.: Turnaj v Praze byl termínově přesunut z 9.7. na 2.7.. (TV)

19.06.: Brněnský Pohár Spravedlnosti vyhrál Jan Dehner... finálová účast pak stačila Davidu Hajnovi, aby se stal republikovou jedničkou a sesadil tak po dlouhých třech letech z trůnu Otakara Stankuše... (TV)

09.06.: Přidány propozice na Metro Cup... (TV)

07.06.: President AČMK svolává na 16.7. Sněm. Místo konání – Osvěžovna u Marušky, Palackého 28, Telč. Čas – 20:00 SELČ... (TV)

27.05.: propozice k červencovému Inteclubu, do 4.6. je nutno se závazně přihlásit... (TV)

15.05.: Dne 21.5. pořádá AČMK ve spolupráci se Zámeckou restaurací Sychrov a vznikajícím Zámeckým kroketovým klubem Sychrov na Státním zámku Sychrov Kroketovou exhibici za účasti zástupců klubů CC Havířov a CC Dynamo Telč. Exhibice začíná na hlavním nádvoří v 10:00 za účasti médií a mnoha pozvaných hostů. Hlavním cílem akce je samozřejmě propagace kroketu a podpora založení Zámeckého kroketového klubu Sychrov. Všechni jste srdečn zváni! (ŠH)

15.05.: Aspirant členství v AČMK hořovický klub Czech country crocket club (CCCC) uspořádal 1.5. v Rašíně svůj první turnaj. Za povšimnutí jistě stojí, že vítězkou organizačně dobře zvládnutého turnaje hraného dvoukolovým systémem dle pravidel CCCC se stala v současnosti 12. hráčka žebříčku AČMK Hana Plachá. (ŠH)

09.05.: Aktualizován žebříček a kalendář turnajů, z něhož vypadly Panhavířovské hry pro nezpůsobilý terén; přidány propozice k brněnskému Poháru spravedlnosti... (TV)

05.05.: Termín turnaje v Brně změněn na 4.6... (TV)

25.04.: Přidány výsledky turnaje v Černíči. (TV)

12.04.: Přidány propozice na Telčský turnaj... (TV)

05.04.: Počtvrté za sebou vyhrál Otakar Stankuš v Velikonoční turnaj Havířově, který již tradičně zahajuje sezónu... (TV)

18.03.: Po značně dlouhé pauze způsobené nečinností hraničící s nechopností byly stránky opět aktualizovány... nejvýznamnější informací je kalendář turnajů na aktuální rok... (TV)

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email