‹
Žebříček GC debl po turnaji GC Métis Debl '26
| # | jméno | klub | grade | index | půda | Z | V | P | % | posl. turnaj |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Otakar Stankuš | Métis | 1321 | 1372 | 50 | 76 | 56 | 20 | 73 % | GC Métis Debl '26 |
| 2 | Miroslav Havlík | CCDT | 1167 | 1242 | 75 | 39 | 30 | 9 | 76 % | Debl cup CCCC '24 |
| 3 | Michal Kloiber | CCDT | 1143 | 1079 | -65 | 46 | 32 | 14 | 69 % | GC Métis Debl '26 |
| 4 | Vojtěch Dušek | Métis | 1113 | 1175 | 61 | 36 | 25 | 11 | 69 % | GC Métis Debl '26 |
| 5 | Nicole Kloiberová | CCDT | 1088 | 1029 | -60 | 44 | 30 | 14 | 68 % | GC Métis Debl '26 |
| 6 | Michal Kotyk | Métis | 1077 | 1091 | 14 | 37 | 26 | 11 | 70 % | GC Métis Debl '25 |
| 7 | Stanislav Vorel | CCCC | 1027 | 1080 | 52 | 63 | 38 | 25 | 60 % | Debl cup CCCC '24 |
| 8 | Josef Rákosník | Métis | 1026 | 1164 | 138 | 28 | 17 | 11 | 60 % | GC Métis Debl '26 |
| 9 | Jan Čihák | KKP | 998 | 1100 | 101 | 18 | 14 | 4 | 77 % | INTERCLUB DOUBLES GC '18 |
| 10 | Jan Král | CCCC | 997 | 993 | -4 | 67 | 41 | 26 | 61 % | Debl cup CCCC '24 |
| 11 | Dagmar Štěpánková | CCCC | 993 | 942 | -51 | 71 | 39 | 32 | 54 % | Debl cup CCCC '24 |
| 12 | John Lammin | KKP | 954 | 1023 | 68 | 13 | 10 | 3 | 76 % | Debl cup GC CCCC '14 |
| 13 | Jan Dolejš | Métis | 949 | 965 | 15 | 29 | 15 | 14 | 51 % | GC Métis Debl '26 |
| 14 | Lukáš Svoboda | CCDT | 946 | 1029 | 82 | 9 | 7 | 2 | 77 % | GC Métis Debl '23 |
| 15 | Roman Dušek | Métis | 946 | 976 | 30 | 17 | 10 | 7 | 58 % | GC Métis Debl '24 |
| 16 | David Hajn | CCDT | 941 | 988 | 46 | 13 | 8 | 5 | 61 % | INTERCLUB DOUBLES GC '24 |
| 17 | Anna Králová | CCCC | 939 | 845 | -95 | 68 | 37 | 31 | 54 % | INTERCLUB DOUBLES GC '24 |
| 18 | Marie Dolejšová | Métis | 916 | 959 | 43 | 26 | 13 | 13 | 50 % | GC Métis Debl '26 |
| 19 | Jiří Plachý | CCDT | 915 | 898 | -17 | 39 | 18 | 21 | 46 % | INTERCLUB DOUBLES GC '24 |
| 20 | Leona Vorlová | CCCC | 912 | 892 | -21 | 45 | 22 | 23 | 48 % | INTERCLUB DOUBLES GC '24 |
| 21 | Viktor Kloiber | CCDT | 908 | 927 | 19 | 22 | 13 | 9 | 59 % | Debl cup CCCC '24 |
| 22 | Cyril Přibyl | CCCB | 904 | 978 | 74 | 8 | 5 | 3 | 62 % | GC Métis Debl '26 |
| 23 | Kateřina Dehnerová ml. | Métis | 896 | 917 | 21 | 29 | 15 | 14 | 51 % | GC Métis Debl '26 |
| 24 | Václav Doskočil | CCDT | 895 | 968 | 72 | 5 | 3 | 2 | 60 % | INTERCLUB DOUBLES GC '24 |
| 25 | Ekaterina Pešková | x_LGCC | 892 | 953 | 61 | 8 | 5 | 3 | 62 % | Debl cup CCCC '19 |
| 26 | Alena Pažďorová | x_LGCC | 892 | 953 | 61 | 8 | 5 | 3 | 62 % | Debl cup CCCC '19 |
| 27 | Štěpán Kotyk | Métis | 891 | 836 | -55 | 21 | 10 | 11 | 47 % | GC Métis Debl '26 |
| 28 | Jakub Plachý | CCDT | 890 | 950 | 59 | 46 | 21 | 25 | 45 % | GC Métis Debl '26 |
| 29 | David Milostný | 889 | 931 | 42 | 6 | 4 | 2 | 66 % | Debl cup CCCC '20 | |
| 30 | Petr Kuchta | 888 | 995 | 106 | 4 | 4 | 0 | 100 % | Debl cup GC CCCC '11 | |
| 31 | Jan Dehner | Métis | 888 | 884 | -5 | 43 | 22 | 21 | 51 % | GC Métis Debl '26 |
| 32 | Petr Bárta st. | CCCC | 886 | 853 | -33 | 35 | 15 | 20 | 42 % | Debl cup CCCC '20 |
| 33 | Radka Dušková | 884 | 922 | 37 | 6 | 4 | 2 | 66 % | GC Métis Debl '25 | |
| 34 | Jan Brtník | CCDT | 880 | 945 | 65 | 5 | 3 | 2 | 60 % | GC Métis Debl '24 |
| 35 | Hana Hajnová | CCDT | 880 | 938 | 57 | 5 | 3 | 2 | 60 % | INTERCLUB DOUBLES GC '18 |
| 36 | Tomáš Hnát | CCCC | 880 | 910 | 30 | 5 | 3 | 2 | 60 % | Debl cup GC CCCC '14 |
| 37 | Josef Dolejš | Métis | 880 | 888 | 8 | 8 | 4 | 4 | 50 % | GC Métis Debl '26 |
| 38 | Filip Vávra | Métis | 876 | 881 | 4 | 5 | 2 | 3 | 40 % | GC Métis Debl '24 |
| 39 | Daniel Sládek | 875 | 875 | -1 | 7 | 3 | 4 | 42 % | GC Métis Debl '26 | |
| 40 | Adam Sládek | Métis | 875 | 875 | -1 | 7 | 3 | 4 | 42 % | GC Métis Debl '26 |
| 41 | Zdeněk Simaichl | 872 | 897 | 24 | 9 | 4 | 5 | 44 % | GC Métis Debl '23 | |
| 42 | Ondřej Simaichl | Métis | 872 | 897 | 24 | 9 | 4 | 5 | 44 % | GC Métis Debl '23 |
| 43 | Robert David | CCDT | 871 | 923 | 51 | 6 | 4 | 2 | 66 % | Debl cup CCCC '13 |
| 44 | Ema Kotyková | Métis | 869 | 920 | 51 | 4 | 2 | 2 | 50 % | GC Métis Debl '23 |
| 45 | Ivo Marták | 868 | 962 | 93 | 2 | 2 | 0 | 100 % | INTERCLUB DOUBLES GC '12 | |
| 46 | Jiří Čihák | 867 | 954 | 87 | 2 | 2 | 0 | 100 % | INTERCLUB DOUBLES GC '12 | |
| 47 | Hana Plachá | CCDT | 860 | 861 | 0 | 6 | 2 | 4 | 33 % | Debl cup CCCC '13 |
| 48 | Kristýna Svobodová | CCDT | 859 | 857 | -2 | 7 | 2 | 5 | 28 % | GC Métis Debl '26 |
| 49 | Michal Borák | 857 | 868 | 10 | 3 | 1 | 2 | 33 % | INTERCLUB DOUBLES GC '18 | |
| 50 | Eryk Puchala | Métis | 857 | 824 | -34 | 6 | 1 | 5 | 16 % | GC Métis Debl '25 |
| 51 | František Zbránek | 853 | 811 | -43 | 5 | 1 | 4 | 20 % | Debl cup CCCC '22 | |
| 52 | Renata Zbránková | 853 | 883 | 30 | 9 | 4 | 5 | 44 % | Debl cup GC CCCC '15 | |
| 53 | Kryštof Dušek | Métis | 852 | 864 | 12 | 19 | 9 | 10 | 47 % | GC Métis Debl '26 |
| 54 | Boris Navrátil | 852 | 872 | 20 | 1 | 0 | 1 | 0 % | INTERCLUB DOUBLES GC '12 | |
| 55 | Lucie Kotyková | KKP | 851 | 816 | -35 | 6 | 1 | 5 | 16 % | GC Métis Debl '26 |
| 56 | Jana Simaichlová | 850 | 823 | -27 | 4 | 0 | 4 | 0 % | GC Métis Debl '23 | |
| 57 | Petr Bárta ml. | CCCC | 850 | 839 | -12 | 2 | 0 | 2 | 0 % | INTERCLUB DOUBLES GC '12 |
| 58 | Tomáš Rejmont | CCCC | 850 | 827 | -23 | 3 | 0 | 3 | 0 % | Debl cup GC CCCC '11 |
| 59 | Adéla Navrátilová | x_FNCCO | 847 | 816 | -31 | 3 | 0 | 3 | 0 % | INTERCLUB DOUBLES GC '12 |
| 60 | Alena Míšková | x_LGCC | 847 | 821 | -26 | 7 | 1 | 6 | 14 % | Debl cup CCCC '19 |
| 61 | Marion Radová | x_LGCC | 847 | 821 | -26 | 7 | 1 | 6 | 14 % | Debl cup CCCC '19 |
| 62 | Adam Hruška | Métis | 846 | 809 | -37 | 4 | 0 | 4 | 0 % | GC Métis Debl '22 |
| 63 | Štěpán Hazdra jr. | CCDT | 843 | 806 | -38 | 5 | 0 | 5 | 0 % | GC Métis Debl '24 |
| 64 | Antonie Fabiánová | 843 | 804 | -39 | 6 | 0 | 6 | 0 % | GC Métis Debl '25 | |
| 65 | Jitka Draslarová | 842 | 809 | -34 | 10 | 3 | 7 | 30 % | Debl cup GC CCCC '15 | |
| 66 | Martina Navrátilová | x_FNCCO | 841 | 789 | -53 | 4 | 0 | 4 | 0 % | INTERCLUB DOUBLES GC '12 |
| 67 | Štěpánka Duchková | 841 | 799 | -43 | 5 | 0 | 5 | 0 % | GC Métis Debl '24 | |
| 68 | Jan Hruška | Métis | 841 | 854 | 13 | 9 | 3 | 6 | 33 % | GC Métis Debl '24 |
| 69 | Jiří Rákosník | Métis | 837 | 784 | -53 | 10 | 1 | 9 | 10 % | GC Métis Debl '26 |
| 70 | Kateřina Dehnerová | 835 | 801 | -34 | 22 | 7 | 15 | 31 % | GC Métis Debl '26 | |
| 71 | Štěpán Hazdra | CCDT | 827 | 796 | -32 | 19 | 6 | 13 | 31 % | INTERCLUB DOUBLES GC '24 |
| 72 | Petr Bauer | CCCC | 825 | 788 | -37 | 9 | 1 | 8 | 11 % | Debl cup GC CCCC '14 |
| 73 | Milada Bártová | CCCC | 822 | 815 | -8 | 12 | 3 | 9 | 25 % | Debl cup CCCC '22 |
| 74 | Tomáš Vrtný | Métis | 822 | 799 | -24 | 14 | 4 | 10 | 28 % | GC Métis Debl '22 |
| 75 | Jiří Svoboda | CCDT | 819 | 797 | -22 | 22 | 7 | 15 | 31 % | GC Métis Debl '26 |
| 76 | Petr Draslar | CCCC | 811 | 923 | 111 | 53 | 24 | 29 | 45 % | GC Métis Debl '26 |
| 77 | Naděžda Bauerová | CCCC | 811 | 770 | -41 | 64 | 29 | 35 | 45 % | Debl cup CCCC '24 |
| 78 | Monika Rákosníková | Métis | 769 | 684 | -85 | 15 | 1 | 14 | 6 % | GC Métis Debl '26 |
| 79 | Veronika Patrasová | Métis | 701 | 679 | -23 | 22 | 5 | 17 | 22 % | GC Métis Debl '26 |
| 80 | Alena Králová | CCCC | 700 | 636 | -65 | 25 | 2 | 23 | 8 % | Debl cup CCCC '16 |
| 81 | Jan Král st. | CCCC | 643 | 544 | -100 | 31 | 2 | 29 | 6 % | Debl cup CCCC '19 |