AČMK - hráči


Hana PLACHÁ(37 let)
Croquet Club Dynamo Telč
 
 
od r. 2003
  

účastník 16 turnajů, z toho 1x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 2 (0) / 13 (13)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(0:1)Bauer Petr 
 -2Hořický Local '10skupina D
 
(0:1)Bauerová Naděžda 
 -7O pohár CCCC '073. průchod
 
(0:1)Borák Michal 
 -10O pohár CCCC '072. průchod
 
(1:0)Cisovský Marek 
 +2(t)O pohár CCCC '06skupina G
 
(0:1)Častulík Zbyněk 
 -3formální turnaj při Interclubu '05skupina B
 
(1:0)Dehnerová Kateřina 
 +6(t)Havířovský pohár '045. průchod
 
(0:1)Děrgel Petr 
 -8Ostrava Croquet NCA Cup '031. průchod
 
(0:1)Doskočil Václav 
 -12Telč croquet '03skupina B
 
(0:1)Duben Martin 
 -8Pohár spravedlnosti '04čtvrtfinále
 
(0:1)Hajn David 
 -5(t)Telč croquet '05skupina C
 
(0:5)Hajnová Hana 
 -2(t)Havířovský pohár '041. průchod
 -3(t)Telč croquet '05skupina C
 -11formální turnaj při Interclubu '05finále
 -7(t)Podzimní CCCC turnaj '07skupina C
 -25Telčský pohár '12čtvrtfinále
 
(2:1)Hazdra Štěpán 
 +1(t)Telčský pohár '04skupina B
 +8Havířovský pohár '042. průchod
 -9Hořický Local '10skupina D
 
(1:0)Horká Andrea 
 +13formální turnaj při Interclubu '05skupina B
 
(0:1)Jarošová Martina 
 -5(t)Telč croquet '06Draw 1. kolo
 
(0:1)Klenner Libor 
 -8Podzimní CCCC turnaj '07skupina C
 
(1:0)Kotlán Pavel 
 +11Pohár spravedlnosti '04osmifinále
 
(1:0)Kotyk Michal 
 +9Havířovský pohár '043. průchod
 
(0:1)Kozel František 
 -1(t)Telč croquet '07Draw 1. kolo
 
(1:0)Majer Tomáš 
 +12formální turnaj při Interclubu '05skupina B
 
(0:1)Navrátilová Martina 
 -12Havířovský pohár '05osmifinále
 
(1:1)Pantoflíček Jiří 
 -4(t)Telčský pohár '04skupina B
 +3formální turnaj při Interclubu '05semifinále
 
(0:1)Pavlů Michal 
 -3Telčský pohár '05skupina F
 
(0:6)Plachý Jiří 
 -7Telč croquet '03skupina B
 -8Telčský pohár '04skupina B
 -12Havířovský pohár '044. průchod
 -11Telčský pohár '05skupina F
 -10Telč croquet '06Process 2. kolo
 -11O pohár CCCC '06skupina G
 
(0:1)Pospíšilová Lucie 
 -6Telč croquet '03skupina B
 
(0:1)Rejmont Tomáš 
 -13Hořický Local '10skupina D
 
(0:1)Stankuš Otakar 
 -4Havířovský pohár '046. průchod
 
(0:1)Struhalová Dana 
 -8Ostrava Croquet NCA Cup '032. průchod
 
(0:1)Vorel Stanislav 
 -12Podzimní CCCC turnaj '07skupina C
 
(0:1)Vrtný Tomáš 
 -6O pohár CCCC '071. průchod
 
(0:2)Zeman Daniel 
 -10Telčský pohár '05skupina F
 -3(t)Telč croquet '07Process 1. kolo
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email