AČMK - hráči


Václav DOSKOČIL(35 let)
Croquet Club Dynamo Telč
 
 
od r. 2003
  

účastník 22 turnajů, z toho 5x vítěz turnaje a 1x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 18 (1) / 2 (0)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(3:2)Bárta ml. Petr 
 -6INTERCLUB '09CCCC vs. CCDT
 -6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10finále
 +1MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10finále
 +12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10finále
 +2INTERCLUB '12CCCC vs. CCDT
 
(1:1)Bárta st. Petr 
 +12INTERCLUB '09CCCC vs. CCDT
 -6O pohár CCCC '10skupina D
 
(2:0)Borák Michal 
 +11Svatováclavský turnaj '062. průchod
 +2INTERCLUB '12CCDT vs. SKKS
 
(1:0)Cisovský Marek 
 +14INTERCLUB '12CCDT vs. FNCCO
 
(2:0)Čihák Jiří 
 +6INTERCLUB '09CCDT vs. KKP
 +24Telčský pohár '094. průchod
 
(3:1)Čihák Jan 
 +1(t)O pohár CCCC '10skupina D
 +10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina B
 +5Svatováclavský turnaj '10plate semifinále
 13(t)INTERCLUB SINGLES AC '18CCDT vs. KKP
 
(1:0)Davidová Martina 
 +7(t)Havířovský pohár '03Draw 2. kolo
 
(5:0)Dehner Jan 
 +5Telčský pohár '05čtvrtfinále
 +11Kroketová Praha '062. průchod
 +5INTERCLUB '076. zápas
 +3INTERCLUB '09CCDT vs. SKKS
 +6Telč croquet all-round cup AC '14skupina A
 
(2:0)Dehnerová Kateřina 
 +1(t)Kroketová Praha '05Process 2. kolo
 +6Telčský pohár '05osmifinále
 
(4:6)Hajn David 
 -9Telčský pohár '05semifinále
 -5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06čtvrtfinále
 -3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06čtvrtfinále
 +4Kroketová Praha '063. průchod
 +13Telčský pohár '06finále
 +1(t)Svatováclavský turnaj '061. průchod
 -10Telč croquet '105. průchod
 -6Svatováclavský turnaj '10semifinále
 -3Svatováclavský turnaj '11Draw čtvrtfinále
 +4Telč croquet all-round cup AC '14semifinále
 
(5:2)Hajnová Hana 
 +14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina C
 -11Telčský pohár '091. průchod
 -7MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10semifinále
 +5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10semifinále
 +11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10semifinále
 +9(t)Telč croquet all-round cup AC '15osmifinále
 +4Telč croquet all-round cup AC '16skupina B
 
(4:1)Havlík Miroslav 
 +5(t)Telč croquet '07Process 2. kolo
 +10Telčský pohár '07skupina B
 +4(t)O pohár CCCC '10skupina D
 +3(t)Telč croquet all-round cup AC '16skupina B
 -6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16čtvrtfinále
 
(4:0)Hazdra Štěpán 
 +10Telč croquet '03skupina B
 +14Svatováclavský turnaj '063. průchod
 +5Telč croquet '104. průchod
 +14Telč croquet all-round cup AC '14skupina A
 
(1:0)Holub Martin 
 +12Telčský pohár '06skupina D
 
(4:1)Jaroš Robert 
 +9Telčský pohár '06semifinále
 +5(t)Telč croquet '07Draw 3. kolo
 -7Telčský pohár '07skupina B
 +2MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 +7MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 
(3:0)Jarošová Martina 
 +6(t)Kroketová Praha '05Draw 2. kolo
 +6Telčský pohár '05skupina E
 +8(t)Telčský pohár '06skupina D
 
(1:0)Kociánová Monika 
 +10Havířovský pohár '03Process 1. kolo
 
(1:0)Kotrbová Zuzana 
 +8Telčský pohár '05skupina E
 
(6:0)Kotyk Michal 
 +2(t)Havířovský pohár '03Draw 1. kolo
 +6(t)Kroketová Praha '05Process 1. kolo
 +7Kroketová Praha '061. průchod
 +5INTERCLUB '078. zápas
 +2(t)Telč croquet '103. průchod
 +23MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16osmifinále
 
(1:0)Král Jan 
 +9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina B
 
(4:0)Králová Anna 
 +23Telčský pohár '092. průchod
 +2(t)INTERCLUB '15CCCC vs. CCDT
 +17MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina B
 +15(t)INTERCLUB SINGLES AC '18CCCC vs. CCDT
 
(0:1)Lammin John 
 -3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina B
 
(1:1)Marták Ivo 
 -10INTERCLUB '09CCDT vs. SKKS
 +14Svatováclavský turnaj '10plate finále
 
(1:0)Navrátilová Martina 
 +8INTERCLUB '09CCDT vs. FNCCO
 
(1:0)Pažďora Miroslav 
 +10(t)Telč croquet '07Process 3. kolo
 
(1:0)Plachá Hana 
 +12Telč croquet '03skupina B
 
(2:7)Plachý Jiří 
 -1Telč croquet '03skupina B
 +9Svatováclavský turnaj '06finále
 -9Telčský pohár '07čtvrtfinále
 -18Telčský pohár '093. průchod
 -2(t)Telč croquet '101. průchod
 +8MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina B
 -8Svatováclavský turnaj '11Process čtvrtfinále
 -2Telč croquet all-round cup AC '14finále
 -9Telč croquet all-round cup AC '16semifinále
 
(1:0)Pojer Lukáš 
 +11Telčský pohár '05skupina E
 
(1:0)Pospíšilová Lucie 
 +6Telč croquet '03skupina B
 
(2:1)Stankuš Otakar 
 -7INTERCLUB '078. zápas
 +6INTERCLUB '09CCDT vs. KKP
 +6INTERCLUB '12CCDT vs. KKP
 
(1:0)Struhala Jaromír 
 +2INTERCLUB '09CCDT vs. FNCCO
 
(2:0)Vorel Stanislav 
 +11Telč croquet '07Draw 2. kolo
 +6(t)Svatováclavský turnaj '11Draw 1. kolo
 
(2:0)Vorlová Leona 
 +12O pohár CCCC '10skupina D
 +7(t)Telč croquet '102. průchod
 
(2:5)Vrtný Tomáš 
 -4(t)Havířovský pohár '03Process 2. kolo
 -13(p)Havířovský pohár '03čtvrtfinále
 -7(t)Kroketová Praha '05semifinále
 -9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina C
 +8Kroketová Praha '064. průchod
 +12(p)INTERCLUB '076. zápas
 -3(t)Telč croquet all-round cup AC '15čtvrtfinále
 
(3:0)Zeman Daniel 
 +11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina C
 +12Telčský pohár '07skupina B
 +11Svatováclavský turnaj '10čtvrtfinále
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email