AČMK - hráči


Petr BÁRTA ML.(31 let)
Czech Country Croquet Club Hořice
 
 
od r. 2006
  

účastník 15 turnajů, z toho 4x vítěz turnaje a 5x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 12 (6) / 4 (0)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(4:0)Bárta st. Petr 
 +11O pohár CCCC '071. průchod
 +13Pohár města Hořic '09semifinále
 +11Pohár města Hořic '10skupina C
 +6O pohár CCCC '11skupina D
 
(2:0)Bártová Milada 
 +10O pohár CCCC '10skupina B
 +13Kroketová Praha '14skupina A
 
(1:0)Bauer Petr 
 +5O pohár CCCC '10skupina B
 
(1:0)Bauerová Naděžda 
 +12O pohár CCCC '10skupina B
 
(1:1)Borák Michal 
 -3INTERCLUB '077. zápas
 +7INTERCLUB '12CCCC vs. SKKS
 
(1:0)Cisovská Tereza 
 +12O pohár CCCC '06skupina B
 
(1:0)Cisovský Marek 
 +14INTERCLUB '12CCCC vs. FNCCO
 
(3:2)Čihák Jan 
 +15Pohár města Hořic '10semifinále
 -2Kroketová Praha '14finále
 -10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina C
 +1MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16finále
 +7 PMISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16finále
 
(3:0)Čihák Jiří 
 +24Pohár města Hořic '10čtvrtfinále
 +23Pohár města Hořic '11skupina D
 +9Kroketová Praha '14skupina A
 
(2:0)Dehner Jan 
 +4INTERCLUB '071. zápas
 +10INTERCLUB '09CCCC vs. SKKS
 
(1:0)Dehnerová Kateřina 
 +13INTERCLUB '071. zápas
 
(2:3)Doskočil Václav 
 +6INTERCLUB '09CCCC vs. CCDT
 -12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10finále
 -1MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10finále
 +6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10finále
 -2INTERCLUB '12CCCC vs. CCDT
 
(2:0)Draslar Petr 
 +13Pohár města Hořic '10skupina C
 +24Pohár města Hořic '11skupina D
 
(7:6)Hajn David 
 -10O pohár CCCC '072. průchod
 +8INTERCLUB '073. zápas
 -10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08finále
 -10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08finále
 -7Telčský pohár '08finále
 +11INTERCLUB '09CCCC vs. CCDT
 -11O pohár CCCC '10semifinále
 -3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10semifinále
 +5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10semifinále
 +8MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10semifinále
 +12O pohár CCCC '11skupina D
 +3Pohár města Hořic '11semifinále
 +14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16čtvrtfinále
 
(3:0)Hajnová Hana 
 +11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina D
 +12Telčský pohár '08semifinále
 +2(t)Pohár města Hořic '09čtvrtfinále
 
(1:1)Havlík Miroslav 
 -1O pohár CCCC '06čtvrtfinále
 +10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16semifinále
 
(2:0)Hazdra Štěpán 
 +10Velikonoční turnaj '09plate finále
 +9O pohár CCCC '11skupina D
 
(3:2)Jaroš Robert 
 -5INTERCLUB '073. zápas
 -4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08semifinále
 +9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08semifinále
 +9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08semifinále
 +12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina D
 
(5:1)Kotyk Michal 
 -10INTERCLUB '075. zápas
 +11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina D
 +12Telčský pohár '08skupina B
 +13Velikonoční turnaj '09plate čtvrtfinále
 +3Kroketová Praha '14skupina A
 +26MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina C
 
(1:0)Kozel František 
 +10Telčský pohár '06skupina B
 
(1:1)Král Jan 
 +8O pohár CCCC '06skupina B
 -4Hořický Local '10skupina C
 
(1:0)Králová Anna 
 +1(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16osmifinále
 
(1:0)Lammin John 
 +3(t)Kroketová Praha '14semifinále
 
(2:2)Marták Ivo 
 +3INTERCLUB '077. zápas
 +3Pohár města Hořic '09finále
 -2INTERCLUB '09CCCC vs. SKKS
 -9Pohár města Hořic '10finále
 
(2:0)Navrátilová Martina 
 +7Velikonoční turnaj '09plate semifinále
 +14INTERCLUB '09CCCC vs. FNCCO
 
(4:3)Plachý Jiří 
 -9Telčský pohár '06skupina B
 -9Velikonoční turnaj '09čtvrtfinále
 -9Hořický Local '10skupina C
 +2MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 +6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 +12O pohár CCCC '11finále
 +18Pohár města Hořic '11finále
 
(2:0)Rejmont Tomáš 
 +3(t)Telčský pohár '08skupina B
 +14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina D
 
(3:2)Stankuš Otakar 
 -6INTERCLUB '075. zápas
 +6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina D
 +10INTERCLUB '09CCCC vs. KKP
 +14INTERCLUB '12CCCC vs. KKP
 -9Kroketová Praha '14skupina A
 
(1:0)Struhala Jaromír 
 +8INTERCLUB '09CCCC vs. FNCCO
 
(3:0)Štěpánková Dagmar 
 +18Pohár města Hořic '09osmifinále
 +6O pohár CCCC '11semifinále
 +21Pohár města Hořic '11skupina D
 
(3:0)Vorel Stanislav 
 +11O pohár CCCC '10skupina B
 +8Hořický Local '10skupina C
 +13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina D
 
(1:0)Vorlová Leona 
 +7Telčský pohár '06skupina B
 
(2:1)Vrtný Tomáš 
 -4(t)O pohár CCCC '073. průchod
 +5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 +11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 
(1:0)Zeman Daniel 
 +13Telčský pohár '08skupina B
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email