AČMK - hráči


Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ(65 let)
Czech Country Croquet Club Hořice
 
 
od r. 2007
  

účastník 31 turnajů, z toho 1x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 3 (0) / 5 (2)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(0:3)Bárta ml. Petr 
 -18Pohár města Hořic '09osmifinále
 -6O pohár CCCC '11semifinále
 -21Pohár města Hořic '11skupina D
 
(2:2)Bárta st. Petr 
 -4O pohár CCCC '09skupina C
 -1Podzimní turnaj CCCC '091. průchod
 +8Podzimní CCCC turnaj '12skupina B
 +6O pohár CCCC '13plate čtvrtfinále
 
(4:1)Bártová Milada 
 -7Loser cup '093. průchod
 +8Hořický Local '10skupina B
 +10Pohár města Hořic '10skupina D
 +4Podzimní CCCC turnaj '111. průchod
 +1Podzimní turnaj CCCC '14skupina B
 
(7:0)Bauerová Naděžda 
 +8Podzimní turnaj CCCC '08skupina A
 +8O pohár CCCC '09skupina C
 +4Podzimní turnaj CCCC '093. průchod
 +5O pohár CCCC '13plate semifinále
 +18Pohár města Hořice '13skupina B
 +11Podzimní CCCC turnaj '133. průchod
 +12Pohár města Hořice '14skupina D
 
(0:1)Burian Bohumil 
 -2(t)Loser cup '092. průchod
 
(1:0)Bury Hynek 
 +6Podzimní CCCC turnaj '10skupina A
 
(0:1)Cisovský Marek 
 -11O pohár CCCC '073. průchod
 
(1:2)Čihák Jiří 
 +7(t)Pohár města Hořic '091. kolo
 -3(t)Pohár města Hořic '10skupina D
 -1(t)Pohár města Hořic '11skupina D
 
(0:5)Čihák Jan 
 -4(t)Loser cup '095. průchod
 -3Pohár města Hořic '10skupina D
 -13Podzimní CCCC turnaj '112. průchod
 -10Podzimní CCCC turnaj '12skupina B
 -16Pohár města Hořice '13skupina B
 
(0:1)Dehner Jan 
 -1(t)Hořický Local '10skupina B
 
(6:3)Draslar Petr 
 -2(t)Pohár města Hořic '09plate finále
 -7Kroketová Praha '09skupina A
 +5Podzimní turnaj CCCC '092. průchod
 +4(t)O pohár CCCC '10skupina C
 +7O pohár CCCC '11skupina A
 +4(t)Pohár města Hořic '11skupina D
 +6Pohár města Hořic '11plate skupina B
 -3O pohár CCCC '12skupina A
 +2(t)Pohár města Hořice '14plate skupina A
 
(0:2)Hajn David 
 -14(p)Podzimní CCCC turnaj '07skupina A
 -20Telč croquet all-round cup AC '15čtvrtfinále
 
(0:3)Hajnová Hana 
 -16Telčský pohár '092. průchod
 -2O pohár CCCC '12skupina A
 -3(t)Pohár města Hořice '15skupina A
 
(1:3)Havlík Miroslav 
 -2Podzimní CCCC turnaj '10čtvrtfinále
 +1O pohár CCCC '11skupina A
 -13Pohár města Hořic '11plate skupina B
 -22Pohár města Hořice '14skupina D
 
(1:4)Hazdra Štěpán 
 -3(t)O pohár CCCC '08skupina A
 +6Pohár města Hořic '09plate semifinále
 -4(t)Podzimní turnaj CCCC '095. průchod
 -2(t)O pohár CCCC '10skupina C
 -1(t)Loser cup '10semifinále
 
(1:3)Kotyk Michal 
 -8Pohár města Hořic '10plate čtvrtfinále
 -12O pohár CCCC '13čtvrtfinále
 -14Pohár města Hořice '13skupina B
 +1(t)O pohár CCCC '16skupina A
 
(2:0)Kozel František 
 +2O pohár CCCC '06skupina D
 +3O pohár CCCC '072. průchod
 
(4:5)Král Jan 
 +1(t)O pohár CCCC '08skupina A
 -1(t)Podzimní turnaj CCCC '08skupina A
 -6(t)Kroketová Praha '09plate čtvrtfinále
 +4(t)Telčský pohár '091. průchod
 +7Pohár města Hořic '11plate skupina B
 -6Podzimní CCCC turnaj '113. průchod
 -4(t)O pohár CCCC '13plate finále
 -7(t)Pohár města Hořice '14plate skupina A
 +4(t)Podzimní turnaj CCCC '14skupina B
 
(8:5)Králová Anna 
 +2(t)Podzimní turnaj CCCC '08čtvrtfinále
 +11O pohár CCCC '09skupina C
 +6(t)Telčský pohár '094. průchod
 +4(t)Hořický Local '10skupina B
 +1(t)Loser cup '10čtvrtfinále
 +3Podzimní CCCC turnaj '114. průchod
 +3O pohár CCCC '12skupina A
 -11Pohár města Hořice '13skupina B
 -10Pohár města Hořice '14plate skupina A
 -5Podzimní turnaj CCCC '14skupina B
 -10Pohár města Hořice '15semifinále
 +2(t)O pohár CCCC '18skupina B
 -3O pohár CCCC '18o 3. místo
 
(2:0)Kuchta Petr 
 +5O pohár CCCC '08skupina A
 +5Kroketová Praha '09skupina A
 
(0:2)Marták Ivo 
 -7Podzimní turnaj CCCC '08finále
 -11O pohár CCCC '10skupina C
 
(1:0)Pantoflíček Jiří 
 +5(t)Loser cup '094. průchod
 
(0:2)Plachý Jiří 
 -12O pohár CCCC '08skupina A
 -10Kroketová Praha '09skupina A
 
(0:5)Rejmont Tomáš 
 -6O pohár CCCC '09semifinále
 -11Podzimní turnaj CCCC '094. průchod
 -2(t)Podzimní CCCC turnaj '10skupina A
 -10Podzimní CCCC turnaj '116. průchod
 -1(t)O pohár CCCC '18skupina B
 
(1:2)Stankuš Otakar 
 -10O pohár CCCC '071. průchod
 +9Podzimní turnaj CCCC '08semifinále
 -7O pohár CCCC '16skupina A
 
(0:1)Svoboda Libor 
 -2O pohár CCCC '06skupina D
 
(0:1)Uhříček Břetislav 
 -6Podzimní CCCC turnaj '07skupina A
 
(0:1)Vít Jiří 
 -4Podzimní CCCC turnaj '07skupina A
 
(4:4)Vorel Stanislav 
 +7Podzimní turnaj CCCC '08skupina A
 +2Pohár města Hořic '09plate 1. kolo
 +7Podzimní CCCC turnaj '115. průchod
 -1(t)Podzimní CCCC turnaj '12skupina B
 -8Podzimní CCCC turnaj '131. průchod
 +4(t)Pohár města Hořice '15skupina A
 -9O pohár CCCC '16skupina A
 -5O pohár CCCC '18semifinále
 
(5:0)Vorlová Leona 
 +13Pohár města Hořic '09plate čtvrtfinále
 +1O pohár CCCC '11skupina A
 +12Podzimní CCCC turnaj '12skupina B
 +6Podzimní CCCC turnaj '134. průchod
 +5(t)Pohár města Hořice '15skupina A
 
(0:2)Vrtný Tomáš 
 -7Kvalifikace na MR 2008 '081. kolo
 -17(t)Telčský pohár '093. průchod
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email