AČMK - hráči


Miroslav HAVLÍK(42 let)
Croquet Club Dynamo Telč
 
 
od r. 2005
  

účastník 29 turnajů, z toho 7x vítěz turnaje a 4x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 10 (0) / 7 (1)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(1:1)Bárta ml. Petr 
 +1O pohár CCCC '06čtvrtfinále
 -10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16semifinále
 
(2:0)Bárta st. Petr 
 +10O pohár CCCC '10skupina D
 +14Podzimní CCCC turnaj '10skupina C
 
(3:0)Bauerová Naděžda 
 +12Podzimní CCCC turnaj '10skupina C
 +22Pohár města Hořic '11skupina C
 +23Pohár města Hořice '14skupina D
 
(2:0)Borák Michal 
 +6Velikonoční turnaj '11finále
 +13Kroketová Praha '12semifinále
 
(1:0)Burian Bohumil 
 +5Loser cup '07Process 1. kolo
 
(1:0)Bury Hynek 
 +12Kroketová Praha '12skupina A
 
(1:0)Cisovská Tereza 
 +14Velikonoční turnaj '11skupina A
 
(0:1)Cisovský Marek 
 -1(t)Loser cup '07Process 2. kolo
 
(1:0)Čihák Jiří 
 +11Kroketová Praha '12skupina A
 
(3:1)Čihák Jan 
 -4(t)O pohár CCCC '10skupina D
 +8Pohár města Hořic '11
 +13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 +22Pohár města Hořice '14finále
 
(2:4)Dehner Jan 
 -10Telčský pohár '05skupina D
 -10Velikonoční turnaj '063. průchod
 -10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina D
 +6Velikonoční turnaj '11semifinále
 -10Kroketová Praha '12skupina A
 +11Telč croquet all-round cup AC '131. průchod
 
(1:0)Dehnerová Kateřina 
 +9Havířovský pohár '05osmifinále
 
(1:4)Doskočil Václav 
 -5(t)Telč croquet '07Process 2. kolo
 -10Telčský pohár '07skupina B
 -4(t)O pohár CCCC '10skupina D
 -3(t)Telč croquet all-round cup AC '16skupina B
 +6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16čtvrtfinále
 
(2:0)Draslar Petr 
 +9O pohár CCCC '11skupina A
 +4Pohár města Hořic '11plate skupina B
 
(3:5)Hajn David 
 -10O pohár CCCC '06semifinále
 +3Podzimní CCCC turnaj '07finále
 -3Svatováclavský turnaj '11finále
 -12Telč croquet all-round cup AC '12čtvrtfinále
 -12Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 -11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13semifinále
 +11Pohár města Hořice '14semifinále
 +15Telč croquet all-round cup AC '15semifinále
 
(1:2)Hajnová Hana 
 -2(t)Telč croquet '07Draw 1. kolo
 +5Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 -12Telč croquet all-round cup AC '16skupina B
 
(5:2)Hazdra Štěpán 
 +1(t)Telčský pohár '05skupina D
 -4(t)Velikonoční turnaj '061. průchod
 +8(t)O pohár CCCC '06skupina F
 +4(t)Telčský pohár '11plate skupina A
 +10Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 +14Telč croquet all-round cup AC '16plate semifinále
 -5(t)Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 
(1:0)Jaroš Erik 
 +6Kvalifikace na MR 2006 '052. kolo
 
(3:0)Jaroš Robert 
 +7Telčský pohár '07skupina B
 +8Svatováclavský turnaj '11Draw čtvrtfinále
 +14Svatováclavský turnaj '11Process semifinále
 
(0:1)Jarošová Martina 
 -14Telčský pohár '05osmifinále
 
(1:0)Klenner Libor 
 +3Podzimní CCCC turnaj '07čtvrtfinále
 
(1:0)Kotrbová Zuzana 
 +8Kvalifikace na MR 2006 '051. kolo
 
(4:0)Kotyk Michal 
 +8Telč croquet all-round cup AC '133. průchod
 +13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 +2Telč croquet all-round cup AC '16plate finále
 +4(t)Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 
(6:1)Král Jan 
 +11Podzimní CCCC turnaj '07skupina G
 -1Telčský pohár '11osmifinále
 +8Pohár města Hořic '11plate skupina B
 +8Telč croquet all-round cup AC '12plate finále
 +24MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 +13(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina D
 +1(t)Telč croquet all-round cup AC '17semifinále
 
(6:1)Králová Anna 
 +10Podzimní CCCC turnaj '10semifinále
 -1(t)Svatováclavský turnaj '11Draw semifinále
 +14Svatováclavský turnaj '11Process čtvrtfinále
 +5Telč croquet all-round cup AC '12plate semifinále
 +24MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 +15Telč croquet all-round cup AC '15čtvrtfinále
 +6Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 
(0:1)Majer Tomáš 
 -5Velikonoční turnaj '064. průchod
 
(1:3)Marták Ivo 
 -9(t)Loser cup '07Draw 2. kolo
 +1Podzimní CCCC turnaj '07semifinále
 -3Velikonoční turnaj '11skupina A
 -5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 
(0:1)Navrátilová Martina 
 -3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina D
 
(2:0)Pavlů Michal 
 +7Kvalifikace na MR 2006 '053. kolo
 +4(t)Telč croquet '07Process 1. kolo
 
(3:3)Plachý Jiří 
 -7Havířovský pohár '05čtvrtfinále
 -11Telč croquet '06Process 1. kolo
 +4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina D
 +12Svatováclavský turnaj '11Process finále
 +12Telč croquet all-round cup AC '135. průchod
 -3Telč croquet all-round cup AC '17finále
 
(0:2)Rejmont Tomáš 
 -2Podzimní CCCC turnaj '07skupina G
 -3Podzimní CCCC turnaj '10finále
 
(3:2)Stankuš Otakar 
 -7Telčský pohár '11plate skupina A
 -7Pohár města Hořic '11skupina C
 +11Kroketová Praha '12finále
 +12Telč croquet all-round cup AC '132. průchod
 +17INTERCLUB '15CCCC vs. KKP
 
(0:1)Struhala Jaromír 
 -1(t)Velikonoční turnaj '062. průchod
 
(1:0)Štěpánek Pavel 
 +4O pohár CCCC '06skupina F
 
(3:1)Štěpánková Dagmar 
 +2Podzimní CCCC turnaj '10čtvrtfinále
 -1O pohár CCCC '11skupina A
 +13Pohár města Hořic '11plate skupina B
 +22Pohár města Hořice '14skupina D
 
(1:1)Vorel Stanislav 
 -4Podzimní CCCC turnaj '10skupina C
 +21Telč croquet all-round cup AC '15osmifinále
 
(2:0)Vorlová Leona 
 +12O pohár CCCC '10skupina D
 +13O pohár CCCC '11skupina A
 
(3:0)Vrtný Tomáš 
 +4tVelikonoční turnaj '11skupina A
 +11Telč croquet all-round cup AC '134. průchod
 +23Telč croquet all-round cup AC '15finále
 
(2:0)Zbránková Renata 
 +13Telč croquet all-round cup AC '12osmifinále
 +14Telč croquet all-round cup AC '12plate čtvrtfinále
 
(0:2)Zeman Daniel 
 -3(t)Telč croquet '06Draw 1. kolo
 -4Telčský pohár '07skupina B
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email