AČMK - hráči


Robert JAROŠ(44 let)
 
 
 
od r. 2003
  

účastník 27 turnajů, z toho 3x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 5 (0) / 4 (4)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(2:3)Bárta ml. Petr 
 +5INTERCLUB '073. zápas
 -9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08semifinále
 -9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08semifinále
 +4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08semifinále
 -12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina D
 
(1:3)Borák Michal 
 +2INTERCLUB '0710. zápas
 -11Velikonoční turnaj '08plate finále
 -11Telč croquet '08Draw čtvrtfinále
 -8Telč croquet '08Process semifinále
 
(2:0)Burian Bohumil 
 +13Telč croquet '06Process 2. kolo
 +5(t)Telč croquet '07Process 1. kolo
 
(1:0)Cisovský Marek 
 +7Velikonoční turnaj '08plate 1. kolo
 
(1:0)Častulík Zbyněk 
 +8Telčský pohár '05skupina C
 
(0:1)Čihák Jiří 
 -1(t)Kroketová Praha '105. průchod
 
(1:3)Čihák Jan 
 +4(t)Telčský pohár '091. průchod
 -5(t)Kroketová Praha '104. průchod
 -14Telčský pohár '12plate semifinále
 -4tTelčský pohár '12plate semifinále
 
(1:4)Dehner Jan 
 +1(t)Kroketová Praha '05Process 2. kolo
 -3INTERCLUB '052. zápas
 -9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06čtvrtfinále
 -8MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06čtvrtfinále
 -9Telč croquet '095. průchod
 
(0:1)Dehnerová Kateřina 
 -1(t)Kroketová Praha '05Draw 1. kolo
 
(1:4)Doskočil Václav 
 -9Telčský pohár '06semifinále
 -5(t)Telč croquet '07Draw 3. kolo
 +7Telčský pohár '07skupina B
 -7MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 -2MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 
(1:6)Hajn David 
 -8Havířovský pohár '046. průchod
 -6Telč croquet '06semifinále
 -11Podzimní CCCC turnaj '07semifinále
 -8Telčský pohár '08skupina A
 -11Svatováclavský turnaj '08semifinále
 -13Kroketová Praha '102. průchod
 +5Telč croquet all-round cup AC '12semifinále
 
(1:2)Hajnová Hana 
 -6Havířovský pohár '044. průchod
 -1Kroketová Praha '05semifinále
 +10Telč croquet '07Process 3. kolo
 
(0:3)Havlík Miroslav 
 -7Telčský pohár '07skupina B
 -8Svatováclavský turnaj '11Draw čtvrtfinále
 -14Svatováclavský turnaj '11Process semifinále
 
(8:1)Hazdra Štěpán 
 +1(t)Havířovský pohár '045. průchod
 +10Telč croquet '06Draw 2. kolo
 +12Podzimní CCCC turnaj '07čtvrtfinále
 +12Velikonoční turnaj '081. kolo
 +12Telč croquet '08Process čtvrtfinále
 +13Telčský pohár '08skupina A
 -7Telč croquet '093. průchod
 +14Telč croquet '103. průchod
 +2(t)Svatováclavský turnaj '11Process čtvrtfinále
 
(2:0)Jaroš Erik 
 +11Telč croquet '03skupina A
 +7(t)Telč croquet '05skupina D
 
(4:1)Jarošová Martina 
 +6Telč croquet '03skupina A
 +7Telčský pohár '04semifinále
 -7Velikonoční turnaj '05čtvrtfinále
 +3(t)Kroketová Praha '05čtvrtfinále
 +7MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina B
 
(2:0)Kotrbová Zuzana 
 +12Telčský pohár '06skupina C
 +10Telč croquet '07Draw 2. kolo
 
(3:1)Kotyk Michal 
 +6INTERCLUB '051. zápas
 -2(t)Telčský pohár '07čtvrtfinále
 +6(t)Kroketová Praha '103. průchod
 +6Telč croquet '105. průchod
 
(1:0)Kozel František 
 +6INTERCLUB '073. zápas
 
(1:0)Král Jan 
 +4Telč croquet all-round cup AC '12čtvrtfinále
 
(1:0)Králová Anna 
 +11Telč croquet '101. průchod
 
(1:0)Majer Tomáš 
 +13Telčský pohár '04skupina D
 
(2:4)Marták Ivo 
 -8Telč croquet '07Process čtvrtfinále
 -1INTERCLUB '0710. zápas
 -4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 +3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 +4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 -12Telč croquet '091. průchod
 
(1:0)Mátl Jan 
 +13Telčský pohár '05skupina C
 
(1:0)Návrat Ivo 
 +Telč croquet '03skupina A
 
(1:0)Navrátilová Martina 
 +10Velikonoční turnaj '08plate 2. kolo
 
(1:1)Pantoflíček Jiří 
 +8Telčský pohár '04čtvrtfinále
 -1(t)Telčský pohár '05skupina C
 
(2:5)Plachý Jiří 
 -2Telč croquet '03finále
 +11Velikonoční turnaj '05osmifinále
 -3Velikonoční turnaj '08čtvrtfinále
 -11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina C
 -6Telčský pohár '08skupina A
 +13Kroketová Praha '101. průchod
 -2(t)Telč croquet '104. průchod
 
(2:0)Rejmont Tomáš 
 +11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina C
 +10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina D
 
(4:4)Stankuš Otakar 
 -4Pohár spravedlnosti '04čtvrtfinále
 +4Telčský pohár '04skupina D
 -5Telčský pohár '04finále
 +2(t)Havířovský pohár '043. průchod
 +3INTERCLUB '051. zápas
 +6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina B
 -9Telč croquet all-round cup AC '12finále
 -16tTelčský pohár '12čtvrtfinále
 
(2:0)Struhala Jaromír 
 +11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina B
 +3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina C
 
(1:0)Šmach Michal 
 +12Telč croquet '03skupina A
 
(1:0)Štěpánek Pavel 
 +10Podzimní CCCC turnaj '07skupina D
 
(4:0)Vorel Stanislav 
 +10Telčský pohár '06skupina C
 +5(t)Svatováclavský turnaj '08čtvrtfinále
 +6(t)Telč croquet '092. průchod
 +6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina D
 
(3:0)Vorlová Leona 
 +13Telč croquet '07Draw 1. kolo
 +7Podzimní CCCC turnaj '07skupina D
 +11Svatováclavský turnaj '11Draw 1. kolo
 
(0:2)Vrtný Tomáš 
 -3(t)Havířovský pohár '041. průchod
 -3INTERCLUB '052. zápas
 
(0:1)Walderdorff Leopold 
 -12Telč croquet '05skupina D
 
(5:0)Zeman Daniel 
 +8Telčský pohár '04skupina D
 +3(t)Telčský pohár '06skupina C
 +4Telčský pohár '07skupina B
 +11Telč croquet '094. průchod
 +10Telč croquet '102. průchod
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email