AČMK - hráči


Stanislav VOREL(61 let)
Czech Country Croquet Club Hořice
 
 
od r. 2006
  

účastník 38 turnajů, z toho 2x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 4 (0) / 9 (3)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(0:3)Bárta ml. Petr 
 -11O pohár CCCC '10skupina B
 -8Hořický Local '10skupina C
 -13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina D
 
(1:2)Bárta st. Petr 
 -2(t)Paralelní turnaj CCCC '08skupina B
 -9Podzimní CCCC turnaj '10skupina C
 +9Podzimní CCCC turnaj '12skupina B
 
(4:0)Bártová Milada 
 +8O pohár CCCC '072. průchod
 +7O pohár CCCC '10skupina B
 +8Loser cup '10semifinále
 +12Podzimní CCCC turnaj '113. průchod
 
(2:0)Bauer Petr 
 +7O pohár CCCC '10skupina B
 +12Podzimní CCCC turnaj '132. průchod
 
(9:0)Bauerová Naděžda 
 +6O pohár CCCC '071. průchod
 +8Paralelní turnaj CCCC '08skupina B
 +9(t)Podzimní turnaj CCCC '08skupina A
 +12O pohár CCCC '10skupina B
 +9Podzimní CCCC turnaj '10skupina C
 +7(t)Loser cup '10čtvrtfinále
 +5O pohár CCCC '11skupina C
 +5Podzimní CCCC turnaj '112. průchod
 +7Podzimní turnaj CCCC '14skupina A
 
(0:2)Borák Michal 
 -8O pohár CCCC '08skupina B
 4INTERCLUB SINGLES AC '18CCCC vs. SKKS
 
(1:0)Cisovská Tereza 
 +9O pohár CCCC '09skupina D
 
(1:1)Čihák Jiří 
 -1tO pohár CCCC '09skupina D
 +4(t)Kroketová Praha '103. průchod
 
(0:9)Čihák Jan 
 -3tO pohár CCCC '09skupina D
 -4(t)Kroketová Praha '101. průchod
 -9Podzimní CCCC turnaj '111. průchod
 -3(t)O pohár CCCC '12skupina C
 -14Podzimní CCCC turnaj '12skupina B
 -17Pohár města Hořice '14skupina C
 -8Podzimní turnaj CCCC '14skupina A
 -1(t)O pohár CCCC '16semifinále
 -10(t)INTERCLUB SINGLES AC '18CCCC vs. KKP
 
(0:1)Dehner Jan 
 -12Telč croquet '091. průchod
 
(0:2)Doskočil Václav 
 -11Telč croquet '07Draw 2. kolo
 -6(t)Svatováclavský turnaj '11Draw 1. kolo
 
(4:0)Draslar Petr 
 +4O pohár CCCC '06skupina E
 +1Podzimní CCCC turnaj '116. průchod
 +16Pohár města Hořice '13skupina A
 +11O pohár CCCC '18skupina A
 
(0:2)Hajn David 
 -11Telč croquet '104. průchod
 -3(t)Telčský pohár '13semifinále
 
(0:9)Hajnová Hana 
 -5(t)O pohár CCCC '06čtvrtfinále
 -11O pohár CCCC '073. průchod
 -7Podzimní CCCC turnaj '07skupina C
 -6(t)Kroketová Praha '104. průchod
 -1(t)Telč croquet '105. průchod
 -11Pohár města Hořic '11skupina B
 -11(t)Pohár města Hořice '15skupina A
 -14Telč croquet all-round cup AC '15plate finále
 -15(t)INTERCLUB '15CCCC vs. CCDT
 
(1:1)Havlík Miroslav 
 +4Podzimní CCCC turnaj '10skupina C
 -21Telč croquet all-round cup AC '15osmifinále
 
(1:3)Hazdra Štěpán 
 +6Paralelní turnaj CCCC '08skupina B
 -10Hořický Local '10semifinále
 -4Telč croquet '102. průchod
 -3Loser cup '10finále
 
(0:4)Jaroš Robert 
 -10Telčský pohár '06skupina C
 -5(t)Svatováclavský turnaj '08čtvrtfinále
 -6(t)Telč croquet '092. průchod
 -6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina D
 
(0:1)Klenner Libor 
 -7Podzimní CCCC turnaj '07skupina C
 
(1:0)Kotrbová Zuzana 
 +9Telčský pohár '06skupina C
 
(2:1)Kotyk Michal 
 +11Telč croquet '101. průchod
 -4(t)Kvalifikace na MR 2010 '101. kolo
 +4(t)O pohár CCCC '16skupina A
 
(0:1)Kozel František 
 -10O pohár CCCC '08skupina B
 
(4:7)Král Jan 
 -5Kvalifikace na MR 2008 '081. kolo
 +3(t)Podzimní turnaj CCCC '08skupina A
 -6Svatováclavský turnaj '08plate semifinále
 +2(t)Hořický Local '10skupina C
 -4O pohár CCCC '11skupina C
 -7(t)Pohár města Hořic '11skupina B
 -10(t)Pohár města Hořice '13skupina A
 -2(t)Podzimní CCCC turnaj '134. průchod
 +3(t)Telč croquet all-round cup AC '15plate semifinále
 +2(t)O pohár CCCC '18skupina A
 -7O pohár CCCC '18o 3. místo
 
(1:5)Králová Anna 
 -3(t)Kvalifikace na MR 2010 '102. kolo
 -12Svatováclavský turnaj '11Process 1. kolo
 -5(t)Telčský pohár '13skupina A
 +6(t)Podzimní CCCC turnaj '133. průchod
 -5Podzimní CCCC turnaj '13finále
 -11Podzimní turnaj CCCC '14semifinále
 
(1:0)Kuchta Petr 
 +4O pohár CCCC '12skupina C
 
(0:1)Marták Ivo 
 -11Telč croquet '094. průchod
 
(1:0)Mátl Jan 
 +13Svatováclavský turnaj '08plate čtvrtfinále
 
(0:1)Navrátil Boris 
 -8O pohár CCCC '08skupina B
 
(0:1)Navrátilová Martina 
 -6Paralelní turnaj CCCC '08skupina B
 
(1:0)Plachá Hana 
 +12Podzimní CCCC turnaj '07skupina C
 
(1:6)Plachý Jiří 
 -11(t)Pohár města Hořic '09osmifinále
 -4Telč croquet '095. průchod
 +4(t)Hořický Local '10skupina C
 -12Kroketová Praha '102. průchod
 -5O pohár CCCC '11skupina C
 -24Pohár města Hořic '11skupina B
 -3Telčský pohár '13plate semifinále
 
(1:3)Rejmont Tomáš 
 +1O pohár CCCC '06skupina E
 -3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina D
 -10Podzimní CCCC turnaj '10čtvrtfinále
 -11Podzimní CCCC turnaj '114. průchod
 
(0:2)Stankuš Otakar 
 -23Pohár města Hořice '13skupina A
 -4(t)O pohár CCCC '16skupina A
 
(1:0)Štěpánek Pavel 
 +3O pohár CCCC '08skupina B
 
(4:4)Štěpánková Dagmar 
 -7Podzimní turnaj CCCC '08skupina A
 -2Pohár města Hořic '09plate 1. kolo
 -7Podzimní CCCC turnaj '115. průchod
 +1(t)Podzimní CCCC turnaj '12skupina B
 +8Podzimní CCCC turnaj '131. průchod
 -4(t)Pohár města Hořice '15skupina A
 +9O pohár CCCC '16skupina A
 +5O pohár CCCC '18semifinále
 
(9:0)Vorlová Leona 
 +11Kroketová Praha '105. průchod
 +13Telč croquet '103. průchod
 +9Kvalifikace na MR 2010 '103. kolo
 +3(t)Podzimní CCCC turnaj '12skupina B
 +15Pohár města Hořice '13skupina A
 +1(t)Telčský pohár '13skupina A
 +20Pohár města Hořice '14skupina C
 +13Podzimní turnaj CCCC '14skupina A
 +1(t)Pohár města Hořice '15skupina A
 
(1:0)Zbránková Renata 
 +10O pohár CCCC '12skupina C
 
(1:2)Zeman Daniel 
 +6Telčský pohár '06skupina C
 -1(t)Telč croquet '07Process 2. kolo
 -6Telč croquet '093. průchod
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email