AČMK - hráči


Otakar STANKUŠ(41 let)
Kroketový Klub Praha
 
 
od r. 2001
  

účastník 49 turnajů, z toho 13x vítěz turnaje a 13x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 13 (0) / 3 (1)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(2:3)Bárta ml. Petr 
 +6INTERCLUB '075. zápas
 -6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina D
 -10INTERCLUB '09CCCC vs. KKP
 -14INTERCLUB '12CCCC vs. KKP
 +9Kroketová Praha '14skupina A
 
(1:1)Bárta st. Petr 
 -10Podzimní turnaj CCCC '08skupina B
 +2(t)Kroketová Praha '09skupina B
 
(1:0)Bártová Milada 
 +13Kroketová Praha '14skupina A
 
(1:0)Bauerová Dita 
 +10Podzimní turnaj CCCC '08skupina B
 
(3:0)Bauerová Naděžda 
 +25Pohár města Hořic '11skupina C
 +8(t)O pohár CCCC '13čtvrtfinále
 +13Telč croquet all-round cup AC '17skupina B
 
(7:4)Borák Michal 
 -1Velikonoční turnaj '062. průchod
 -4Havířovský pohár '062. průchod
 +14O pohár CCCC '07semifinále
 +1(t)Kroketová Praha '072. průchod
 +8INTERCLUB '072. zápas
 +5Velikonoční turnaj '08čtvrtfinále
 -9Havířovský pohár '10semifinále
 +11INTERCLUB '12KKP vs. SKKS
 +10Kroketová Praha '12skupina B
 +26MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 14(t)INTERCLUB SINGLES AC '18KKP vs. SKKS
 
(1:0)Buli Lukáš 
 +11Panhavířovské hry '02skupina C
 
(1:0)Burian Bohumil 
 +4(t)Kroketová Praha '073. průchod
 
(1:0)Cielecká Markéta 
 +9Panhavířovské hry '03skupina B
 
(1:0)Cisovská Tereza 
 +14Ostrava CC tournament '08skupina B
 
(3:0)Cisovský Marek 
 +9Pohár spravedlnosti '062. průchod
 +1(t)O pohár CCCC '07čtvrtfinále
 +9Ostrava CC tournament '08skupina B
 
(1:0)Černá Jana 
 +14Kroketová Praha '12skupina B
 
(4:0)Čihák Jiří 
 +11Kroketová Praha '09skupina B
 +8(t)Kroketová Praha '102. průchod
 +24MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 +4Kroketová Praha '14skupina A
 
(5:5)Čihák Jan 
 +1(t)Podzimní turnaj CCCC '08skupina B
 +11Kroketová Praha '103. průchod
 +7Telč croquet all-round cup AC '12semifinále
 +14Kroketová Praha '12skupina B
 -5O pohár CCCC '13finále
 +9Telč croquet all-round cup AC '131. průchod
 -12Pohár města Hořice '13finále
 -9Kroketová Praha '14semifinále
 -6Kroketová Praha '15semifinále
 -4O pohár CCCC '16finále
 
(3:0)Davidová Martina 
 +4Velikonoční turnaj '02čtvrtfinále
 +9Velikonoční turnaj '03čtvrtfinále
 +11Kroketový podzim '03skupina B
 
(13:4)Dehner Jan 
 +7Panhavířovské hry '02skupina C
 +6Havířovský pohár '02finále
 -5Vánoční turnaj '02skupina A
 +6Velikonoční turnaj '03semifinále
 +8Kroketový podzim '03skupina B
 +11Havířovský pohár '042. průchod
 +4INTERCLUB '053. zápas
 -8Kroketová Praha '064. průchod
 +1Havířovský pohár '064. průchod
 -Velikonoční turnaj '07semifinále
 -3INTERCLUB '079. zápas
 +12Ostrava CC tournament '08skupina B
 +4(op)Ostrava CC tournament '08finále
 +14Havířovský pohár '09čtvrtfinále
 +3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina A
 +13Kroketová Praha '12semifinále
 +18MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 
(4:0)Dehnerová Kateřina 
 +4(t)Havířovský pohár '03Draw 1. kolo
 +9Kroketový podzim '03semifinále
 +10Velikonoční turnaj '04osmifinále
 +2INTERCLUB '053. zápas
 
(0:1)Děrgel Petr 
 -8Ostrava Croquet NCA Cup '03finále
 
(1:2)Doskočil Václav 
 +7INTERCLUB '078. zápas
 -6INTERCLUB '09CCDT vs. KKP
 -6INTERCLUB '12CCDT vs. KKP
 
(1:0)Draslar Petr 
 +16Pohár města Hořice '13skupina A
 
(1:0)Duben Martin 
 +11Pohár spravedlnosti '04semifinále
 
(1:0)Fiala Jan 
 +6Velikonoční turnaj '03skupina A
 
(5:12)Hajn David 
 +12Velikonoční turnaj '04finále
 +3Telčský pohár '04semifinále
 +12INTERCLUB '051. zápas
 -14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06finále
 -8MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06finále
 -8O pohár CCCC '07finále
 -13INTERCLUB '078. zápas
 -8Velikonoční turnaj '10čtvrtfinále
 -13(p)Kroketová Praha '104. průchod
 -10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 -4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 +9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 -9Telčský pohár '12finále
 -7Telčský pohár '12finále
 -9Telč croquet all-round cup AC '133. průchod
 -13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 +6INTERCLUB SINGLES AC '18CCDT vs. KKP
 
(1:3)Hajnová Hana 
 -4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina D
 -8Velikonoční turnaj '10plate semifinále
 +10Kroketová Praha '105. průchod
 -3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina A
 
(2:3)Havlík Miroslav 
 +7Telčský pohár '11plate skupina A
 +7Pohár města Hořic '11skupina C
 -11Kroketová Praha '12finále
 -12Telč croquet all-round cup AC '132. průchod
 -17INTERCLUB '15CCCC vs. KKP
 
(8:1)Hazdra Štěpán 
 +7Ostrava Croquet NCA Cup '03čtvrtfinále
 +10Havířovský pohár '03Draw 2. kolo
 +4Velikonoční turnaj '05čtvrtfinále
 +11Kroketová Praha '062. průchod
 +6Kroketová Praha '07finále
 +11Havířovský pohár '10čtvrtfinále
 +11(p)Telčský pohár '11plate skupina A
 -2(t)Telč croquet all-round cup AC '134. průchod
 +1(t)Telč croquet all-round cup AC '17plate semifinále
 
(4:4)Jaroš Robert 
 +4Pohár spravedlnosti '04čtvrtfinále
 -4Telčský pohár '04skupina D
 +5Telčský pohár '04finále
 -2(t)Havířovský pohár '043. průchod
 -3INTERCLUB '051. zápas
 -6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina B
 +9Telč croquet all-round cup AC '12finále
 +16tTelčský pohár '12čtvrtfinále
 
(2:1)Jarošová Martina 
 +11Velikonoční turnaj '05semifinále
 -1(t)Kroketová Praha '05Process 2. kolo
 +6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina B
 
(1:0)Kotlán Pavel 
 +10Panhavířovské hry '03skupina B
 
(12:1)Kotyk Michal 
 +7Havířovský pohár '02semifinále
 +8Havířovský pohár '044. průchod
 +4(t)Kroketová Praha '063. průchod
 +4Kroketová Praha '07semifinále
 +6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina D
 +7(t)Kroketová Praha '101. průchod
 +10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina A
 +13(t)Pohár města Hořic '10skupina B
 -11Havířovský pohár '10plate finále
 +11O pohár CCCC '13semifinále
 +7Kroketová Praha '14skupina A
 +12O pohár CCCC '16skupina A
 +6Telč croquet all-round cup AC '17plate finále
 
(1:0)Kotyková Lucie 
 +10Havířovský pohár '061. průchod
 
(1:0)Kozel František 
 +11INTERCLUB '075. zápas
 
(1:2)Král Jan 
 -1(t)Telčský pohár '11čtvrtfinále
 +17Pohár města Hořice '13skupina A
 -3(t)Telč croquet all-round cup AC '17skupina B
 
(4:0)Králová Anna 
 +23Pohár města Hořic '10skupina B
 +12Telč croquet all-round cup AC '12čtvrtfinále
 +1(t)Kroketová Praha '15skupina B
 +12O pohár CCCC '16semifinále
 
(1:0)Krejča Jiří 
 +10Panhavířovské hry '02skupina C
 
(2:0)Lammin John 
 +5tTelčský pohár '12semifinále
 +7Telčský pohár '12semifinále
 
(1:0)Majer Tomáš 
 +13Telčský pohár '04skupina D
 
(5:3)Marták Ivo 
 +Velikonoční turnaj '07skupina A
 +6Kroketová Praha '071. průchod
 +3Kroketová Praha '07čtvrtfinále
 +1INTERCLUB '072. zápas
 +9Velikonoční turnaj '08semifinále
 -7Havířovský pohár '09finále
 -8Pohár města Hořic '10semifinále
 -6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13semifinále
 
(1:0)Navrátil Boris 
 +Velikonoční turnaj '07skupina A
 
(4:0)Navrátilová Martina 
 +4Panhavířovské hry '03čtvrtfinále
 +4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06čtvrtfinále
 +11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06čtvrtfinále
 +10Ostrava CC tournament '08semifinále
 
(2:0)Pavlů Michal 
 +10Velikonoční turnaj '03skupina A
 +5Velikonoční turnaj '03finále
 
(1:0)Plachá Hana 
 +4Havířovský pohár '046. průchod
 
(8:5)Plachý Jiří 
 +9Ostrava Croquet NCA Cup '03semifinále
 +6(t)Havířovský pohár '03Process 2. kolo
 +5Pohár spravedlnosti '04osmifinále
 +9Telčský pohár '04čtvrtfinále
 +1(t)Havířovský pohár '041. průchod
 -1(t)Pohár spravedlnosti '061. průchod
 -11O pohár CCCC '073. průchod
 -5Velikonoční turnaj '08finále
 +5(t)Podzimní turnaj CCCC '08čtvrtfinále
 +8Kroketová Praha '09finále
 +12Telčský pohár '11
 -5Pohár města Hořic '11semifinále
 -3Telč croquet all-round cup AC '17skupina B
 
(1:0)Pleyer Tomáš 
 +11Panhavířovské hry '02semifinále
 
(2:0)Ryšánek David 
 +9Velikonoční turnaj '02osmifinále
 +7Havířovský pohár '02čtvrtfinále
 
(1:0)Skalík Vladimír 
 +11Panhavířovské hry '02čtvrtfinále
 
(2:2)Struhala Jaromír 
 -3Panhavířovské hry '03semifinále
 +6Ostrava Croquet NCA Cup '032. průchod
 +9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina B
 -6Kroketová Praha '061. průchod
 
(1:0)Struhalová Dana 
 +8Havířovský pohár '063. průchod
 
(3:0)Suda Lubomír 
 +9Panhavířovské hry '03o 3. místo
 +10Havířovský pohár '03Process 1. kolo
 +10Velikonoční turnaj '061. průchod
 
(1:0)Suchánek Ivo 
 +8Velikonoční turnaj '02semifinále
 
(2:1)Štěpánková Dagmar 
 +10O pohár CCCC '071. průchod
 -9Podzimní turnaj CCCC '08semifinále
 +7O pohár CCCC '16skupina A
 
(3:0)Vavříček Pavel 
 +9Velikonoční turnaj '02finále
 +6(p)Vánoční turnaj '02skupina A
 +7(skr)Velikonoční turnaj '04čtvrtfinále
 
(2:0)Vorel Stanislav 
 +23Pohár města Hořice '13skupina A
 +4(t)O pohár CCCC '16skupina A
 
(2:0)Vorlová Leona 
 +23Pohár města Hořic '10čtvrtfinále
 +19Pohár města Hořice '13skupina A
 
(15:4)Vrtný Tomáš 
 +8Panhavířovské hry '02finále
 -3Havířovský pohár '03semifinále
 +3Kroketový podzim '03finále
 +10Velikonoční turnaj '04semifinále
 +4(t)Pohár spravedlnosti '04finále
 +11Velikonoční turnaj '05finále
 -6(t)Kroketová Praha '05Draw 1. kolo
 -2Velikonoční turnaj '063. průchod
 +7MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06semifinále
 +14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06semifinále
 +9(t)Pohár spravedlnosti '063. průchod
 +11O pohár CCCC '072. průchod
 -11INTERCLUB '079. zápas
 +6Velikonoční turnaj '081. kolo
 +5Kroketová Praha '09semifinále
 +12Havířovský pohár '09semifinále
 +5Havířovský pohár '10plate semifinále
 +24MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina A
 +11Kroketová Praha '15skupina B
 
(1:0)Wittová Kateřina 
 +8Panhavířovské hry '03skupina B
 
(1:0)Zeman Daniel 
 +7Telčský pohár '04skupina D
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email