AČMK - hráči


Štěpán HAZDRA(46 let)
Croquet Club Dynamo Telč
 
 
od r. 2002
  

účastník 63 turnajů, z toho 1x vítěz turnaje a 3x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 5 (0) / 16 (3)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(0:2)Bárta ml. Petr 
 -10Velikonoční turnaj '09plate finále
 -9O pohár CCCC '11skupina D
 
(2:4)Bárta st. Petr 
 -4Telčský pohár '06skupina A
 -9Paralelní turnaj CCCC '08skupina B
 -8Velikonoční turnaj '09čtvrtfinále
 -9Podzimní turnaj CCCC '093. průchod
 +6(t)Loser cup '10čtvrtfinále
 +5O pohár CCCC '11skupina D
 
(3:0)Bártová Milada 
 +6Loser cup '094. průchod
 +6Podzimní turnaj CCCC '094. průchod
 +6Podzimní CCCC turnaj '10skupina D
 
(1:0)Bauer Petr 
 +1(t)Hořický Local '10skupina D
 
(3:0)Bauerová Naděžda 
 +6Paralelní turnaj CCCC '08skupina B
 +8(t)Pohár města Hořic '09plate čtvrtfinále
 +8Podzimní turnaj CCCC '091. průchod
 
(2:0)Bauerová Dita 
 +10O pohár CCCC '09skupina A
 +5(t)Pohár města Hořic '09plate 1. kolo
 
(1:3)Borák Michal 
 -12Velikonoční turnaj '063. průchod
 -13Kroketová Praha '063. průchod
 +2Kroketová Praha '07čtvrtfinále
 -9Velikonoční turnaj '11skupina B
 
(2:0)Burian Bohumil 
 +10Svatováclavský turnaj '062. průchod
 +4Kroketová Praha '07semifinále
 
(0:1)Cisovská Tereza 
 -1August tournament '062. průchod
 
(1:0)Cisovský Marek 
 +8Velikonoční turnaj '10plate semifinále
 
(0:5)Čihák Jan 
 -6(t)Loser cup '093. průchod
 -8(t)Telčský pohár '093. průchod
 -8Svatováclavský turnaj '10plate čtvrtfinále
 -9Telč croquet all-round cup AC '12čtvrtfinále
 -5(t)Telč croquet all-round cup AC '132. průchod
 
(2:0)Davidová Martina 
 +1(t)Ostrava Croquet NCA Cup '031. průchod
 +3Velikonoční turnaj '04čtvrtfinále
 
(3:10)Dehner Jan 
 -1(t)Velikonoční turnaj '03skupina B
 +10Havířovský pohár '03Draw 1. kolo
 -9Havířovský pohár '041. průchod
 -13Telčský pohár '05skupina D
 -11(t)Telč croquet '08Draw 1. kolo
 -11Havířovský pohár '08skupina B
 -9Telč croquet '094. průchod
 -13Podzimní turnaj CCCC '092. průchod
 -22Havířovský pohár '09plate semifinále
 +7Havířovský pohár '10plate čtvrtfinále
 -6Velikonoční turnaj '11skupina B
 +10Telč croquet all-round cup AC '135. průchod
 -13Telč croquet all-round cup AC '14skupina A
 
(1:0)Dehnerová Kateřina 
 +2Havířovský pohár '046. průchod
 
(0:4)Doskočil Václav 
 -10Telč croquet '03skupina B
 -14Svatováclavský turnaj '063. průchod
 -5Telč croquet '104. průchod
 -14Telč croquet all-round cup AC '14skupina A
 
(4:2)Draslar Petr 
 +12Telčský pohár '06skupina A
 +7O pohár CCCC '09skupina A
 -8(t)Loser cup '095. průchod
 +4(t)Telčský pohár '092. průchod
 -2(t)O pohár CCCC '10skupina C
 +1(t)Podzimní CCCC turnaj '10skupina D
 
(0:12)Hajn David 
 -4Velikonoční turnaj '04semifinále
 -6Pohár spravedlnosti '05čtvrtfinále
 -14Telčský pohár '06skupina A
 -9Telčský pohár '08skupina A
 -11Telč croquet '091. průchod
 -17Telčský pohár '091. průchod
 -14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina C
 -11O pohár CCCC '11skupina D
 -12Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 -9Telč croquet all-round cup AC '131. průchod
 -6Telč croquet all-round cup AC '14čtvrtfinále
 -13Telč croquet all-round cup AC '16skupina A
 
(1:4)Hajnová Hana 
 -1(t)Telč croquet '07Process 2. kolo
 -6(t)Pohár města Hořic '09osmifinále
 -5Velikonoční turnaj '10plate finále
 +1(t)Telč croquet '101. průchod
 -11Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 
(2:5)Havlík Miroslav 
 -1(t)Telčský pohár '05skupina D
 +4(t)Velikonoční turnaj '061. průchod
 -8(t)O pohár CCCC '06skupina F
 -4(t)Telčský pohár '11plate skupina A
 -10Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 -14Telč croquet all-round cup AC '16plate semifinále
 +5(t)Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 
(2:0)Horká Andrea 
 +3(t)Svatováclavský turnaj '061. průchod
 +8Loser cup '07Draw 1. kolo
 
(1:0)Christie Adam 
 +6(t)Velikonoční turnaj '062. průchod
 
(1:8)Jaroš Robert 
 -1(t)Havířovský pohár '045. průchod
 -10Telč croquet '06Draw 2. kolo
 -12Podzimní CCCC turnaj '07čtvrtfinále
 -12Velikonoční turnaj '081. kolo
 -12Telč croquet '08Process čtvrtfinále
 -13Telčský pohár '08skupina A
 +7Telč croquet '093. průchod
 -14Telč croquet '103. průchod
 -2(t)Svatováclavský turnaj '11Process čtvrtfinále
 
(0:1)Jarošová Martina 
 -5(t)Telč croquet '06Process 1. kolo
 
(1:0)Kociánová Monika 
 +8Ostrava Croquet NCA Cup '032. průchod
 
(1:0)Kotrbová Zuzana 
 +3Loser cup '07Process 1. kolo
 
(0:4)Kotyk Michal 
 -2TVelikonoční turnaj '08plate 1. kolo
 -7Havířovský pohár '10plate semifinále
 -5(t)Telč croquet all-round cup AC '16skupina A
 -9Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 
(2:0)Kotyková Lucie 
 +8O pohár CCCC '071. průchod
 +2(t)Loser cup '07Draw 2. kolo
 
(0:1)Kozel František 
 -8(t)Telčský pohár '07skupina C
 
(1:0)Kozlová Hana 
 +6Podzimní CCCC turnaj '07skupina F
 
(6:4)Král Jan 
 +7(t)O pohár CCCC '08skupina A
 -13Svatováclavský turnaj '08plate čtvrtfinále
 +4(t)Velikonoční turnaj '09osmifinále
 +11Velikonoční turnaj '09plate semifinále
 -1tO pohár CCCC '09skupina A
 +1(t)Loser cup '092. průchod
 -17(t)Telčský pohár '094. průchod
 +12Kvalifikace na MR 2010 '101. kolo
 +5(t)Podzimní CCCC turnaj '10skupina D
 -10Telč croquet all-round cup AC '12plate semifinále
 
(2:3)Králová Anna 
 +7Podzimní CCCC turnaj '07skupina F
 +6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina C
 -8Podzimní CCCC turnaj '10čtvrtfinále
 -10Svatováclavský turnaj '11Draw čtvrtfinále
 -10Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 
(1:0)Kuchta Petr 
 +1(t)O pohár CCCC '08skupina A
 
(1:0)Majer Tomáš 
 +5Havířovský pohár '043. průchod
 
(0:8)Marták Ivo 
 -12Kroketová Praha '073. průchod
 -14Havířovský pohár '08skupina B
 -14Svatováclavský turnaj '08osmifinále
 -8Telč croquet '095. průchod
 -18Havířovský pohár '09čtvrtfinále
 -14Velikonoční turnaj '10čtvrtfinále
 -14(p)O pohár CCCC '10skupina C
 -2Hořický Local '10finále
 
(1:0)Mátl Jan 
 +7Loser cup '07Process 2. kolo
 
(0:1)Navrátil Boris 
 -7Havířovský pohár '03Process 1. kolo
 
(1:5)Navrátilová Martina 
 -3Havířovský pohár '05čtvrtfinále
 +1August tournament '063. průchod
 -Velikonoční turnaj '07skupina C
 -8O pohár CCCC '072. průchod
 -1(t)Telčský pohár '07skupina C
 -7Paralelní turnaj CCCC '08skupina B
 
(3:3)Pantoflíček Jiří 
 -1(t)Telčský pohár '04skupina B
 +7Havířovský pohár '044. průchod
 +5Kroketová Praha '064. průchod
 -1Loser cup '07semifinále
 -1(t)Loser cup '082. průchod
 +4(t)Loser cup '091. průchod
 
(0:1)Pavlů Michal 
 -4Kroketová Praha '071. průchod
 
(1:2)Plachá Hana 
 -1(t)Telčský pohár '04skupina B
 -8Havířovský pohár '042. průchod
 +9Hořický Local '10skupina D
 
(0:12)Plachý Jiří 
 -4Telč croquet '03skupina B
 -4(t)Telčský pohár '04skupina B
 -7(t)Telč croquet '05skupina B
 -6(t)Kroketová Praha '061. průchod
 -7Telč croquet '07Draw 2. kolo
 -2(t)Telčský pohár '07skupina C
 -2(t)O pohár CCCC '08skupina A
 -10Telčský pohár '08skupina A
 -12Telč croquet '105. průchod
 -8Svatováclavský turnaj '10čtvrtfinále
 -12Velikonoční turnaj '11skupina B
 -7Telč croquet all-round cup AC '16skupina A
 
(1:1)Pospíšilová Lucie 
 +1Telč croquet '03skupina B
 -4(t)Telč croquet '05skupina B
 
(1:2)Rejmont Tomáš 
 -6Kvalifikace na MR 2008 '081. kolo
 +2(t)Hořický Local '10skupina D
 -9Telčský pohár '11osmifinále
 
(1:0)Ryšánek Matěj 
 +7Velikonoční turnaj '03skupina B
 
(1:0)Sivák Michal 
 +5Havířovský pohár '05osmifinále
 
(1:8)Stankuš Otakar 
 -7Ostrava Croquet NCA Cup '03čtvrtfinále
 -10Havířovský pohár '03Draw 2. kolo
 -4Velikonoční turnaj '05čtvrtfinále
 -11Kroketová Praha '062. průchod
 -6Kroketová Praha '07finále
 -11Havířovský pohár '10čtvrtfinále
 -11(p)Telčský pohár '11plate skupina A
 +2(t)Telč croquet all-round cup AC '134. průchod
 -1(t)Telč croquet all-round cup AC '17plate semifinále
 
(0:1)Struhala Jaromír 
 -7August tournament '061. průchod
 
(1:0)Suda Lubomír 
 +10Velikonoční turnaj '04osmifinále
 
(1:0)Suchý Pavel 
 +3Loser cup '081. průchod
 
(2:0)Štěpánek Pavel 
 +2O pohár CCCC '06skupina F
 +10O pohár CCCC '073. průchod
 
(4:1)Štěpánková Dagmar 
 +3(t)O pohár CCCC '08skupina A
 -6Pohár města Hořic '09plate semifinále
 +4(t)Podzimní turnaj CCCC '095. průchod
 +2(t)O pohár CCCC '10skupina C
 +1(t)Loser cup '10semifinále
 
(1:0)Vokurka Zdeněk 
 +3Loser cup '083. průchod
 
(3:1)Vorel Stanislav 
 -6Paralelní turnaj CCCC '08skupina B
 +10Hořický Local '10semifinále
 +4Telč croquet '102. průchod
 +3Loser cup '10finále
 
(1:0)Vorlová Leona 
 +7(t)Pohár města Hořic '091. kolo
 
(0:4)Vrtný Tomáš 
 -5(t)Velikonoční turnaj '064. průchod
 -Velikonoční turnaj '07skupina C
 -14Havířovský pohár '08skupina B
 -11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina C
 
(1:0)Zeljenková Silvia 
 +3Pohár spravedlnosti '05osmifinále
 
(3:1)Zeman Daniel 
 -7Velikonoční turnaj '03čtvrtfinále
 +3(t)Kroketová Praha '072. průchod
 +6Loser cup '084. průchod
 +2(t)Telč croquet '092. průchod
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email